24. So Soon: I'm allright.

3. března 2015 v 6:57 | Kayleigh |  So soon To Beyond
Dobrý večer, moje lochneské příšerky, mám pro vás další z dílů So Soon to Beyond. Pardon, chvíli to trvalo. To víte, neexistování je poměrně náročné. Za beta děkuju Aki.

"Musím být za dvě hodiny v nějakém klubu v centru. Zkusím napsat Stevovi, ale pochybuju," brblá Niall. "Sakra, možná by stačilo, kdybych se tam nechal vyfotit a hned se zase vrátil -"

"Ne, to by bylo… nápadné," argumentuje hned Zayn. "Vím, že bys tu nejraději byl pro něj, ale nejspíš bude lepší, když udržíš pozornost médií na uzdě. Louis taky měl být na nějaké akci, ale očividně nedorazí. A managementu o tom nehodlám nic říkat."

"Měl být s Eleanor někde v Notting Hill," vzpomene si Liam. "Ale asi se to zrušilo."

"Možná je to odměna za to, že byl u terapeutky," míní Zayn a zuje Louisovy boty.

Niall pomůže Louise svléknout, nakonec ho nechají jenom ve spodním prádle uprostřed postele. Louis se nejspíš probere ze svého spánku, ale nijak nezareaguje, dokonce ani ve chvíli, kdy mu Liam svléká kalhoty a omylem dvakrát zavadí o jeho penis.

Omylem, uchechtne se pro sebe Zayn, který Liama obezřetně pozoruje. Pro našeho leadera mají slabost i zapřísáhlejší heteráci, než jsi ty, Li.

"Vypadá tak mladě," vyžblebtne Liam. "Je příliš… sakra, proč Louis."

Zayn ví přesně, co tím Li myslí. Louis je typ člověka, který si zaslouží všechnu lásku světa. Bez něj by členové One Direction nezvládli ani první týden v X-Factoru. Je až s podivem, jak něžně s jejich leaderem Liam zachází.

"Měli bychom to zůstat?"zeptá se Liam nejistě.

Má sice vzhled typický pro "daddy type", ale je to Zayn, kdo je z nich nejrozumnější.

Zayn přikývne. "Já tu zůstanu určitě."

Liam neodpoví. Svlékne se do spodního prádla a lehne si vedle Louise. Který na něj kouká z pod řas.

"Lou," vydechne Liam překvapeně, když si všimne, že je nejstarší vzhůru.

"Bejby? Ahoj, můj," zareaguje rychle Zayn.

Jeho vrnění je pro Louise jako prášky na uklidnění. Jako panák tequily. Zavře oči a přitáhne si peřinu až k bradě.

"Promiň," zahuhlá přes peřinu.

Liam si lehne čelem k němu a něžně odsune peřinu z jeho tváře. Zavrtí hlavou, přisune se blíž k němu a přitáhne si ho do náruče.

"Zayn mi to řekl."

Louis nereaguje. Bolí ho hlava a je mu špatně. Nedokáže přesně říct proč. Asi jenom vědomí, že je tak jednoduše čitelný. Zranitelný. Znala ho dvě hodiny. A uměla o něm říct víc než jeho přátelé i on sám.

Není to ani jeho terapeutka. Nechce být. Louis je moc složitý. Moc zbytečný. Moc na nic. Zítra se do zahrad královny Victorie nedostaví. Ani náhodou.

Noone cares.

Why should I.

"Lou? Co ti… o čem jste mluvili? S tou terapeutkou," zeptá se opatrně Zayn a lehne si k němu z druhé strany.

Liam se na černovlasého mírně zamračí. Na Louise by neměli takhle zhurta, když je v tomhle stavu.

"Nic… moc. Prostě jenom… já nevím. Asi řekla nahlas všechno to, čeho se bojím," pokrčí Louis rameny. Je mu trapně. Je mu tak strašně moc trapně - brečel před Zaynem, i před tou terapeutkou, všichni ho viděli, jak se veřejně zhroutil. Kurva. Kurva, kurva, kurva.

Masku, Louisi, nahoď kurva masku.

"Promiň, Zee, asi mě to vykolejilo," uchechtne se Louis a odstrčí od sebe Liamovo tělo, ačkoli by se k němu nejraději choulil a nechal se od něj uklidnit. "Sorry. Asi mě to trochu… vzalo, víš jak, to s Harrym, a znáš mě, já mám holt pořád něco…"

Liam i Zayn si všimli náhlé změny. Niall sedí na kraji postele.

"Ježiši, Nialler, ahoj. Zayn vás všecky svolal? Je tohle intervence?" rozesměje se Louis. "Okay, okay, trochu jsem to nezvládl. Ale hele, mám terapeutku! Sorry, měl jsem vám to říct. Ehe, no, ona mě ještě nepřijala. A není to Dannetová. Zítra s ní jdu na další schůzku, tak uvidím. Hele, Ni, pozdravuj Jakea, jestli s ním budeš? Určitě, vždycky chodí klubů v East Endu."

Niall nejistě pohlédne na Zayna.

"Lou… nechceš nám říct, proč jste se s Harrym rozešli?" zeptá se Liam.

Burden. Not enough. Rotten. Nothing. Spawn. Burden. Noone. Not enough. Loud. Abnoxious. Rude. Burden. Not enough. Noone. Complicated. Disappointment. Noone at all.

Burden.

"Nějak jsme se odcizili. Má víc přátel v LA, to víš, Londýn mu je malý. A tahat za sebou otravného Louise…" uchechtne se Louis. "Žádná strana. Tak jsem ho osvobodil. Může konečně být svobodný, víš jak. Žádné závazky. LA je velké město a znám hodně lidí, kteří Harrymu rádi pomůžou se zorientovat, víš, co myslím."

"A ty?" zeptá se Liam tak bezemočně, jak jen to jde.

"Hm? Co já?" podiví se s úsměvem Louis.

"Co… co budeš dělat ty," Liam nevěří svým uším. Louis je… Louis je cokoli, jenom ne vyrovnaný. Ale je tak kurevsky dobrý lhář.

"Co by," zasměje se lehce Louis. "Já mám přítelkyni. A taky moje věrné kamarády. Trochu jsem je poslední dobou zanedbával, co? Ni, co kdybychom spolu vypadni už po tom zápase v pátek? Mohli bychom strávit víkend Austrálii, než se tam vrátíme na tour. Ne?"

"Ani nevíš, jak bych rád, Lou," řekne Niall opatrně. "Musím tu o víkendu zůstat a jít na dvě promo akce pro Sony."

"A jo, vlastně jo. Hm. Asi tu jednu vezmu s El za tebe. To by šlo, ne?"

"To je v pohodě, Lou, už je to domluvené, nemusíš-"

"Ne? Tak ne. Okay, hoši, omlouvám se za tyhle problémy. Nechtěl jsem vás tu vytáhnout takhle na noc, fakt mě to mrzí. Jsem v pohodě, to víte, rozchody, však jste si jimi taky prošli… chvíli to bude na piču, ale jsem v pohodě, slibuju na kočičí svědomí s psíma očima. Fakt."

Louis se opře o čelo postele a protáhne se. Zaraženost jeho přátel ho očividně neznervózňuje. Zayn beze slova pomrkává nad teatrálností, kterou je Louis Tomlinson. Ten kluk je na dně. Je úplně v prdeli, a přesto dokáže takhle perfektně lhát.

"Lou…"

"Hej, Liam," zastaví ho Louis. "Jsem fakt v pohodě. Jasně, heartbroken, ale všichni jsme si tím prošli. Budu trochu v piči, chvíli. Ale nic mi není. Nemám rakovinu, ani mi nikdo neumřel."

Well, depends on what do you see as a death. I can't say I died but I'm sure part of me has faded. Another part of me is gone. I'm losing myself and I can feel it. I annoyed my boyfriend, the love of my life, away from me. I don't wanna do the same to my best friends.

"Jenom… vypadal jsi, že tě to vzalo. Žes…" Niall je opatrný. Louis se sekne, když je mu něco proti vůli, a pak už s ním nic nehne.


"Jo, vzalo, pardon. Jsem to ale kus ubrečence, co?" zasměje se krátce Louis. Neznalého by obalamutil. Ale Zayna ne.
 


Komentáře

1 Jana | 3. března 2015 v 7:14 | Reagovat

Vím proč ti někteří dávají půl hvězdičky.
Protože jim drásáš duši.

2 Anet | 3. března 2015 v 7:25 | Reagovat

Sakra dobrý lhář. :-(

3 mischa | 3. března 2015 v 12:49 | Reagovat

na detektoru lži by ale neprošel. Je úžasné, jak to těch slov umíš vložit tón, kterým to říká. Já to totiž slyším...bolí. Chci hladit a rozptýlit. Ale nechce...

4 Veronika | 3. března 2015 v 17:50 | Reagovat

Okay, já jsem z toho smutná, velice smutná. Nechápu, že mu mohl takhle ublížit. Ty party v angličtině mě normálně ničí. Takový zlatíčko, jak se snaží předstírat. Ještě že je tam Zayn.

5 Karin | 3. března 2015 v 21:18 | Reagovat

Je mi jej líto moc bych si přála aby mu někdo pomohl ale to dokáže jen Harry a on o to nestojí. :-(

6 Lusy_Love_ | 7. března 2015 v 23:42 | Reagovat

je mi ľúto Louisa :-(  :-(  :-(  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama