Novoroční projev garanta Slash & Spol

1. ledna 2014 v 15:20 | Keigh |  Admin
Kurva děcka, sem fakt v piči.

Inu, moje vyblité mrkve,

vítám vás v novém roce, přátelé, přeju vám mnoho zdraví a šťestí, ať se vyplní vaše přání a sny, vaše tužby, vaše plány. Pokud maturujete, přeju vám, abyste odmaturovali s vyznamenáním, abyste se dostali na vaši vysněnou školu či abyste získali práci, po které toužíte, pokud jste před státními závěrečnými zkouškami, přeji vám, abyste odstátnicovali s červeným diplomem a rovněž nastoupili do práce, kterou budete milovat. Pokud vás čekají přijímačky na střední školu, přeji vám, abyste se dostali na tu vaši vysněnou v prvním kole v nejlepší desítce. Pokud studujete, přeji vám poklidné studium, dné blbce a brzdy a nerusdné učitele, magistry, doktorrandy, doktory, docenty a vysokoškolské profesory. Pokud pracujete, přeji vám kariérní růst a plat taková, jaký byste potřebovali a vyšší. Pokud čekáte miminko, přeji vám nádherné a šťastné těhotenství a zdravé děťátko, pokud se potýkáte s osobními i jinými problémy, přeji vám, aby se všechno zase rychle vyřešilo a bylo už jenom dobře a spokojeně.

Drahý Slash & Spol, nastupuješ do 5. kalendářního roku své existence, a já ti z celého mého neexistujícího srdce přeju, aby tohle všechno byl jenom začátek něčeho většího. Aby následovala setkání, diskuze, autorská čtená mladých autorek a tvých příznivců. Můj milovaný blogu, do nového roku ti přeji co nejvíce článků, co nejvíce nápadů a povídek, aby sis udržel přízeň tvých úžasných čtenářů. Můj milovaný mlogu, tvoříš velkou část mého života, velkou část mé osobnosti, protože jsem přes tebe osobně potkala řadu skvělých lidí. Z těch, kterých si nejvíc vážím, a potkala jsem je v roce 2013 poprvé bych ráda vzpomněla Davida, protože ten člověk mi dal další pohled na svět, Markétu, protože ovlivnila můj humor, Filipa, protože on ví, Jackieho, protože je to stejné hovado jako já, Mickyho, protože kdo by se mnou hrál kulečník, Err, protože, ona ví, Kami, která mi dala inspiraci, Sidneyho, který mi promlouvá do duše, Marka, který mi ukzal zvláštní zákoutí města, Leffyho, který, no, on ví.

Ale co mi dal Slash & Spol letos nejdůležitějšího, ačkoli jsme se ještě nepoznaly osobně, a jelokož její přání respektuji, je Enari. Ti, kteří vědí, vědí, a ti, co ne, vědět nemusejí. Nejrásnější pocit na světě je někoho zahránit, někomu pomoci, předat moje světlo a štěstí z života někomu dalšímu. Enari, moje milovaná Enari... ani netušíš, jak strašně moc pro mě znamenáš. Děkuju. Strašně moc ti děkuju, Enn.

Všem vám, moji milovaní přátelé slashe, přeji jenom to dobré, jenom to nejlepší. Přeju vám zdraví, přeju vám dostatek až přebytek, přeju vám klid a pohodu, a tobě, ano, tobě, přesně tobě, jak to čteš, jak čteš mé opilecké řádky, tobě přeju ze všeho nejvíc inteligenci a svobodu. Protože inteligence ti dá pocit svobody a svoboda ti dá pocit inteligence. Všechno se pojí se vším, na to nezpomínej. A i když si myslíš, že to teď nevychází a že to za nic nestojí, nevěš hlavu. Život je boj, a kdybychom se nemuseli snažit, nemuseli bychom žít. Nezapomínej na humor, protože to je základ vyrovnanosti, a nezapomínej na to, že pokud ccheš být tolerována arespektován, musíš tolerovat a respektovat.

Protože tebe, právě tebe, jak mi čteš pod rukama, chci potkat. Jenom tebe, ze všech nejvíc. A dokázat ti, že jsi pro mě tím nejdůležitějším článkem mého života, protože bez tebe, ano, tebe, jak tohle teď čteš, bych nemohla dělat to, co miluju. Bez tebe, jmenovitě bez tebe, by nikdy Slash & Spol nemohl existovat. Vidíš, tak podstatá je tvoje existence. Jenom ty můžeš za to, že se tu schází desetitisíce lidí, vracejí se, čtou tady, smějí se tady, pláčou tady, namáhají mozkovny a přemýšlejí, komunikují a seznamují se. Jistě tady máš přátele, a pokud ne, nemusíš se ani moc namáhat - jejich nalezení je snadné. Všichni tady jsme slasheři, gayfreaks, máme smysl pro humor, umíme si udělat srandu i sami ze sebe, nebereme se moc vážně a nemyslíme si, že se okolo nás točí svět. Slash & Spol, to jsi ty. Ty a jenom ty. Je to atmosféra vytvořená hlavně tebou. Mé povídky a mé články jsou tu pro tebe, stejně jako moje online existence. Jsem tu jenom proto, že ti na mě záleží, a chci, aby tvoje existence bya podmíněna mým zájmem. Dobře víš, že kdykoli máš trable, staší mi napsat. Já se vždycky ozvu. Já si s tebou vždycky promluvím. Vždycky, protože to je Slash & Spol. Přesně tohle je Slash & Spol. Není to jenom stránka o slash povídkách a fanfikcích. Je to místo, kam se snad s radostí vracíš, kde se cítíš bezpečně, vítaně, normálně. Mezi ostatními, stejněšáhlými, jako jsi ty. Nemusíš nic předstírat, na nic si hrát, ale pokud chceš, můžeš, protože my, já, to přijmu.

Slash & Spol, to jsi ty. Ty jsi základem všeho toho. Slash & Spol je komunita lidí, preferencí a dokonce humoru - nebo bych měla říct, hlavně humoru.

Slash & Spol dorosto velikosti největšího Slash blogu jediné autorky za nejkratří dobu, s největší návštěvností, nejlepším hodnocením a nevětším tvořivým záběrem - a to jenom kvůli tobě. To ty jsi důvod, proč tohle vzniklo. Vidíš, jak je tvoje existence důležitá? Pokud se aspoň jednou na Slash & Spol zasměješ, pokud aspoň jednou zastavíš ve čtení a přemýšlíš nad tím, co čteš - pak je účel Slash & Spol splněn. Založila jsem Slash & Spol s tím, že jsem chtěla vytvořit komunitu lidí, kteří by se tu uvolnili, na chvíli zapomněli na reálný svět, pobavili se a uležely se jim myšlenky. Aby se z mých povídek něco naučili, něco nového pochopili.

Pokud se ti toto stalo alespoň jednou, splnil se můj sen, ten největší: být přínosem pro lidstvo. Protože podle mě je humor a zábavná forma učení se o mnoho důležitější, než cesta do vesmíru nebo pochopení, kde se píše tvrdé y.

Děkuju ti. Tobě, ano, jenom tobě, hlavně tobě. Protože bez tebe bych nikdy nedokázala vůbec nic z toho. Chci tě potkat, obejmout tě, říct ti, jak moc mi na tobě záleží, dát ti apsoň něco z toho štěstí, které cítím, když píšu, když zveřejňuju povídky, kdy si pročítám tvoje komentáře. Je to ten nejkrásnější pocit na svetě, který trumfnul téměř vše, co jsem kdy zažila. Chci tě potkat a aspoň jednou ti dát stejný pocit života a užitečnosti, jako cítím já pokaždé, když mi někdo napíše komentář k povídce. Ať už to je pro tebe polibek, nahození na zeď a vyšukání mozku z hlavy, konverzace, nebo jenom procházka ruku v ruce. Chci udělat úplně cokoli, co si přeješ. Pokud chceš skočit bungee, já skočím s tebou. Pokud chceš jet do Petrohradu na koncert lidové hudby, pojedu s tebou. Pokud chceš strávit celou noc chozením po městě a pitím nejlevnějšího alkoholu, slibuju, že ti budu tím nejlepším společníkem. Pokud v noci nemůžeš usnout, napiš mi, a já ti povím pohádku na dobrou noc, nebo s tebou budu řešit nemrtelnost brouka.

Nezáleží mi na tom, jestli jsi hater, nebo naopak člověk, který mě má rád. Pokud mě potřebuješ, ať jsi hledaný vrah nebo šéf tajné policie, nebo třináctiletá slečna, které je smutno... nezapomeň, že nikdy nebudeš o samotě. Nikdy to nebude tak, že by samota byla to jediné, co ti zbylo. Nezáleží mi na tom, kdo jsi. Jsi růže - a co je mi po jméně. Znáš Slash &Spol. Nikdy nebude samota to poslední, co ti zbyde. Ne, dokud jsem tu já a dokud je tu Slash and Spol tak, jak ho utváříš. A dokud tu jsme, nedovolím, aby tě přemohl pocit nepotřebnosti, neužitečnosti a beznaděje. Protože Sash & Spol, to je moje pojetí lidskosti, které v tobě, hlavně v tobě, chci pěstovat.

S přáním nádherného a po všech stránkách vydařeného roku 2014Kayleigh McCamyo
Garant komunity Slash & Spol


 


Komentáře

1 dg-entertainment | Web | 1. ledna 2014 v 15:29 | Reagovat

Maminko.... úplně si mě tu teď rozbrečela. Pravda vlastně brečím už dobrý tři hodiny... taky bych si přála abych všechny své problémy dokázala vyřešit, ale není to jednoduchý. Obzvlášť když jsou to problémy s otcem.

2 Jolly the Sad | Web | 1. ledna 2014 v 15:34 | Reagovat

(Jsem jediná, která brečí?)
Miluju tě, maminko.
A už snad potřetí nebo pokolikáté, to je přece fuk, ti přeju všechno nejlepší do nového roku.

3 Avi | E-mail | 1. ledna 2014 v 16:22 | Reagovat

Tohle jsou ty nejkrásnější řádky, které snad může člověk číst. Je nádherné, jak si milá na všechny z nás, jak osobně dokážeš tohle všechno napsat. Opravdu to člověku vhání slzy do očí. Miluju celou tuhle úžasnou rodinku! Je pro mě velká radost číst tady i na fb skupině, že se k sobě můžeme chovat mile a tolerantně, že humor může být i na úrovni a nebo že tě můžeme kdykoli kontaktovat. Tvoje ochota se nám věnovat, když projevíme zájem, je úžasná. Jsem Tobě a celému osazenstvu Slash & Spol hrozně vděčná za všechno, co jsem se tu naučila.
Přeji jak blogu, tak i Tobě úžasný rok 2014, ať vás potká co nejméně toho zlého a naopak spoustu toho dobrého. Doufám, že vy oba tu budete ještě dlouho a bude Ti dál dělat radost sem psát.

4 Scudl007 | 1. ledna 2014 v 16:25 | Reagovat

Mum, I love you. Nemám slov, abych mohla vyjádřit to co pro mě znamenáš. Doufám, že se budeš mít v dalším roce co nejlépe. :*

5 Jana | 1. ledna 2014 v 16:29 | Reagovat

Taky mám na krajíčku:-).
Slash & Spol není pro mně jenom místo kde si přečtu ty nejúžasnější příběhy, ale je to i místo kde se nemusím bát říct svůj názor, ať už je jakýkoliv.
Ve skupině na facebooku je spousta úžasných lidí, které mám moc ráda a můžu si s nimi promluvit o čemkoli, nebo mně jenom vyslechnou, když budu potřebovat.
A za to všechno vděčím Tobě Keigh.
Děkuju.
A přeju všem krásný nový rok. :-)

6 Aki | Web | 1. ledna 2014 v 16:39 | Reagovat

Aw. Novoroční projevy :3 Maminko, i já tobě a S&S přeju krásný rok 2014, spoustu nových nápadů, nových čtenářů dokonce i těch starých aby neubývalo :) Těším se, že na nás takhle myslíš a doufám, že s námi vydržíš a nebudeš od nás muset utíkat. Těším se na povídky, mluvení s tebou, psaní do soutěží (což mě asi jako jediné přinutí psát) a hodně, hodně moc radosti. Díky tobě se dokážu sama v sobě vyznat a dáváš mi pocit, že někam patřím a nejsem sama. Děkuju ti za krásný rok 2013 a doufám 14 bude jenom lepší :)

7 RubyClarie | E-mail | 1. ledna 2014 v 16:59 | Reagovat

*Nebrečí, ale cítí se... opravdu dobře. Tak nějak... důležitě, potřebovaně (to je divný slovo)*
Upřímně, jsi kouzelník. A to teď nemluvím o povídkách (to je jiná kategorie), ale  jestli se kvůli někomu cítím chtěná a potřebovaná (asi to nejlíp vystihuje), tak má fakt nadpřirozený schopnosti. Být manuálně zručná, postavím ti sochu, bohužel s mojí nešikovností bude muset stačit jen komentář.
Doufám, že se nerozhodneš nám někam utéct a zůstaneš nám věrná :D, páč já už si život bez Slash & Spol. nedovedu představit. Pro mě je to takový ráj, kde si nemusím na nic hrát, protože tady mi drtivá většina lidí rozumí, a ten zbytek... no, policii by na mě asi/snad nezavolali. Po celém dni celkem zdařilého přetvařování to přijde opravdu vhod, a o to tady jde asi víc, než o povídky (nijak ve zlém!!! povídky jsou taky důležitý, nikde jinde neztratím víc krve :-D). Každopádně doufám, že letošní rok bude pro nás pro všechny minimálně stejně dobrý, jako ten minulý, doufám, že se konečně dokopu k tomu, abych si přečetla Plagiátora a Untitled (obojího se bojím) a doufám, že ty se dokopeš k třetí řadě Moments/Little things (vím že jsi říkala, že ne, ale já budu spamovat tak dlouho, až...). To zní fér ne? Každopádně tady vidím větší, lepší a tolerantnější kamarády/partu/rodinu, kterou už asi jindy/!jinde nepotkám a doufám, že to takhle i zůstane a že se třeba jednou přidám i já.
Nakonec všem přeji vše nejlepší do nového roku, hodně povídek (čti štěstí), gayporna (čti zdraví), a co nejvíc orgií, jak už povídkových, tak i těch skutečných. Love ya all, guys! ^^

8 Raven | 1. ledna 2014 v 18:17 | Reagovat

Keigh, já nevím co říct. Úplně jsi mně dojala, skoro tady brečím...(ok, vlastně úplně) Miluju tě, jsi nejlepší maminka! A myslím to vážně, i když sem poslední dobou nechodím zdaleka tak často, jak bych chtěla.
Snad pro tebe bude příští rok co nejlepší :)

9 Yume | 1. ledna 2014 v 22:40 | Reagovat

*brečí*

*stále brečí*

Mummy tohle je...naprosto super :`)
Nemám slov...

10 Narci. | 1. ledna 2014 v 22:49 | Reagovat

Děkuji ti za to, že jsi mě poslala spát, milá Keigh. Nuže, dnes půjdu mnohem dříve. Teď mám práci, kterou bych ovšem mohla odložit, protože není důležitá a může ji udělat někdo jiný. A já se přitom dodívala na pohádku.

11 Ellie | 2. ledna 2014 v 0:28 | Reagovat

Mum, happy new year ^^
mám slzy na krajíčku, krajší novoročný prejav som ešte nikdy nečítala :33 I love you so much :* :333

12 mischa | 2. ledna 2014 v 12:38 | Reagovat

Hrozně ráda bych nějak duchaplně poděkovala za to, jak krásně jsi nás povýšila každého jediného....najednou jsem si připadala jako ta jedna vítězná spermie z velkého stáda ženoucího se k cíli...tvoje promluva byla tak úžasná, že mi zcela nahradila chybějící novoroční projev našeho pana prezidenta...vždyť jsi to byla ty, kdo zhruba v polovině tohoto roku obohatil můj život o tvé povídky, které doplnily chybějící kousek do skládačky mého života...a jsem tu proto, že se v životě řídím heslem: Zabývejte se myšlenkami, které vám dělají dobře. Dělejte věci, díky nimž se cítíte dobře, buďte s lidmi, se kterými se cítíte dobře. Jezte věci, po kterých se cítí dobře vaše tělo, vydejte se směrem, který vám dělá dobře....proto sem chodím.

13 A. | 2. ledna 2014 v 17:28 | Reagovat

Děkuju.

14 Morgan | 2. ledna 2014 v 23:32 | Reagovat

Maminko, zabila si 5 možno až 10 nepotrebných minút môjho života, no ďakujem.
Ja odporca príhovorov, mám slzy na krajíčku a blbý úsmev na perách :)
Je pravda, že pri väčšine tvojich poviedok sa mi myšlienky skôr rozvíria než usadia, ale to je to čo hladám(e). Príležitosť myslieť na niečo iné ako realitu. Môžeme sem jednoducho prísť a nájsť si to čo nás baví. Čítať a prežívať príbehy, niekedy nevhodné aj na náš vek, bez toho aby nás niekto odsudzoval. A to je to čo veľakrát potrebujeme :)
OK... už dosť sentimentálností :D
... hm, ohľadne príhovoru... náš pán prezident sa má čo učiť :-D
Šťastný nový rok!

15 death | 3. ledna 2014 v 0:03 | Reagovat

Poslední rok to se mnou jde od desíti k pěti, ale TY prostě víš jak mě přinutit se cítit líp, vidˇ? Myslím, že občas ani netušíš jak moc si pro někoho důležitá. Tak například, já dnes vstala a byla rozhodnutá si doslova rozmlátit hřbet ruky o cihly před barákem. Jen tak, abych věděla že vůbec žiju, že jsem stále v realitě. A pak si nakráčíš na scénu ty, s tímhle článkem a přinutíš mě cítit. Drahá, TY jsi mi právě "vnutila" pocit. Bez bolesti, tedy, té fyzické. A já Ti za to neskutečně děkuju. Protože i když mám kousek od breku, cítím se líp. Neznám Tě, ne doopravdy, ale i tak jsi mě přinutila usmát a "cítit", tak jak už dlouho nikdo.

Děkuji Ti, nikdy prosím nepřestan být tak úžasná jako jsi ted.

16 Han | 3. ledna 2014 v 0:11 | Reagovat

Hrozně ráda bych napsala nějaký smysluplný komentář, ale bohužel toho nejsem schopná. Dojala jsi mě (a nejenom mě) a mám slzy na krajíčku. Jsi vážně úžasná mummy. Děkuju
Tobě i celému slash týmu přeji jen to nejlepší do Nového roku

17 vladous | 4. ledna 2014 v 0:15 | Reagovat

Jsou situace, kdy je obtížné věřit. Komukoli, cokoli. Kdy je obtížné cítit cokoli, krom pocitu naprostého prázdna. Slova padají do černé díry, aniž by si člověk byl schopen uvědomit jejich smysl, nebo hloubku. Překvapeně se potom dívá, když druhý den.. je něco jinak. A slova stále proudí..

Přeji Tobě, ať se splní tvá nejtajnější přání, blogu, aby dál plnil své úžasné poslání.

18 VeVe | 6. ledna 2014 v 23:46 | Reagovat

Ahoj, mami.
Tieto slova ktoré som teraz prečítala so slzami v očiach,nejako vyjadrili to čo premňa slash&spol znamená a ešte viac.
Ani nevieš ako je premna tvoj blog dôležitý.
Snažím sa tu chodiť čo najčastejšie, pretože po prečítani podstaty si vomne prebudila niečo čo sa do teraz nikomu nepodarilo.
Si mi tak blízka no pritom tak vzdialena. Úplne žijem tvojim blogom tak ako aj väčšina tu z prítomných.
Želám ti aby si prežila rok 2014  najlepšie ako len vieš !!!
Nezmôžem sa na viac slov pretože som neskutočne dojata :-)
ps: v mojich najtajneších želaniach je stretnutie s tebou a s ostatnými tak úžasnými ľudmi ako si ty :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama