Velmi neortodoxní hry: Prolog.

12. května 2015 v 15:18 | Kayleigh |  Velmi neortodoxní hry
Dobré odpoledne, moje mořské plody,

Další krásný den. Akorát čas na prolog nové povídky, ne? (Všichni jsou kokoti a všechny nenávidím.) (Kromě Hifi.) (Tu nenávidím ještě víc, protože je ještě větší kokot.) Ale k tématu. Tuhle visí prolog, jestli se vám líbil ten předchozí, měli byste pokračovat ve čtení, its fun! (Klepněte mě někdo do hlavy, prosím a děkuju.) POČKAT! Myslím, že mi někdo bere moji Nom Nom musím jít bye.

"Před dvěma týdny jsem se seznámil s jistou Eleanor Calderovou-!"

"Tou modelkou?"

"Tou dcerou Williama Caldera, který společně se svým bratrem Victorem vlastní vyjma poloviny tohoto města i několik významných firem. Před pár týdny se tvůj opilecký papá stal jejich patnerem, společně sponzorují jakýsi společenský traktát, kterému ještě plně nerozumím, ale samozřejmě se hodlám plně zapojit, protože někdo ti na tvé drahé obleky vydělávat musí."

"Mám ti říkat častěji, jak moc tě miluju, můj drahý bratře…?"

"Eleanor Calderová by byla jedinou dědičkou celého impéria obou bratrů Calderových, kdyby si William neoblíbil jednoho vynikajícího studentíka - hádej odkud?"

"Z naší univerzity, předpokládám."

"To byla řečnická otázka, miláčku, vrať se ke svému penisu, na přemýšlení je tvé překrásné hlavičky škoda. Máš samozřejmě pravdu, velmi oblíbený studentík je z naší univerzity, dokonce z našeho města, bohužel ale není z našich poměrů. A jak už to tak bohatí dělají, William si vzal našeho studentíka pod křídlo. Eleanor se rovněž přihlásila na tuto univerzitu a vzhledem ke štědrému daru na výzkum i kulturu, byla přijata na studium angličtiny. A protože Eleanor je sice nádherná, ale podle toho, co jsem slyšel, je vymetená jak špajz po svatbě, drahoušek studentík se nabídl, že jí se studiem pomůže. Přirozeně. A protože studentík je velmi rozkošný chlapec, drahá Eleanor si k němu vypěstovala velmi silné pouto, tak silné, že byli včera přistiženi při několika polibcích pod rozkvetlou třešní."

"Jak odporné."

"Velmi neortodoxní, jistěže, drahý sourozenče. Inu, zpět k tématu. Drahoušek studentík se omluvil Williamovi za svou troufalost a ten byl tak unesen, že s jejich vztahem veřejně souhlasil."

"Ty si z nějakého důvodu jejich vztah nepřeješ, tak ven s tím, proč?"

"Protože, milovaný bratře, zatímco ty se zajímáš jen o blaho svého penisu, já bych byl velmi rád, aby mě služebnictvo oslovovalo "pane" i za padesát let. A protože zatímco já jsem spíš bussiness man a sex vidím jako zboží, vím, že ty si se svými hračkami… umíš hrát zodpovědněji než já. Protože William udělal ze studentíka svého asistenta a jak se zdá, velmi by se mu líbilo vztah Eleanor a studentíka… zpečetit."

"A oni chtějí?"

"Samozřejmě. Jsou mladí a zamilovaní. Eleanor nemluví o ničem jiném než o něm, za dvě hodiny jsem musel opustit město, ošukat dvě čubičky, co mě identifikovaly jako tvého bratra, a vykouřit asi dvacet cigaret."

"Ale ne…"

"Udělalo se mi velmi nevolno. A jak jsem řekl, znám tě. Všichni tě chtějí."

"Vyjma té čubičky."

"Jmenuje se Eleanor. A ne, ona není tvůj úkol, tu si vezmu na starosti já. Všichni vědí, jaký jsi, všichni tě tu znají. Křehounká Eleanor by byla tvým chováním příliš zdrcena - a já jí za žádných okolností nechci ublížit, na to je příliš důležitá, jestli rozumíš."

"Popravdě, ne."

"Vezmu si ji já, idiote, ty máš na starosti studentíka. Použij na něj všechny zbraně, sveď ho a potom veřejně zostuď, to děláš velmi rád, ne? Je to tvoje oblíbená zábava."

"A proč si chceš Eleanor vzít… ty? Nepohrdáš ničím víc než vztahy, potažmo manželstvím, pokud jsem dobře pochopil tvé sexuální touhy."

"Ano, to ano. Velmi. Na druhou stranu nepohrdám luxusem, penězi a mocí, jestli rozumíš, miláčku."

"Jsi ochoten si ji vzít?"

"Jistě, bude to velmi jednoduché. Holky na mě letí, jsem cool a tichý a oblek mi padne, navíc se umím velmi dobře přetvařovat. Eleanor si myslí, že jsem gentleman, miluji lilie a tichou komorní hudbu. Jsem příznivce opery a bojuji za životní prostřední."

"Ale to všechno je pravda."

"Ano, ale ona si myslí, že jsem toto ochoten sdílet."

"Oh."

"Ano, já vím, jak pošetilé."

"Takže já mám udržet studentíka z dosahu na dost dlouho, abys ty dokázal přesvědčit Eleanor, aby zrušila zasnoubení a úplně ti propadla, ano?"

"Ano, skvěle to chápeš, drahý, skvěle."

"A co z toho budu mít já?"

"Ah, ale no tak. Ten chlapec je velmi přitažlivý, skutečně, ostatně, Eleanor je dost vybíravá. Je to výborný společník, studuje obchod a psychologii, má rád fotbal, je milovník koček, obdivuje svou matku a není pokřtěný."

"Bi?"

"Hetero."

"A to mám podle tebe udělat jak, znásilnit ho?"

"Oh, kriste ježíši. Kolik heteráků jsi měl v posteli, milovaný bratře, desítky jistě, možná víc. Všichni v tomhle městě tě chtějí. Chtějí tě gayové i lesby, chtějí tě kněží a modelky i bezdomovci a vědci, chce tě Justin Timberlake, chce tě Beyoncé i Papež František, tak buď té lásky, vem si na sebe oblek od Armaniho a kopačky a běž za tím zkurvysynem."

"Pořád jsi mi neodpověděl. Co z toho budu mít já?"

"Dobrý bože na nebi. Dokážeš si, žes ošukal dalšího heteráka, co se do tebe naivně zamiloval."

"Ne, bratříčku, ne. Budu muset být týdny přikurtovaný k jednomu hošíkovi, který mě nemusí ani chtít. Já mám reputaci, kterou musím krmit, víme? Vztah s tím miláčkem? Proboha. Týdny bez sexu, rozptýlení a mého pravého já? Neumím se přetvařovat jako ty, sourozenče."

"Zajišťuju nám oběma budoucnost a ty se staráš jenom o reputaci svého penisu?!"

"Neřekl jsi náhodou, že reputace mého penisu je na vrcholných příčkách tvého žebříčku hodnot…?"

"Pro boha živého vezdejšího, ty jsi snad dutý jak bambus v době sklizně - poslouchej mě dobře, ty rozmazlený parchante. Potřebuju si vzít Calderovou, abych spojil firmy našich otců a zajistil si tak budoucnost, protože jsem si upřímně zvykl na jistý luxus."

"Ale no tak, dědíme po papá všechno oba dva."

"Ano? Skutečně? Viděl jsi poslední audit, drobečku? Tvůj ožralecký fotr ví piču o investicích, a pokud si nenajde lepšího partnera nebo sponzora, firma půjde za pět let nejpozději ke dnu. Zdědíme dluhy a špatné jméno, kocourku."

"To platí pro tebe, koťátko. Já mám fond, na rozdíl od tebe, víme? Před pár měsíci jsem to sám kontroloval, protože ano, o auditu vím. Takže jsem velmi chytře převedl první investice, které ještě vydělávají, na svůj fond, který za dva roky končí a podle předpokladu, investice přestane vynášet, jak jsi dobře spočítal, asi za pět let úplně. Mně zbyde na fondu dost na to, aby v luxusu žili ještě moji pravnuci."

"Dej ty nohy z mého stolu."

"Takže…. Ty možná budeš ve sračkách, miláčku - ty doutníky jsou vanilkové, z Kuby? -, zato já jsem díky svému ožraleckému fotrovi… jak to nejlépe říct… za vodou. Takže. Co… z toho… budu… mít… já?"

"Přece bys mě nenechal vyhodit na ulici s prázdnýma kapsama."

"Ne, to jistě ne, na to tě mám příliš rád, a řekněme si upřímně, na to máš příliš sexy tělo. Nechal bych si tě jako osobního sluhu. Moje odpověď zní ne, ale mám pro tebe příběh z dnešní noci a chci znát všechny detaily ohledně tebe a slečny… Calderové. Pokud budeš hodný, promluvím s ní o tobě, ale… jak jsem řekl, mám reputaci, kterou si musím uživit jenom já sám, moje obleky od Armaniho a můj penis, takže…"

"Počkej! Kurva… no dobře, tak… si řekni cenu."

"Prosím?"

"Cenu. Co chceš… za to, že sbalíš toho hošíka, udržíš ho od Calderové a zesměšníš ho dost na to, aby si William rozmyslel tu svatbu."

"Cenu…?"

"Ano, idiote, cenu!"

"Kam se podělo milovaný bratříčku…"

"Kurva-!"

"Ohohohoho, takový vulgární slovník, bráško… zajímavé, jak se karta obrátila, pravda?"

"Řekni, co za to chceš."

"Já? Ne, bratříčku… ne. Já nechci nic. To ty chceš, abych ti pomohl. To ty chceš, abych pro tebe něco udělal. Ty nastavuješ cenu. Takže… oceň sám sebe. Jak moc si chceš žít v luxusu a mít po boku nádhernou Eleanor Calderovou?"

"Zkurvený bastarde."

"Lichotkama si mě nezískáš, milovaný bratříčku. No tak. Nakolik si ceníš mé pomoci? Kolik jsi ochoten obětovat pro svou budoucnost? Co mi nabídneš, drahý bratříčku?"

"Sebe."

"Ale prosím tě. Proč bych tohle měl přijmout."

"Protože jsem v tomhle městě jediný, koho nemůžeš mít, a to tě sere."

"…"

"Mlčení není tvůj styl, předrahý bratříčku."

"A prostituce tvůj."

"Udělám pro svou budoucnost hodně, očividně."

"To nejspíš ano. Ale moje odpověď je pořád… ne."

"Můžeš si se mnou dělat, co chceš."

"A co jsem dělal těch pět let?"

"Týden. Absolutně cokoli."

"Mám služebnictvo a kurvy. Nepotřebuju tě."

"Můžeš mi ho strčit, kam chceš."

"Mám stovky ochotnějších. Proč bych chtěl mít tebe."

"Protože jsem tvrdohlavý, nepoddajný, ješitný a moje ego je snad větší než tvoje. A protože mě chceš."

"Jsou věci, kterými se nepohrdá, a dary, které se neodmítají. Zkazíš mi reputaci, bratře, na několik týdnů. Budu tě vlastnit tak dlouho, jak dlouho ti bude trvat, než Calderovou sbalíš. Budu hodný, a až vyhraju, Calderová se o ničem nedozví - ne z tvé strany. Ale moje loajalita něco stojí, abych jí to neprozradil."

"A to?"

"Dárek k promoci, který jsi dostal od mého opileckého papá."

"Vlastním Ferrari 250 GTO, to nemůžeš myslet vážně."

"Na druhou stranu, pokud… to nedokážu. Pokud Tomlinsona nedokážu svést a přimět ho, aby se do mě zamiloval, aby to bylo fér vůči tobě a Calderové, dostaneš rovnou polovinu mého svěřeneckého fondu."

"Jak jsi řekl, milovaný bratříčku. Jsou věci, kterými se nepohrdá, a dary, které se neodmítají."

"Ruku na to?


"Ruku… na to."
 


Komentáře

1 Jolly the Sad | Web | 12. května 2015 v 15:33 | Reagovat

Oh bože já to miluju. Úžasné, vskutku úžasné, Keigh.

2 Anet | 12. května 2015 v 15:44 | Reagovat

Jesus fucking Christ. To vypadá sakra dobře.

3 Klárka | Web | 12. května 2015 v 16:25 | Reagovat

Awww, to je naprosto geniální. :D Miluju tě a netrpělivě čekám na další kapitolu. :3 :D

4 notimportant | 12. května 2015 v 18:01 | Reagovat

A ďalší príbeh, na ktorom som už teraz závislá. Damn.

5 mischa | 12. května 2015 v 18:04 | Reagovat

mám jistotu, že se ocitam v dobre společnosti...
.

6 Jana | 12. května 2015 v 18:19 | Reagovat

Jo, měla bych mít o chudáčka Louise strach. Ale ten si nechám na jiné povídky.
Budu fandit The Devil Brothers. Jen ať mu dají zabrat. :)

7 Eve | 12. května 2015 v 18:20 | Reagovat

to vypadá velmi, ale VELMI zajímavě

8 Carlie | 12. května 2015 v 20:05 | Reagovat

Faaaaaajn
tohle bude zajímavé

9 Makyy | 13. května 2015 v 7:49 | Reagovat

tak tohle vypadá luxusně :))

10 Hifi | Web | 14. května 2015 v 17:29 | Reagovat

hahagshahabavamuhabaga

11 Hifi | Web | 14. května 2015 v 17:30 | Reagovat

KOKOTIIIIIIIIIIIIIII

ily

12 Karin | 1. září 2015 v 21:47 | Reagovat

Paráda. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama