Lay 31

26. října 2013 v 18:10 | Keigh |  Admin
Zdravím, moje dřevěná kladívka!

Za dnešní zmatky se omlouvám, to víte, technika, občas prostě zlobí, no. Ale máme tu 32. layout a já musím říct, že se mi strašně moc povedl^^ text v něm je Sum41: With me, kterou prostě miluju. (Akorát ji poslouchám. Chcete taky?


Taky by se hodilo vám říct, jak na tom te´d sjem, co dělám a vůbec, že? No jo, dnešní výpadek byl opraven právě naším nejnovějším přírůstkem do Aťasu. Jmenuje se Jackie a trvale obsadil mou postel. Zase. A taky Leah se odstěhovala zpátky do Británie kvůlli rodině a Eleanor bude měnit školu, takže i ona opustila Ateliér.


Sotva jsem doplnila stavy chlapců, odešly mi poslední slečny. Takže ano, scháním dvě nové. Inteligence tahací kačenky, humor kreslené postavičky a bi, prosím. Kondomy vlastní, milence nebo jiný vibrátor půjčím.


A taky by se hodila nějaká epická historka, že? No jo, mám pár osobních poznatků, no. Například, že když si profesor začne z batohu v letadle vytahovat skládací plastovou mačetu, měli byste zpozornit a neupozorňovat spoluletící. Naštěstí toho debila už ty letušky dobře znají.


A taky, když si v čajovně obědnáte skotskou, dodejte, že myslíte tu whiskey, a ne ten čaj, který vám jinak donesou.


Mimochodem, jedna z nejepičtějších historek - zdá se, že na Uni už mám docela pověst, protože se mi vtipně podařilo zapomenout netbook na parapetě okna, a ačkoli jsem se tma vrátila až o osm hodin později, ne že tam byl i s tou flešticou červenou, co naní mám celý život, ale navíc u něj seděli dva chapci a sedm slečen, a jedna z nich předčítala nahlas 94. Little things. Děkuju, Klárko, jsme ráda, že je můj život dokonale střežen veřejností, haha


Ale já vím, že vy všichni čekáte na moje porn. Pravda? No jo, pravda, já vím. (Mimochdoem, všimli jste si, že dneska tu nejsou žádné závorky?) Tak jo, pokračujte níže pod perex, ale pamatujte, jen 18+.(je to Aiden s Dannym? Innie? Ennie?)

(teaser... i like this one)

(oh god I love these couples who have fun during sex^^)

(uhhhh, hot!)

(possesive... hmmm, Ennie?)

(*Harry Styles voice* he can deepthroat)

(really nice...)

(some beautiful kissing...)

(some really nice closeup)

(just beautiful... so artistic)

(really cute couple... and really good blowjob too)

(when we're out of lollipops)

(nice closeup of your boy getting some D)

(lovely buttsex)

(poor guy...)

(coupleee!)

(some cums...)

And some aftercuddle:
In conclusion like half of you:

*lol* sorry, guys, I love you. A pamatujte, lidi stejně nenávidí lidi. Vaše ruka se vám aspoň nikdy nepokusí namluvit, že ji bolí hlava, nebo že to déle než půl minuty nezvládne...
 


Komentáře

1 Akire | 28. října 2013 v 15:35 | Reagovat

*odchází pryč, stále toto nemá od státu povolené* *brečí pod stolem* Och.. myslím, že takovéhle články bych zvládla častěji :D (klidně i bez novýho laye)

2 Jana | 28. října 2013 v 15:52 | Reagovat

Já už se podívat můžu:-).
A taky, že jsem se podívala:-).
Na všechno:-).
Lay je krásnej. Mám ráda zelenou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama