Something real 1.

2. září 2015 v 13:00 | Kayleigh |  Something real

Dobrý večer, moje plné močové měchýře,
taky odkládáte návštěvu toalety už dvě hodiny, protože to je humor? Hele, mám tady novou povídku, kde si opět Hif rozpracovala nápad a já to držím pohromadě a zabraňuju tomu, aby to byla jednorázovka, kterou si Hifi vysnila. A vůbec. Já jdu čurat, a vy se tu třeba poserte.

Název: Somehting real
Fandom: 5 seconds of summer
Páry: Michael Clifford/Calum Hood, Luke Hemmings/Ashton Irwin/Calum Hood/Michael Clifford
Autor: Kayleigh
Alfa: Aki
Upozornění: 18+, záchvaty úzkosti, deprese
Tagy: non!au, bipolar!michael, fluff, smut, emotional hurricane
Věnováno: All of those, who are intoo deep.
Cover: KayleighMichael vybrnkává na kytaru několik tónů z Good Girls, because she's daddy's favourite. Nepochybuje o Ashtonově daddy kinku. Tuhle větu napsal on.

Nuda.

V backstage není moc co dělat, protože většinou musejí přijíždět o několik hodin dřív. Jednak kvůli fans a jednak kvůli velkým hvězdám. Potřebujou hodiny, než je nalíčí a vyzdobí, nebo co to s nimi maskérky dělají.

"Ashie," pípá Luke ze svého místa na sedačce.

Ashton něco patlá na mobilu, nejspíš píše mámě.

"Aaaaaashie," protáhne Luke znova.

Ashton zvedne hlavu, usměje se a zase se kloní k mobilu.

"Aaaaaaaaaaaaaaaaaashhiiiiiiiieeeeeeeee!"

Michael protočí oči. Ježiši, drž hubu, Hemmingsi. Tse. Zatímco velké hvězdy mají každý svou backroom, kluci z 5SOS mají jednu pro všechny čtyři. Není zrovna velká. A není tu moc kam jít.

"Yup?" usměje se Ashton na nejmladšího člena.

"Cuuuutieeeee…" Luke se chichotá a kouše beanie, která nejspíš patří právě Ashtonovi.

"Awww," Ashton odloží mobil a pokyne na místo vedle sebe. "Cuddle!"

Lukeho ďolíčky se prohloubí, načež skočí Ashovi na klín.

Michael změní vydrnkávanou melodii na Wish you were here od Pink Floyd. Ash objímá Luka okolo pasu oběma rukama a kouše ho do tváře. No, nekouše, spíš ho tak nějak divně opusinkovává a Luke se směje jako děcko.

Kokoti.

"Cutie," šišlá právě Ashton.

Michael pohybuje o inteligenci v této místnosti. Pokud někdo otevře dveře, klesne na zápornou úroveň. V té chvíli vejde do místnosti Calum. Na hlavě má papírovou čepici a v ruce plyšový banán. Pozdě. Veškerá inteligence z této místnosti utekla. Na druhou stranu, donesl ten banán. Třeba to pomůže. Luke se samozřejmě rozesměje, tedy, spíš se směje Ashtonově smíchu, protože prostě Ashie. Michael protočí oči.

"Shut up, I'm cute," setře ho Calum dřív, než Michael promluví.

"Awww, you are," potvrdí Ashton a natáhne ruce ke Calumovi.

Luke se směje do Ashtonova krku, načež ho tam měkce políbí. Calum se rozběhne a skočí k nim, přičemž mu z hlavy spadne čepička. Plyšový banán mu okamžitě ukradne Luke. Sice to není tučňák, ale platí tichá dohoda, že na všechno plyšové a mazlící má Luke právo jako první a může ukradnout komukoliv cokoliv. Teda, ona to není ani tak dohoda, jako spíš důsledek Luka samotného - kdo by mu sakra něco odepřel?

Jenže Michael nemá na takové fluff náladu. Ne že by tak trochu… nechtěl se k nim přidat, to ne. Jen se necítí na rozplývání a vzdychání a něžné hlazení po vláskách. Spíš by někomu rozkousal rty do krve. But Ash ( and Luke, obviously,) is too much of a baby to do so.

Zahraje úvodní riff ze Smells Like Teen Spirit. Vlastně jen půlku, pak raději přestane. Kazí jim tím sladkou chvilku, což nechce. Je jen frustrovaný, asi se blbě vyspal. Nebo je nervózní z koncertu. Nah. Měl by jim aspoň zahrát nějakou ladící melodii, ale nemyslí si, že by to zvládl. Všechno ho nějak sere. Odloží kytaru stranou a zvedne se, že si udělá kafe. Když se otočí, aby se kluků zeptal, jestli chtějí taky, všichni tři se plácají na jedné hromadě v klubku propletených končetin, mazlí se a šeptají si sladká hovna, a Mikovi je špatně. Což ho taky sere. Vykašle se na kafe a vypadne z místnosti, ačkoliv musí zůstat stát v chodbě, nemá moc kam jinam jít. Ale upřímně, je mu trochu líp. Pomalým krokem dojde na záchody a opláchne si obličej v ledové vodě. Jo, to půjde. Zatraceně, jasně, že to půjde.

Mají dneska koncert, sakra, chtěl snad někdy něco víc?

Jenže zrovna teď je mu všechno nějak u prdele. Zvlášť koncert. Neví, kam by odtud utekl. Má ještě snad hodinu do koncertu a neví co by. Chvíli scrolluje po tumblr, ale už na třetí stránce ho to jebe. Pak se několik minut dívá na díl Spongeboba, ale je mu to u piči. Zastrčí mobil do kapsy a vztekle kopne do zdi. Potřebuje se trochu uklidnit - a vypadnout ještě o něco dál. Zprudka otevře dveře, až vrazí do zdi umývárny a rychle podruhé projde chodbou. Tentokrát ale najde zadní dveře a vyjde na zadní parkoviště. Je tu docela kosa, ale to ho vůbec nenasere. Calum na něj bude pyšný - ale Ash moc ne. Sáhne do kapsy. Nah. V krabičce s odtrženým obalem jsou poslední dvě. Musí nenápadně a rychle. Nechce, aby na něj kluci házeli ty svoje pohledy aka to bys neměl, love. Na to se jim může vysrat. Vědí piču.

Tenhle si koupil, když ho ještě nepotřeboval. S logem Green Day, plyňák. Olízne si rty. Chutnají po vanilce. Dvakrát, třikrát si zhluboka potáhne. Nikotin v plicích ho na okamžik ohromí, přivře oči a plíce se vzpírají, ale jeho hrudník se záhy uklidní a Michael klidně vydechne.

Dokouří. Ale není mu o nic líp. Vlastně spíš hůř. Slyší ječet fans a nejraději by na ně zaječel zpátky, ať kurva drží hubu. Ty nafintěné maňasy, kvůli kterým tu všechny ty pipiny jsou, uslyší až za tři hodiny. Zasraní pózéři. Myslí si, že 5SOS vlastní. Hlavně Tomlinson. Namyšlený bastard.

Odhodí retko a zašlápne ho. Divné. Normálně to pomáhá. Teď je akorát ještě rozladěnější. Zkurvené roční období, nebo příliv, nebo černé skvrny na slunci. Kurva, co to s ním je? Špatné dny v měsíci?!
 


Komentáře

1 Karin | 2. září 2015 v 21:16 | Reagovat

Začíná to dobře. :D

2 Katka | 3. září 2015 v 11:50 | Reagovat

píšeš velice zajímavým způsobem a ten způsob se mi opravdu líbí...

3 malone | 3. září 2015 v 21:15 | Reagovat

Já vím, co s ním je, já vím, co s ním je! Má PMS! To mě taky všichni serou a rozkousat někomu rty do krve je lákavá představa. (Nebo se s někým aspoň servat.) :D

OK, jdu na další díl. Ježiš, kdybys věděla, jak je frustrující vědět už teď, že na ten další budu čekat!...

4 Romana | 10. září 2015 v 15:34 | Reagovat

tohle se mi líbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama