Some mornings are hard.

1. září 2015 v 21:00 | Kayleigh |  5 Seconds of summer slash

Přenádherné ráno, moji mimoni a mimoňové,
představuji vám novou rubriku 5SOS oneshots. Je malá a zatím prázdná, ale to nevadí. Však ono se to zaplní. Jednou. Časem. Inu, jednorázovečka na stále ještě nový fandom na tomto blogu. A JE TO SKUTEČNÁ OPRAVDOVÁ NEFALŠOVANÁ JEDNORÁZOVKA O JEDNOM DÍLU!!! Dejte vědět, co si o ní myslíte, případně mi vynadejte, jaká jsem piča. Both is good.

Název: Some mornings are hard.
Fandom: 5 Seconds of Summer
Pár: Ashton/Michael, Ashton/Calum, Ashton/Michael/Calum/Luke, OT4.
Autor: Kayleigh
Alfa: Aki
Žánr: 15+, jazykový experiment, romantické.
Tagy: fluff, smut, cuddles, ot4, feels.
Cover: Kalyeigh

Ashton si není jistý, co ho probudilo.

Otevře oči dřív, než se zaostří jeho ostatní smysly. A eventuálně si uvědomí, že pruh slunečního světla, pronikající do místnosti mezi žaluziemi, je příliš zkosený, aby bylo víc než šest ráno; že uklizený prostor odpovídá minimalistickému stylu Cal; že v místnosti není sám podle slyšitelných výdechů; že ho někdo objímá okolo pasu, bříška prstů uvolněně se dotýkající Ashtonovy pokožky na hrudi; že jeho vlastní ruce jsou v teple a dotýkají se hebké pokožky jiného těla.

Pocit probuzení je jako rozpoustějící se růžová barva v čiré vodě; znenadání, a pak ve vířivých vlnkách v celém obsahu - ale stejně je nutné vodu zamíchat, aby se zbarvila rovnoměrně.

Ashton nenechá pocit probuzení plně ovládnout své tělo ani mozek. Nechá tomu volný průběh, kromě toho se nemusí cítit probuzeně. Je mu dobře. Vzpomene si, že je leden a oni jsou v Alpách. Mají výhled jen na hory a zasněžené lesy okolo. Nikde nikdo a přístup do chaty jenom lanovkou. Venku mínus patnáct a obloha jasnější než křišťál. Aspoň tak si to Ash představuje - nebo se mísí bdění se snem, který ví, že měl, ale je to jako prohýřená noc; možná se to stalo, možná se to utopilo v alkoholu, horkých polibcích a potu tanečního parketu, možná to byla jiná noc, možná to byla jen vzpomínka na kamarádovo vyprávění. Není důvod spěchat. Ruka na jeho bříšku se hladce pohne, její majitel však zůstane uvolněn. Na krku cítí něčí dech, na holeni cítí dotek něčí nohy, něčí koleno je položené na jeho stehně. Lechtají ho vlasy na klíčních kostech a polštář je cítit něčím sladkým. Pousměje se a vtiskne polibek do vlasů, které mu nepatří. Nepokládá za důležité se hýbat, aby se přesvědčil, kdo mu odpočívá na paži a tulí se k jeho hrudi. Je mu příjemně. Přikrývka ho nezakrývá ani do pasu, jen těla z obou stran ho udržují v teple. Možná má husí kůži na rameni, možná je to chladem, možná příjemným dotekem teplých dlaní na lopatkách, možná pravidelnými výdechy na šíji.

Sladké opojení, napůl osvobozující komatóznosti brzkého jitra v andělském područí nedotčené přírody, napůl v nadpozemském oparu neexistence fyzické stránky své podstaty, nevyžaduje jeho plnou pozornost ani soustředění. Čtyřrozměrná realita postmoderního věku třetího tisíciletí se rozplyne ve vůni, letmé myšlence a doteku dlaní. Stačí to. Než si uvědomí, co ho skutečně probudilo.

Um.

To je rozhodně erekce, to na jeho levé půlce zadku. Um. Teda, ne že by to… ehm. Ne že by se to stalo poprvé, ne že by to… ehm. Tedy, jistě, Ashton chápe, že tyhle věci člověk zrovna moc neovlivní. Ale pak mu dojde, co ho vzbudilo, konkrétně. Slabý pohyb boků. Těch boků, kterým patří ona erekce.

Ashton pevně zavře oči a semkne rty. Jeho vody se rozvířily a on je plně vzhůru, což není zrovna situace, do které se chtěl původně dostat. Zavrtí se, jemně pohne boky, zda by se sám nedokázal posunout od přirážejících boků, ale je mezi dvěma těly uvězněn pevně, tělo za ním jenom tiše zakňučí a vrátí mu příraz. Oh bože. Erekce je velká a nezdá se být zahnutá jako Calumova, ale ani není tak dlouhá jako Lukova, tělo za ním tedy patří Michaelovi. Ashton se pro sebe prudce začervená a zavzpomíná na doby, kdy jediný penis, se kterým byl intimně obeznámen, byl jeho vlastní. Ale žít se třema klukama asi obnáší i jistá negativa v podobě náhodně se vyskytujících penisů v různém stadiu klidu i vzrušení. Možná měl tuhle alternativu předpokládat, když se rozhodli srazit postele dohromady a spát přitulení těsně k sobě.

Ashton si ve své čerstvě vzbuzené hlavě uvědomí, že je to poprvé, co se k němu Mikey tulí. Takhle, v posteli. Většinou, když dojde k nějaké takové tulící akci, Calum trvá na tom, že má Michaela a Luka každého po jednom boku, a Ash se pak tulí k Lukovi. Ale poznal černé vlasy, které ho šimrají na krku a rameni, poznal i stavbu těla, kterou objímá oběma rukama - Calum odpočívá v jeho náruči, mimo centrum jejich čtveřice. Zaujal by ho tento fakt, kdyby se k jeho zadku netiskla Michaelova erekce. Kdyby tiskla. Ona se o něj otírá. Ve stále pravidelnějších intervalech.

"Může… může ten klacek na mém zadku… nebýt na mém zadku, prosím?" pronese Ashton přiškrceným hlasem.

"Ugh," zachrčí Michael a trochu se od Ash odsune. Ashton se přistiženě začervená, protože Mikeyho zahuhlání znělo zahanbeně, a bubeník rozhodně nechtěl, aby se kytarista cítil zahanbeně - není to tak, že by si ranní stání plánoval.

Cal se v jeho náruči pohne, trochu posune hlavu a Ash si je jistý, že cítí na klíčních kostech jeho rty. Trochu ho to odvede od erekčního problému, volnou rukou prohrábne Cal vlasy a bříšky prstů jemně mapuje jeho krk, ramena, šíji, znova ramena, paže.

"Uhhh," zahučí Mikey měkce do jeho ramene a trochu se zavrtí, ale mezi Lukem a Ash není dost místa na to, aby se ho dokázal nedotýkat. Zvlášť se svou rozespalostí, velikostí a volnýma kalhotama, pomyslí si Ash.

"Just… jerk ´im off," zahuhlá Cal, očividně nepřipravený se probudit. Koutek rtů se mu zadrhne o Ashtonovu klíční kost a teplý dech drummera polechtá na krku.

Ash se rozbuší srdce. Jistě, je jedna věc o penisech přemýšlet, trochu jiná je se jich dotýkat.

"It's okay," zašeptá něžně Luke z druhé Michaelovy strany.

"Huh… nuh," Mikey se zdá být příliš rozespalý na to, aby ho zajímalo cokoli jiného než jeho pohodlí. Nejspíš nevnímá, o čem se mluví, protože se ještě jednou otře o Ashtonův zadek.

Ash se s hlubokým ruměncem schová do Calumových vlasů, když ucítí basákovy prsty těsně u okraje svých boxerek. I shouldn't be turned on by this…?

"It's nothin', promise," broukne Cal a nejspíš doopravdy napůl spí, když se jeho prsty prosmeknou pod gumou a bříška prstů, sedřená hutnými strunami jeho milované basy, přejedou po sametové kůži těla Ashtonova penisu. "'t's jus' me."

Jeho tón je unavený a omamný, slova svázaná těžkostí jazyka po mnoha hodinách spánku, slova splývají jedno do druhého a jeho rty ulpívají na Ashtonově pokožce s každou druhou hláskou, koutek rtů zadrhává o jeho klíční kost při každé retnici.
Ashton přikývne, ačkoli z toho pohybu ve svých vlasech asi Cal nic nevyčte, ale nejspíš ho drumerova odpověď ani nezajímá.
But I might as well not give a fuck, since it seems like noone else does, either.

"'st take care of ´im," vydechne Cal a jeho prsty vytvoří objímku okolo Ashtonovy probouzející se erekce.

"'M'kay," ozve se u Ashtonových lopatek rozespalý Mikeyho sore-tenor. "S'rry."

Ashton stáhne pravou ruku z Calumových zad, po kterých ho doteď hladil, a opatrně ji zasune za sebe, dozadu mezi jeho vlastní zadek a Mikeyho penis. Pohladí ho přes kalhoty, na což Mikey nezareaguje, takže si vezme příklad z Cal a zasune prsty pod látku volných kalhot. Michael slastně vydechne, opře se proti Ashtonovým lehce roztřeseným prstům a vysokým ublíženým tónem zakňučí. Ashtonem se rozlije pulzující mráz, jemně přejede prsty po hlavičce, sklouzne podél rýžky k uzdičce, několikrát citlivé místo jakoby omylem pohladí a počká si na Mikeyho rozespalou whiny odezvu, než jako pavoučí nožky seběhne prsty dolů. Jeho úd je mohutný, velký a zvláštně příjemný v dlani. Ash zvědavě uchopí úd do dlaně a nechá Mikeyho, aby si sám určil tempo. Pomalé, klouzavé a spíš krouživé. Mikey si rád hraje, to je o něm známo, ale že se to vztahuje i na tuhle rekreační činnost…

Ash zaznamená spokojený výdech na jeho straně, což mu vyloženě polichotí, načež sám překvapeně skoro zasténá, když se Calumova ruka pevně obemkne okolo jeho teď už plné erekce a několikrát zapumpuje.

"Cal," hlesne Ash mimoděčně, načež si uvědomí, že je nevhodné, sténat kamarádovo jméno. "Nemusíš… jsem v pohodě, jestli nechceš…"

"'s'kay," zamumlá Calum.

Nejspíš ani netuší, co dělá, spí a jedná ze zvyku nebo intuice. Ashtona bodne ve slabinách, když ho napadne, že mezi ním a Mikeym je tohle normální. Možná že to je důvod, proč vždycky spí vedle sebe. Že tohle dělají pokaždé, když Ash spí na druhé straně postele a tulí se k Lukovi, který většinou spí klidně a ve spánku se nehýbe. Ashton si není jistý, jaký z toho má pocit, protože nikdy nebyl žárlivý typ - nejspíš ho mrzí, že ho nepřizvali. Možná to nebylo schválně, možná jenom čekali na správný moment, kdy mu navrhnout, aby se přidal. A možná, že se to děje poprvé a nic to neznamená.

Jako by existovala hranice, za kterou by se Ash neodvážil, napadne ho, když jeho prsty sklouznou na varlata, a po chvíli i za ně.

"'s okay," zašeptá Luke. "Ashie's got you."

"Yeah," slyší Ash svůj hlas. "Ashie's got you."
 


Komentáře

1 Jolly the Sad | Web | 1. září 2015 v 21:29 | Reagovat

Cute

2 Hifi | Web | 1. září 2015 v 21:30 | Reagovat

Už jsem skoro zapomněla, jak pičaté konce umíš psát. A jak je miluju.

3 Karin | 1. září 2015 v 22:06 | Reagovat

Paráda*****. :-P

4 malone | 3. září 2015 v 16:07 | Reagovat

Ehehe... můžete mi prosím někdo přeložit tu poslední větu? Víte, že jsem v angličtině negramotná...

Jinak věta o tom, že je nevhodné sténat kamarádovo jméno, mě rozesmála :D

5 XXMikki | 4. září 2015 v 20:17 | Reagovat

Na to, že tu skupinu vůbec neznám, se mi to fakt líbilo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama