Something real 6.

6. září 2015 v 19:21 | Kayleigh |  Something real

Trocha toho ot4, dámy,
protože Mashton. A protože feels. Když jsme tohle s Hif psaly, Kayleigh zjistila, že má nejsilnější feels pro Mikeyho a Ash, ale svým způsobem nejvíc pro Cal. Je trochu... no, zvláštní osobnost. Omega: Aki.
Luke se usmívá a chce říct, jak jsou roztomilí, ale v tom se otevřou dveře podruhé během tohoto rána.

"Ťuky ťuk…?"

Ashie. Cal úlevně vydechne. Ježiši, chyběl mu.

"Ash," řekne Cal s úsměvem. "Dobré ráno."

"Dobré ráno," zachichotá se tiše. "Ahoj, Lukey-boo. Říkal jsem si, kam ses mi ztratil, kotě."

Přiblíží se k posteli, a když uvidí Michaela, jak se tulí ke Calumovi a schovává tvářičku do jeho krku, vzpomene si na jeho včerejší stav. Znejistí. Luke leží skoro na Calumovi, jak pevně je k sobě černovlasý tiskne, a Michael vypadá spokojeně. Luke mu tedy rozhodně nevadí, ale… Ashton by mohl. Přece jenom, znají se sotva tři roky, zatímco Cal a Mikey se znají od první třídy a Mikey a Luke se sice nesnášeli, ale o to silnější si k sobě za ty roky vyvinuli vztah teď. Taky se znají o mnoho déle než Ashton a Mikey. Ashton chápe, že Mike si k sobě nepustí blízko hned tak někoho. Chápe, že pokud chce Luka u sebe, nebo ho snese, neznamená, že tu může být Ashton.

"Ashie," zamumlá Luke spokojeně a zavře oči.

Jako by to v překladu z Lukeštiny znamenalo Come in and cuddle me so close to your chest so I get lost in you and I feel like a small kitten, loved and protected". A Ashton tomu rozumí. Víc než kdokoli, opravdu. Možná dokonce víc než Cal.

"Yeah, bejby, jsem tu, neboj. Ahoj, Mikey?" zkusí to Ash opatrně.

Michael schovává hlavinku, ale Cal se spokojeně usmívá, takže je asi všechno v pořádku. Ashton si nejistě sedne na postel, což Lukemu nestačí. Nespokojeně se zavrtí a frustrovaně zakňučí. Cal i Ashton zareagují stejně; Calum si přitiskne jeho tělo pevně k sobě, otočí tvář k jeho a políbí ho na čelo, Ashton rychle položí dlaň na Lukovo rameno a jemně stiskne, a dokonce Mikey vykoukne z ohbí Calumova krku, aby se podíval, co rozzlobilo jeho oblíbené puppy. Ale Ashton nechce Mikeyho přivést do rozpaků, takže ještě chvíli čeká, jestli ho Mikey pozdraví, nebo jestli se nějak vyjádří.

"Podívej, Mikey-kitten, Ashie za námi přišel…" zamumlá Cal a zvedne bradu, aby mohl staršího chlapce políbit do vlasů, které ho lechtají na tváři. "Neřekneš hi to Ashie?"

Mikey-kitten? That's a new one, pomyslí si Ashton, ale rychle se přizpůsobí. "Hi, Mikey-love, jak se ti spinkalo?"

Mikey se usměje a zamumlá: "Hi… um... "

Calum může spokojeně třeba umřít. Tohle potřeboval. Ashtona k tomuhle všemu, a je mu dobře. Je šťastný a Mikey se mu tulí ke krku a z druhé strany se tulí Lukey a Ashie se konečně přitiskl k Lukeho zádům a pevně ho objal. Calum chápe Lukeho pocit, tulit se k Ashtonovi bylo vždycky super, protože Ash ví, jak obejmout. A taky vždycky voní. Musel zrovna vylézt ze sprchy po posilovací sérii, protože Calum z něj cítí svůj vlastní šampon.

Dělají to, berou si věci jeden od druhého. Uklidňuje je přítomnost věci, která patří dalšímu z nich, vůně, které patří dalšímu z nich, tričko, které je sice vyprané, ale před pár dny ho měl na sobě jeden z jeho nejlepších přátel. Kdoví, komu vlastně patří plyšový banán, kdoví, komu patří ten velký béžový svetr, kdoví, čí je vlastně černý nátělník s logem Nirvany. Cal to nevadí, pokud to znamená, že je tohle všechno vzájemné.

"You look quite adorable there, Mikey-baby," zamumlá Ashton a natáhne ruku, aby ji mohl položit do platinových vlasů.
Luke stále hladí Mikeyho tvář, takže se eventuálně jeho prsty setkají s Ashovými. Luke se zachichotá a Ash láskyplně zaboří tvář do jeho krku, přičemž svými rty přejede po blondýnkově pokožce. Cal se na ně usměje, vymotá ruku z pod Lukeho těla, a částečně Ashova, a oběma rukama obejme Mikeyho na svém těle.

"He is adorable little kitten," zamumlá Calum a dlouze ho pohladí po zádech. "My pretty kitten."

Mohlo to znít dětinsky. Ale Cal to nezajímá. Zajímá ho jenom Mikey. A Mikey se zdá být docela vzhůru, šťastný a v dobré náladě a spokojený, protože všichni tři bandmates si myslí, že je roztomilý. A pretty. A za ten včerejšek, zkažený koncert, a to, jak byl protivný, se na něj nezlobí.

"Yeah," souhlasí Ashton hebce. "He is beautiful. Cute Mikey-sugar, I'd say."

Michael se stulí do ohbí Calumova ramene, ale Ashtonova dlaň mu prohrábne vlasy a Mikey se do jeho ruky opře. Ashton docela chápe, co asi potřebuje kytarista slyšet. A ano, rozhodně si to slyšet zaslouží, protože je to pravda. Všichni mají špatné dny. Ash tomu rozumí velmi dobře. Prohrábne chmýří na jeho hlavě, pohladí jeho tvář, bradu a nakonec pěstičku, kterou má u tváře, zakryje svou tlapou, načež palcem hladí jeho prsty. Calum potřebuje mužně pištět. Luke se zakutá hluboko do Ashtonovy náruče, s hlavou stále položenou na rameni Cal se mu nikam nechce. Zároveň cítí, že by… měli jít. Calum a Mikey nejspíš potřebují chvilku sami pro sebe. Jako by Ashton cítil to samé, políbí Luka pod ucho a šeptne: "Co kdybychom zašli na snídani, Lukey-boo? Můžeme se pak trochu mazlit. Jestli chceš."

Luke s širokým úsměvem na tváři přikývne, ale ani se nepohne, Ash se tomu nemůže neusmát. Ještě jednou pohladí Mikeyho po ruce a velice jemně po tváři, hodí pohled po velice spokojeném Calumovi a pomaloučku se na posteli opět posadí. Mikey líně, ale zvědavě otočí hlavu jeho směrem. Tázavý pohled, ale ne natolik, aby se Ash musel bát, že ho vyděsil. Nepřestane se na něj dívat, ani když bere Lukeyho do náručí. Teprve když zamumlá tiché "Bye, Mikey-sweetie, bye, Cal," dovolí si sklonit se k Lukově tváři a lehce se na mladšího chlapce usmát.

"Bye, Mikey-kitten!" napodobí ho Luke a jednou packou směrem k dvojici na posteli zamává. "Bye, Cal!"

A pak zaboří hlavu do Ashtonova hrudníku. Ash ještě pár vteřin postojí, aby se ujistil, že je to skutečně takhle v pořádku, že můžou takhle odejít, a když Mike nic neříká a Calum se na něj jen spokojeně usmívá, otočí se ke dveřím pokoje a pomalu k nim dojde. Luke mu musí otevřít a málem mu u toho vypadne z náruče, ale naštěstí má Ashton silné ruce a jen tak svůj poklad nepustí. Chvilku jsou ještě slyšet Ashtonovy kroky po chodbě a jejich tiché žvatlání, pak v pokoji opět zavládne ticho.

Calum natočí hlavu, aby viděl Mikeymu do tváře. Je šťastný, je tolik šťastný, a Mikey taky, takže je všechno v pořádku. Zdá se, že ho spánek zbavil únavy, frustrace i stresu, a kluci ho dokázali přesvědčit o tom, že je nádherný a roztomilý a že se nic neděje. A ačkoliv se v první chvíli, kdy Luke otevřel dveře, Calum trochu lekl, je tak hrozně rád, že oba přišli. Protože i teď, ačkoliv je celé ráno o Mikeym a nikom jiném, Cal ví, že druhý chlapec potřebuje vědět, že je Luke v pořádku. A pokud přišel Ashton a Luke s ním dobrovolně odešel na snídani, je více než v pořádku. Je to právě Ash, kdo velice často pomáhá vyvažovat Mikovu náladu, aniž by si to uvědomil. Díky němu se cítí, že je o všechny členy kapely postaráno, že jsou všichni spokojení a šťastní. Vlastně se tak díky němu cítí celá skupina. Ashton is a sunshine. Udává kapele rytmus - a zdaleka ne jenom na stage.


 


Komentáře

1 malone | 6. září 2015 v 21:58 | Reagovat

Tak jo, uděláme pokus, jestli budu mít tolik štěstí, že se mi povede ohodnotit i okomentovat... :D

Dohromady jsou sladcí, ale víc se mi líbí ti dva prostě jenom spolu :) Dočkáme se nějakých jejich... intimností? :) Tedy, to není správné slovo, protože důvěrný jejich vztah už je... Ale víš, co chci říct :) Teda napsat :D

2 Kayleigh | 6. září 2015 v 22:13 | Reagovat

[1]: chápu, a vím, a ano. tady se všichni čtyři nehodí, že...? působí to tak... hmm, nevím, nevhodně, ale těžko říct jak. Nadefinovala jsem jejich vztah příliš intimní na to, aby ho dokázali sdílet.

Zvláštní, jak takové drobnosti... předurčí děj.

Ano, dočkáš. A neboj, všichni cítíme, že nějací dva tam jsou nadbytečně... :D

3 Karin | 7. září 2015 v 22:03 | Reagovat

Dva fajn ale čtyři je moc. :-P

4 Lily | 10. září 2015 v 15:30 | Reagovat

tohle je skvělý příběh, děkuju za něj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama