Peter Hale: Královna dožínkového plesu

13. září 2015 v 3:26 | Kayleigh |  Teen wolf slash
Dobrý večer, přátelé country hudby,
na mě se nedívejte. Lulina zase řekla šest slov, a já jsem si to musela napsat. Dá se říct, že je to jenom takový draft, protože prostě. Já... já ani nevím. Takže, já to tady tak jako... nechám? A zase půjdu... pryč.


Název: Peter Hale: Královna dožínkového plesu
Fandom: Teen Wolf
Autor: Kayleigh
Alfa: Claire
Upozornění: crack
Cover: Kayleigh

Derek nevěděl, kde mu hlava stojí, a do toho si přijde Deaton a řekne mu, aby si přišel pro svůj majetek. Nechápal sice, jak si má přijít pro svůj barák do Deatonovy ordinace, ale tento týden se už vyskytly divnější věci.

Přejde ho smích, když se skutečně vyskytne na veterině, kde se válí na zemi Stiles a Scott má hlavu v dlaních. Deaton stojí uprostřed místnosti se založenýma rukama a zdá se, že každou chvílí buď praští hlavou do zdi, nebo spadne na zem vedle Stilese. Který se rozesměje o to hlasitěji, když si příchozího ex-Alpha všimne.

"Co?" Derek nahodí svůj zamračený pohled číslo 12, který si vyhradil čistě pro to lidské na nervy jdoucí mládě.

"Nejsem… si tak úplně jistý," ozve se opatrně Deaton a zasune si ruce do kapes. "O… tomhle jsem ještě… neslyšel. Tedy, ano, slyšel, ale vypráví se to jako vtip a… no, nemyslel jsem, že by se to mohlo skutečně stát."

"O čem to mluvíte?" nechápe pořád Derek.

Stiles se zalyká smíchem a Scott ho kopne do ucha, aby toho nechal, ale Derekovy perfektně vytříbené schopnosti á la mistr Yoda na cracku mu prozradí, že se taky směje. Scott, ne Yoda. No, ostatně, ten asi taky. Ale ani crack, ani Deaton, ani Stilesovo nakopnuté ucho nevysvětlují, co se tu vlastně děje. Možná, kdyby se zeptal toho jezevce, co potkal u vchodu...?! Raději ne, ještě by se ukázalo, že chce bojovat a Derek přece jenom nevyhrál žádnou rvačku od toho incidentu se včelami v létě roku 2008. Derek donutil Scotta a Stilese uzavřít neporušitelný slib, že o tom nikde ani neštěknou, ale i tak má dojem, že si pustili pusu na špacír minimálně před Peterem. Ostatně, když už je řeč o tom zombíkovi s tělem k nakousnutí, kde se asi fláká...?

"Nikdy jsem se s takovým případem osobně nesetkal. Peter musel přijít do styku s vlčím mákem. Zvláštní je, že takhle rostlina se v Kalifornii nevyskytuje... "

"Peter? Co je s ním?" zamračí se Derek. Podle smíchu toho otravného lidského mláděte je Peter minimálně rozporcovaný na kousky a utopený v Mariánském příkopu.

"Je… no... ," Deatonovy rty sebou trhnou v úsměvu, hned ale zase zachová dekorum.

Dřív, než Derek stihne zavrčet, aby doktora popohnal, rozletí se dveře a do ordinace vpadne Peter v růžovém tutu a s plastovou korunkou na hlavě, jinak úplně nahý.

"LET IT SNOOOOOOOOOOOW, LET IT SNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW!"

Derek nepohne ani chlupy v nose. Otočí se na patě a chce odejít z ordinace, ale Peter se odrazí a skočí svému synovci na záda.

"Opravdu nevím, jak se to stalo…" Deaton skoro ztratí tvář. "Vlčí mák je jedna z hlavních přísad opia, ale zatímco opium na vás má stejný účinek jako alkohol, vlčí mák očividně… skutečně jsem si myslel, že to je vtip."

Derek nasadí svůj nasraný pohled odstín b5b7b3 a velmi nevrle si veterináře přeměří. Možná by měl šanci ho porazit…? No, ne, když tu je Scott.

"Jak dlouho…" Derek semkne rty, když mu jeho očividně sjetý strýc šlápne do úsměvu, aby se dostal nahoru na skříň, ze které půjde určitě jeho zpěv líp slyšet, "to bude trvat…"

Deaton bezradně pokrčí rameny: "Jak říkám, ještě jsem se s tím nesetkal. Předpokládám, že pár hodin, maximálně den, víc asi… ne, ale… nevím."

Peter se rozhodne, že na skříni to není až tak cool, takže znova šlápne Derekovi do úsměvu a sleze dolů. Derekovo obočí ho zamračeně pozoruje, Stiles vyválel sudy smíchu až ven ke kanálu a Scott spadl i se židlí k zemi. Derek lowkey zavrčí a Peter mu se smíchem lohne klíče od auta z kapsy a strčí mu je do nosu, načež s řehotem opustí veterinu.

Scott vytáhne mobil, zavolá Liamovi a snaží se zastírat smích, když promluví: "Derek bude potřebovat pomoc."

"Proč?" zeptá se jeho beta.

"Protože je postižený," řehtá Stiles, který přiválel sudy zpátky.

"To je pořád," odvětí nejmladší člen smečky nechápavě a Stiles se zase za hlasitého řehotu odválí pryč. "Proč potřebuje pomoct teď?"

"Protože je postižený Peterem."

"Ježiši," rozesměje se Liam. "Můžete mi to někdo natočit?"

"Already on it!" ujistí ho Stiles a vyletí z kliniky s mobilem v ruce, aby mohl natáčet nahého Petera v tutu, jak skáče do kaluží a zpívá Umbrella od Rihhany.

Kdyby se Derekovo obočí dokázalo mračit ještě víc, splynulo by s jeho chlupy z nosu.

"AND IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, WILL ALWAYS LOVE YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!" ozve se Peter velmi hlasitě.

Derek si vytáhne klíče z nosu a hodí je po Stilesovi, protože nějakým záhadným způsobem je to rozhodně jeho vina. Ale Stiles se jenom blbě směje a schová se do svého Jeepu.

"Asi ho odtáhneme do loftu," říká právě Scott své betě. "Možná bys u toho chtěl být."

"Jsem na cestě."

"Jo, můžeš… můžeš se stavit pro Lydii? Tohle musí vidět," chechtá se Scott.

Peter zrovna leží na zemi, na penisu má uvázanou stužku, tutu na hlavě a korunku má Stiles v ruce. Ne, Derek se nebude ptát. Popadne svého zatraceného sjetého strýce a hodí ho na zadní sedadlo Stilesova Jeepu. "Hej, proč ho mám mít tady?"

Derek po něm hodí svůj because-fuck-u-Stiles příchuť angsty-sour a práskne za ním dveřma. A to Derek si myslel, že tohle bude tak klidný den.
 


Komentáře

1 Danča | 13. září 2015 v 23:01 | Reagovat

*spadla  z postele a napodobuje Stilese ve válení sudů s menší obměnou - válí sudy po bytě*

2 Katie | 13. září 2015 v 23:20 | Reagovat

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
...
...
...
...
...
KAYLEIGH TY JSI TAKOVÁ PIČA.

3 Birk | 13. září 2015 v 23:59 | Reagovat

Tohle je boží. Ne. To není výstižné. Proč mě, za boha, nenapadá žádné vhodnější vyjádření.
PS. Jen, pokud bych mohl mít dotaz: Kde ste se vy dvě objevily a proč mi o vás nikdo neřekl dřív?

4 Nah | 14. září 2015 v 0:46 | Reagovat

A dopice, takyto zachvat som mala naposledy.... Nepamatam si uz ani

5 Kayleigh | 14. září 2015 v 2:46 | Reagovat

[1]: pardon...

[2]: :D To the moon, right? :D

[3]: Huh? Já jsem tu sama, a vysktuju se tu nějakých pět let, babe... :-D Děkuju, tho.

[4]: to mě těší :D na tyhle pičoviny mě užije, ale napsat taky něco pořádného.. to ne.

6 Jana | 14. září 2015 v 9:42 | Reagovat

Jak jsem kdy vůbec mohla tvrdit, že Peter je vraždící maniak. Vždyť on je to královna. :-)
A tahle neseriózní povídka mi to pomohla si uvědomit. :-)
Poděkovala bych ti, ale kvůli tobě jsem sebou praštila o zem a narazila si loket, a když jsem se zvedala, zapřela jsem se o kolečkovou židly a to nebyl nejlepší nápad. Teď mě je všemu bolí ještě koleno. :-) Taky mi slzy smíchu rozmazaly řasenku.
Takže po přečtení tohoto tvého výtvoru kulhám na pravou nohu, dneska už nikoho nepraštím, kvůli bolavé ruce a navíc jsem skoro slepá od toho, jak jsem se snažila si opláchnout obličej a ta řasenka se mi dostala do očí.
Gratuluji, dneska jsi mě zničila. :-)

7 Katie | 14. září 2015 v 10:35 | Reagovat

... and back, yeah. :-D

8 Lusy_Love_ | 14. září 2015 v 19:51 | Reagovat

milujem Teen Wolf :-D  :-D  :-D  :-D to bolo perfektnééééééééé

9 Karin | 14. září 2015 v 21:20 | Reagovat

Válím se smíchy ještě že jsem sama doma. :-)  :D

10 Hentai no kame | Web | 15. září 2015 v 13:27 | Reagovat

*snaží sa neskotúľať z postele* perfect, dear Keigh-sama :D nafetovaného Petra som ešte nevidela :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama