Kapitola 3.: Zayn Malik

7. září 2015 v 16:50 | Kayleigh |  Velmi neortodoxní hry

Dobrý den, moje dvojité rumy v kofole,
jak se vám daří, při čtvrtku? Vytáhla jsem dneska svůj ručně pletený svetr, co měla být ponožka, a Zoubkovou vílu ze skříně, čímž oficiálně zahajuju podzimní sezonu. Mimochodem, Velmi neortodoxní hry mě... nějak zaujaly. Omega: Adel.


Usínám. Dělal jsem na své prezentaci celou noc a dopoledne jsem solidárně zůstal s tou čubkou. Třeští mi hlava. Potřebuju skotskou se dvěma ledy a BlackDevils, aspoň čtyři najednou. Bolí mě za krkem a nejraději bych se nedíval na počínající pleš mého drahého otčíma. Téměř mi uklouzne "díky bohu", když William ukončí meeting. Tvářil se na výsost spokojeně a možná si rozmyslí své investice na příští rok, tedy, rozhodně se tak tvářil. Potřebuju firmu svého zhýralého fotra dostat do pucu, pokud chci, aby mi William dal svou firmu. Bohužel bude trvat na tom, abych se oženil s jeho dcerunkou, ale snad jí bude stačit neomezená kreditka a spousta volnosti.

Nesnáším přítomnost nežádaných lidí, kteří pro mě nemají žádný význam, ve svém osobním prostoru, pakliže od nich zrovna já osobně nic nepotřebuju. Dá se to shrnout na "nenávidím lidi", ale to je příliš přímočaré, jak řekla moje psycholožka. Vyhodil jsem ji, mimochodem.

Postavím se, usměju se na zapisovatelku, která odchází jako první. Počkám, jestli někdo nemá nějaké dotazy, načež sbalím notebook, povolím si kravatu, zapnu mobil a zkontroluju příchozí zprávy. Nic, nic, nic, nuda, později, nic, nic, můj milovaný bratříček, nic, nuda. Hm. Proč mě shání můj drahoušek…? Zmeškaný hovor. Nakloním hlavu na stranu, načež zjistím, že se usmívám. Takže chci slyšet jeho hlas. Fajn, zavolám mu zpátky. Zvedne to okamžitě.

"Ahoj, kocourku," protáhnu rozverně.

"Kurva, to je zasraný bastard!!!"

"Ah, takže už jsi poznal mladého pana-!" zarazím se, William stojí pár metrů ode mě.

"Jo. Kurva. Doprdele, sebral mi vítr z plachet, kurva, že já se s tebou sázel. Doprdele, on takhle sebral moje ego a hodil ho na zem! Zkurvený zmetek, ať se třeba posere v kině, kurva! Ruším sázku, kurva ruším. Dostaneš polovinu mého fondu a jdi si kurva vysrat oko!"

Pohodím hlavou. Nemůžu ho nechat skončit. Jasně, polovina jeho fondu by stačila na to, abych nemusel pracovat, ale není to dost na to, abych mohl žít v přepychu - a já jsem si, milovaný bratře, zvykl na jistý standard.

"Ale přestaň přehánět," brouknu něžně.

Nemůžu tě nechat vycouvat. Já si tu pičku potřebuju vzít, miláčku.

"Já do ničeho takového nejdu. Ten kluk mě vůbec nebere vážně, myslí si o sobě kdoví co, a přitom je to jenom tupá troska v hadrech ze second handu!"

Přijme mi to lowkey směšné, ale není radno mého egoistického bratra popichovat.

"Já vím, miláčku, proti tobě je úplný nikdo. No tak, broučku, nebuď takový. Přece mě v tom nenecháš, ne? Buď hodný, napusť si vanu a až přijdu, udělám ti masáž zad a můžeš si vzít moje kubánské doutníky, ty kokosové, co ty na to, Haz?"

"Seru na to, Zee."

William domluvil s kravaťákem. Otec se snaží upoutat jeho pozornost, ale William si ho nevšímá. Naproti tomu se jeho pohled zabodne do mne. Vidí, že telefonuju, poznám z jeho pohledu, že počká, ale já ještě nejsem v pozici, kdy bych mohl Šéfa nechat čekat. Kurva, Haz, musíš na mě házet svoje nesmyslné problémy s erekcí zrovna ve chvíli, kdy nám oběma zajišťuju budoucnost?!

"Zlato, dýchej. Běž do mojí pracovny, vezmi si klíčky od Ferrari a dej si okružní jízdu. Budu doma asi za hodinu, hezky se o tebe postarám, dobře? Můžeš si mi lehnout do klína a já ti budu hladit vlasy, jak to máš rád," William se na mě podíval už potřetí.

"Já se nebudu nikomu vnucovat, Zee, kurva!" vzteká se to dítě.

Hrdelně zavrčím a zavřu oči. William je na doslech, nejspíš slyší celou konverzaci. "Za chvíli budu doma, Harry, a postarám se o tebe. Ale teď musím jít, ano? Budu doma hned jak to půjde, zatím na shledanou."

Zavěsím mu, William má přednost.

"Pane Maliku? Všechno v pořádku…?" zeptá se, než přistoupí k věci. Zdá se být upřímně opatrný.

"Ano, v pořádku. Můj bratr… je poněkud nervózní, zítra ho čeká zkouška z obchodního práva, měl bych mu být podporou."

"To je od vás milé. Jste tak zodpovědný - a vaše dnešní přednáška byla skvělá. Vyznáte se v tématech a zdá se, že máte čich na investice. Možná by nebylo na škodu, kdybyste… domluvil svému otci," odkašle si a uhne pohledem.

Vím, co tím myslí. Otec a já musíme mít poněkud delší rozhovor.

"Náš otec se již rozhodl přepsat firmu na Harryho a mou maličkost po mých státních závěrečných zkouškách, jež mě čekají tento týden, pokud… vás tato informace zajímá," ztiším hlas, otec se na mě dívá a nejspíš snaží uhodnout, o čem hovoříme.

"To je velmi dobré slyšet," oznámí mi s vážnou tváří. "Vaše prezentace byla bezchybná. V případě úspěchu vašeho sourozence… rád bych jej poznal osobně na některém našem dalším meetingu."

Ani ve snu.

"Mně i bratrovi bude velkým potěšením, pane," přijmu ruku, kterou mi podává. "Na shledanou."

"Hodně štěstí u státnic."

"Děkuji, pane."

Otočím se k východu, nemůžu riskovat Harryho mentální krach, ale otec mě zastaví dřív.

"Ty jsi mluvil s Calderem? A proč?" výslech.

"Zajímá se o spolupráci s firmou, bohužel má ale jisté podmínky. Dnes v devět večer, restaurace hotelu Rosso na šesté ulici. Přijď v obleku od Huga Bosse z jarní kolekce deset minut před devátou," zasvětím ho a opustím budovu W&V.

Harryho najdu rozvaleného v mé posteli. Neokomentuju to, přejdu ke svému pracovnímu stolu a vytáhnu slíbené doutníky. Přisednu si na kraj postele, zapálím si doutník a nonšalantně se opřu o čelo své postele. Vážně mě nezajímají problémy cizích lidí včetně mého bratra, ale tohle je můj problém a já potřebuju, aby to vyšlo. Musím se holt překonat a hrát zájem. Čím přesvědčivější budu, tím kratší dobu to bude trvat.

"Řekl mi, že se mám držet od té jeho kurvy dál," pronese bratr jako ve snách. "Věřil bys tomu…?"

"Jak drzé."

"Neřekl jsem ani slovo. Chtěl jsem si zakouřit. A ten zkurvysyn si tak ke mně přijde a začne mi vyhrožovat, že mi nakope prdel, když se na tu jeho čubku jenom podívám?"

"Neslýchané."

"Kurva seru na to. Nehodlám dělat šaška."

To ale dávno jsi. "Jistěže ne, to je pochopitelné, bratře. Ale o tom to je, ne? Trocha výzvy. Ukázat lidem, že je v tobě víc, než jenom ten věčný sukničkář. Nemám pravdu…?"

Bude to náročnější, než moje obvyklé hry, to jsem věděl, už když jsem to plánoval. Bude to mít následky, které jsem ochoten snést a bratr…

"Seru na to. Ruším naši sázku, prohrávám kontumačně."

Jen potřebuje tu správnou motivaci. Sehnu se k němu, políbím ho na krk, jazykem vyjedu na horu po lastuře ucha, nosem pohladím jeho skráň a přitisknu rty na jeho lalůček, načež ho jemně skousnu a slabě zatahám.

"Neláká tě snad… výhra…?"

Stáhnu se znova do sedu a potáhnu z doutníku. Bratříček mlčí dlouhé minuty, načež se posune na posteli, aby mi ležel hlavou v klíně. Jistě, slíbil jsem mu to v horečné potřebě zavěsit. Přehodím doutník do druhé ruky a pravou ruku jemně prohrabuju pramínky tmavých kudrn z čela. Propaluje mě svými zelenými zorničkami. Znervózňuje mě, že nevím, co si myslí. Drahý bratr bývá často podceňován čistě pro neschopnost svého otce, a nyní mou přítomnost v rodině, ale právě já bych neměl zapomínat, kdo Harry Styles vlastně je.

A čeho je schopen.
 


Komentáře

1 Jolly the Sad | Web | 7. září 2015 v 18:02 | Reagovat

Tahle je má oblíbená, víš.

2 Kayleigh | 7. září 2015 v 18:23 | Reagovat

[1]: to jsem ráda, protože mě to psaní chytlo. mám něco předepsané... no, bude to nové cwam, můžu říct, i podle čtenosti... :D (akorát doufám, že to nebude mít 578645 dílů, jako výše zmíněné :D

3 Seb | 7. září 2015 v 20:32 | Reagovat

aspon nieco pekne dnes :) som vedel ze tie narodeniny nemozu byt az tak nahovno.. ako vies je to moja oblubena a rozbieha sa to pekne.. mam rad tento typ tvojich postav

4 Kayleigh | 7. září 2015 v 21:30 | Reagovat

[2]: Děkuju - a všechno nejlepší! :)

5 Karin | 7. září 2015 v 22:10 | Reagovat

To jsem zvědava jestli bude v sázce pokračovat. ;-)

6 vladous | 8. září 2015 v 21:10 | Reagovat

Já se divím, že na ty malé smrtelníky dole vůbec ze své výšky dohlédnou.

7 Kara | 10. září 2015 v 15:50 | Reagovat

Tohle je boží. Má to velký potenciál.

8 Tara | 10. září 2015 v 15:51 | Reagovat

Mám normálně husí kůži, když si uvědomím, jak si Harry zahrává. A jak je asi dobrý v manipulaci.... doprdele, tohle bude dobrý příběh!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama