Something real 5.

5. září 2015 v 17:01 | Kayleigh |  Something real

Já jenom tak zhruba, děti,
upřímně doufám, že jsme v polovině, jinak Hifi ublížím, protože to byl celé její nápad. Já jenom píšu, co si ona myslí. Ten bič hodně pomáhá. Omega: Aki.

"Oh, promiň, Lukey-puppy, Mikey-baby není ještě úplně vzhůru… bude chvilku trvat, než se probudíme, dej nám minutku… my budeme celí roztomilí, že jo, Mikey-kitten?"

"Ummmm," zamručí roztomile Mikey a schová tvářičku do Calumova krku.

Cal se musí kousnout do rtů, aby nezačal pištět nebo vydávat ještě divnější zvuky, a Lukey si není jistý, jestli by neměl raději odejít. Mikey nemusí mít náladu, možná ještě není v pohodě. Ale Callie se na něj usměje a trochu přikývne, že je to v pořádku.

"Mikey-pumpkin," zacukruje Cal. "Lukey-candy říká hi, bejby... "

Cal si neodpustí polibek na čelo, na tvář, na packu, kterou Mikey svírá v pěstičku vedle tvářičky, a Mikey se k němu v reakci přitiskne blíž. Leží na něm celou váhou svého těla, ale to Calumovi vůbec nevadí, protože Mike je koťátko. Nerozlepil sice ještě oči, ale dlaň, na niž dostal poslední polibek, položí na Lukovo zápěstí ve svých vlasech, pohladí ho po předloktí a vyjede po bicepsu na rameno. Chvilku ji tak nechá, ale nakonec ji posune ještě blíž, na Lukeyho pas. Asi je to pohodlnější, nebo prostě jenom chce. Luke se na Mika zářivě usměje, i když to nemůže vidět, ale Calum úsměv zachytí a má co dělat, aby se nerozskočil štěstím. Je to jen sakra tak správné, mít je tady, takhle. Všechna rána by měla být taková, jen ještě s Ashtonem. Calum by si nemohl přát víc.

"Neřekneš ani hi, Mikey-darling?" zeptá se Cal a položí dlaň, kterou Michaela objímá, na jeho zadek.

Mikey cosi zabrumlá, velice pomalu otočí hlavu na stranu a položí si ji na Calumův hrudník, čelem k Lukovi. Ještě pořád neotevřel oči, ale zdá se, že není úplně rozespale zmatený a chápe, co se kolem něj děje. Jen je to příliš pohodlné. Mohl by takhle ležet klidně celý den, obklopený tím nejdůležitějším, položený na Calumovi a poslouchat u toho tlukot jeho srdce. Je to uklidňující, slyšet, že tu je, že je v pořádku, že je všechno dobře a správně a tak, jak má. A Lukey, Lukey je zlatíčko. Cítí se líp, když ho má u sebe. Ne jen kvůli němu, ale taky proto, že si s ním Mike připadá... kompletnější. Všechno dává větší smysl, když ho může objímat.

Zatřepotá víčky. Rozevře rty, ale nakonec jenom zhluboka vydechne. Až po chvilce zamumlá velice tiché a velice žvatlavé "Hi, Lukey," načež zaboří obličej trochu hlouběji do Calumovy teplé kůže: "Hi, Cal."

Zní to tak úlevně. Jako "Promiň, Cal", nebo "Děkuju, Cal", nebo "Potřebuju tě, Cal", nebo "Ty víš, Cal." Ale je pravda, že všechno vlastně znamená totéž. "Miluju tě, Cal". Neřekne to nahlas, ale myslí si to. A doufá, že Calum to ví. Protože Calum vždycky ví.

Usmívá se mu do vlasů. Pochopil. Michael se uklidní, jeho záchvat úzkosti se nedostaví a Calumova ruka ho jemně ho hladí po zadečku. Druhou rukou mezitím přitiskne Lukeyho blíž, a on se nechá, protože teď už definitivně věří, že je Mike v pořádku, že mu tu nepřekáží a že ho tu chce. Zvlášť, když se prsty na jeho boku zajedou pod tričko a začnou ho zlehka hladit po bedrech. Luke se usměje do Calumova ramene, foukne do vlásků Mikeyho a natáhne ruku, aby ji položil mezi Mikovi lopatky, čímž taky oba chlapce obejme. Teplo na zádech je asi příjemné, protože uslyší spokojené zabručení, a Calum se na něj usmívá tak šťastně, že má chuť radostí pištět.

"Hej, Mikey-sweetheart…" Cal snad nikdy nezažil tak prudkou potřebu Mikeyho ňuňat v náručí jako dnes. "You look so beautiful there, baby."

Mikey schová tvářičku do ramene Cal, pryč od Lukeyho, který ho pozoruje se sladkým úsměvem.

"Awww, you are so cute, Mikey-bear," zašišlá na něj Calum a Luke se sice krátce zasměje, ale musí s Cal souhlasit. "Isn't he, Lukey-puppy?"

"Yeah… yeah, he is," zamumlá Luke a pohladí Michaela po vlasech a po tváři, kterou se Michael snaží dětsky schovat a zároveň vystavit dalším dotekům.

Luke nikdy nevěděl, co se mezi Cal a Mikeym dělo, když měl Mikey jednu ze svých nálad. Sleduje jejich mazlení úplně poprvé v takovémhle rozměru a rychle se chytá. Michael se asi cítí nejistý a potřebuje tohle všechno slyšet. Luke se rozhodne zapojit se, jenom opatrně, aby Calum měl dost času zakročit, kdyby to vedlo někam, na co Mikey není zvyklý, nebo co je teď nevhodné.

"You look so pretty, Mikey," zamumlá Luke a střelí pohledem po Calumovi.

Calum má co dělat, aby nepištěl. Ježiši, proč založil kapelu s někým tak neskutečně roztomilým?! Nebyl o dobrý nápad. Navíc Lukey-sugar vypadá kouzelně, se zrůžovělou tvářičkou, hebkými rtíky, rozcuchanými vlasy bez úpravy stylistek, nádhernýma modrýma očima - Cal by ho nejraději zulíbal, zvlášť, když takhle sladce mluví o Mikeym, který potřebuje slyšet právě tohle.

"Awww, yes, we are, right, Mikey-baby? Cute and pretty and nice."

Luke se zachichotá a zkusí přimět Mikeyho, aby se na něj podíval, ale Mikey stále schovává tvář do Calumova krku a ohbí jeho ramene.

"Oh, Mikey, don't shy away from me? You are so cute, Mikey-kitten," řekne šeptem Luke.

Calum chce už zasáhnout, protože pokud se Mikey necítí na to, aby něco dělal, není moudré ho do toho nutit, ale v té chvíli se Mikey přestane schovávat a opatrně vykoukne ze své skrýše. Lukovi se naskytne pohled do nádherných zelených oček pod růžovými vlasy a rty mírně ohnuté do dětského úsměvu.

"You are the most adorable punk-rock kitten," usměje se na něj Luke a pohladí ho dvěma prsty po tváři. "Mikey-kitten, that's what you are. Little punk-rock kitten."

Michael se zase na chvilku schová do Calumova ramene, načež vykoukne s širokým úsměvem na rtech a přivřenýma očima. Calum vzdá svoje přesvědčení nepištět a vyloudí ze sebe jakýsi zvuk, vyjadřující okouzlení nad situací. Který zněl velmi mužně, thank you very much.

"Aw, look, Cal? Look how pretty Mikey is," dožaduje se Calumovy pozornsoti Luke.

"He is, puppy. He is," ujistí ho Calum s úsměvem a pohladí Mikeyho po zadečku. "Beautiful."

Luke spokojeně přikývne a pokračuje v hlazení Mikeyho tváře. Zelené oči na něj pomrkávají a Mikey se pořád usmívá like the kitten he is. Michael sevře Lukův bok ve své dlani a pokusí se přitisknout ještě blíž k němu. Luke, jako by rozuměl jeho touze po fyzické přítomnosti, se nahne k mu a políbí ho na tvář. A pak Caluma, aby mu to nebylo líto.

"Ty jsi taky puppy, Callie," usměje se Luke a vtiskne mu polibek na koutek úst, protože Calum se nemůže neusmát Lukeho roztomilosti.

"Mine," zamumlá Mikey a trochu nadzvedne hlavu, aby mohl napodobit Luka a políbil Cal na rty.

Calumova touha mužně pištět zase vzroste. Stiskne oba své miláčky k sobě, čímž z nich vyloudí další hihňání a chichotání. nazdařbůh pak rozdá několik polibků na tváře a čela a kam se trefí mezi ně oba, načež zpomalí a věnuje pomalý a hebký polibek Michaelovým rtům.

"I love you so much, Mikey-pumpkin," zamumlá, když se jejich rty oddělí a Calum ho nezapomene hned potom políbit na čelo.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama