It's alright if you don't know what you need 5.

28. září 2015 v 19:04 | Kayleigh |  It's alrigh if you don't know what you need.

Dobrý večer,
tak jak se vám vyskytuje, takhle... blbě... v... realitě, nebo tak něco. Tyhle články jsou přednastavované, takže vůbec netuším, co tu kurva píšu. Beta: Aki.

Mikey chvilku stojí na místě, pak nakloní hlavu na stranu, přešlápne na místě a rozhodne se, že bude bezpečnější snížit hladinu, takže se posadí na kraj. Ashton se na něj povzbudivě usměje a Mikey smočí obě nohy po kolena ve vodě. Okay, není to tak studené jak dělá, ale vyhovuje mu Ashova pozornost. A Ashton ví přesně, co jeho kitten potřebuje. Však viděl Caluma tisíckrát, jak se o to kotě s chameleoníma vlasama stará. S velkým kruhem okolo těla vypadá roztomileji, než by měl, ale Ash to dávno ví. Zvykl si, že něco jako hranice, osobní prostor nebo intimní zóna v této kapele neexistuje. Přetáhne Mikeymu kruh přes hlavu, aby nepřekážel, a hodí ho do vody za sebe, pak ho uchopí za boky a pomalu si ho sesune do náruče. Kytarista mu obtočí nohy okolo boků a Ash se s ním otočí dokola, přičemž ho ponoří do vody skoro po ramena.

"Studí?" zeptá se Ash.

"Nuh-huh," zahuhlá Mikey a nejistě se ohlídne po svém záchranném nafukovacím kruhu.

Kdyby se Ash rozhodl žertovat, pustit ho a odplavat pryč, Mikey by nebyl zrovna rád. Ne že by neuměl plavat, spíš je jenom nejistý, když je v hloubce a sám a s- okay, tak je strachy bez sebe, kdykoli ve vodě dosáhne sotva na dno. Což Ash nemusí vědět, už tak je za kokota.

"V pohodě, Mikey-kitten?" ujistí se Ash, když si uvědomí, že se ho kamarád chytil o něco pevněji.

"Huh-hnn," broukne nejistě a znova pootočí hlavu ke kruhu, který plave pár metrů od něj.

Ashton jednu svou obrovskou tlapu přesune na Mikeyho zadek a přitiskne si ho k sobě. Mikey se cítí bezpečněji, ale jenom o trochu. Ash možná pochopí, protože druhou tlapu položí mezi jeho lopatky a jemně ho pohladí, načež se vydá ke kruhu. Moc se mu nechce pouštět ho z náruče, ale pokud se s ním necítí bezpečně, chápe to. Ale Mikeymu je najednou dobře. Jedna bubeníkova ruka ho drží pod zadkem a druhá za záda, teď je mu fajn. Spokojeně si opře hlavu o jeho rameno a mimoděčně přitiskne rty k jeho krku.

"Oh," zasměje se Ash. "What was that, love?"

Mikey se přistiženě začervená, načež se nosem zavrtá do jamky klíčních kostí. "Nuh-uh."

Ashton se krátce zasměje, chytí jeho kruh a pomalu se s ním vydá do menší hloubky. Mikey se ho drží okolo ramen a pořád schovává tvář, ale možná se takhle jenom mazlí. Ash si myslí, že se ho Mike pustí, když už nejsou v takové hloubce, ale on na něm zůstane viset, dokud ho Ash nepoplácá po zadku.

"Hnnnghhhn," zamručí Mikey do jeho krku a Ash si je jistý, že cítí na kůži jeho rty.

Luke se roztéká na lehátku. Někdo by měl přinést hadr a uklidit ho, než se smísí s vodou a bazén se tak stane nehygienickým. Dr. Lecter by to považoval za drzé. Luke, sakra, nech toho debilního humoru. Cal pořád brblá a vztekle cosi dělá na svém mobilu.

"Cal?" pípne Luke.

"Jo."

"Nejsou cute?"

"..."

"Huh? What was that?"

"Whatever."

Luke se uchechtne a stočí pohled zpátky na ty dva. Ash má v jedné ruce kruh, ve druhé drží Mikeyho, který pořád schovává hlavu do jeho krku, a Mikey se nechává nosit, zatímco mu Ash něco říká, což Luke bohužel neslyší.

"Mikey-kitten? Chceš jít na tobogán? Nebo divokou řeku?"

Mikey ale neříká nic a pokračuje ve svém nuh-uh. Ash se pro sebe usměje a pustí kruh, aby mohl Mikeyho zase chytit oběma rukama. Mikey tady v pohodě dosáhne na dno, ale očividně se chce mazlit, a kdo je Ash, aby mu to odpíral?

"Someone loves to cuddle here, right?" zamumlá drummer a na oplátku zaboří hlavu do Mikeyho krku.

"Hmmmm," zavrní Mike souhlasně a jeho rty vycestujou po Ashtonově krku až k jeho uchu. "Promiň."

"Oh," broukne Ash a něžně zavrtí hlavou. "That's okay, love."

Jenom se spolu nikdy předtím nemazlili, takže si Ash není jistý, co by měl kdy udělat, ale rozhodne se následovat svůj instinkt, pevně Mikeyho obejmout a políbit ho na krk, na čelist a tvář, protože Mikey se začne usmívat a smát, takže konečně zvedne hlavu ze svého úkrytu. Luke vzdává svůj život, protože tolik Mashton seance nezvládne přežít. Ale je s tím smířený a je mu dobře. Tohle je krásná smrt.

"What do you need, Mikey?" zeptá se Ash, když umístí další polibek na jeho spánek.

Mikey nejdřív neodpoví, jenom Ash pohladí po krku a jeho dlaně sjedou na jeho ramena, jež opatrně stiskne. Pokrčí rameny a jeho dlaně spočinou na Ashtonově hrudi. Vlastně ho nikdy nenapadlo o tom přemýšlet. Calum se s ním jenom mazlí, teda, jenom ho obejme a dělá si dál svoje, dokud ho Mikey neotravuje tak dlouho, aby ho aspoň hladil po zádech. Tolik pozornosti se mu zatím nedostalo, takže těžko říct.

"Let's see, then," pokrčí Ash rameny.

Není tu moc lidí, všimne si Ash. Nechá kruh kruhem, vezme Mikeyho pevně do náruče a plave s ním k divoké řece. Mikey se zasměje, je mu tu vody tak po ramena. Pustí se Ashtona a nechá proud vody, aby ho odnášel pryč od jeho bubeníka, který se tomu jenom směje. Mikey je ve vodě spokojený a proud si užívá položený na záda, přesto občas po Ashovi zabloudí pohledem, aby se ujistil, že mu nikam nezmizel. A Ashton napůl plave a napůl jde sotva dvě tempa za tím růžovlasým koťátkem. Vážně je jeho oblíbený.

Ashton pomalu vztáhne ruce, aby je opatrně položil na Michaelovy boky. Nechce si ho k sobě tahat násilím, zároveň se ale potřebuje ujistit, že bude Mikey v pořádku. A on očividně je. Roztomile se chichotá a nastavuje tvář Ashtonovým motýlím polibkům na nos, tváře, víčka, čelo, bradu, až se bubeník nakonec odváží vtisknout mu jeden malý i na ústa. Mikey sice okamžitě otevře oči, ale všechno, co v nich Ashton vidí, jsou radost a štěstí a drobné jiskřičky. Mikey dokonce zvedne nohy a omotá je Ashtonovi kolem boků. Bez jakéhokoli sexuálního podtextu, jenom tak, protože mu chce být co nejblíž, a protože se mu líbí ten pocit, že se o něj Ashton stará, že je zcela v jeho péči, že si ho může odnést, kam chce. To proto, že mu věří. Ash na něj vždycky bude dávat pozor. Mikey si položí hlavu na bubeníkovo rameno, obličej zabořený do jeho krku, protože je to pohodlné a protože může.
 


Komentáře

1 malone | Web | 28. září 2015 v 19:15 | Reagovat

Fakt mi ale připomíná kotě... Máme tu dva bráchy, a kdybys je viděla... pořád se spolu mazlí, kočkujou, provokují, spinkají smotaní do jednoho klubka...

2 Eva | 28. září 2015 v 20:25 | Reagovat

Miluju tvůj debilní humor.
A už zase tu slintám jak kretén.
Fakt díky.

3 Jana | 29. září 2015 v 8:28 | Reagovat

Luke se už šel asi dobrovolně utopit, protože jestli viděl tu jejich brokiss, tak to prostě nemohl rozdýchat. :-)

4 Karin | 29. září 2015 v 21:12 | Reagovat

Luke se už asi roztopil. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama