Truth or Dare

1. září 2015 v 12:00 | Kayleigh |  K-pop slash

Dobrou chuť, moje slepičí pařátky,
jak se vám koexistuje s realitou zrovna dneska? Všecko je na piču a vy jste unavení? Like, same, bros. Ale! Mám tu pro vás, pro fandom, který asi zapomněl, že se na jeho okraji taky vyskytuju, překvápko. Prostě kokotko Dr. Zloun... a jakési... věci... za které může Luli (purple-tine.blog.cz). Já nikdy. A samozřejmě se omlouvám všem fanouškům fist landu. (Je v tom Pičal?) (To je můj oblíbený herec.)


Název: Truth or Dare (pravda nebo úkol)
Fandom: K-pop: FT Island.
Pár: Minhwan/Hongki, ot5
Autor: Kayleigh
Omega: Luli, Anete
Žánr: 12+, humor, ...?
Tagy: crack, drunken night, ot5, fluff, trash talk.
A/N: věnováno Anete, protože ji to prý rozesmálo...? Idk... ?
Cover: Kayleigh
Ne že by to bylo tajemství, nebo že by jejich propité noci byly tak málo časté. Spíš… to… no. Tak nějak… se to… vyskytlo. Mají příliš mnoho volného času a příliš málo skutečné distrakce. Dalo se čekat, že parta kluků začne vymýšlet pičoviny. Teda, dokud dělali pičoviny, šlo to, protože drželi své heterosexuální mantinely v pozoru, jenomže jak jednou byli za určitými promile alkoholu v krvi, drželi v pozoru úplně jiné věci, které s heterosexualitou měly společnou jenom druhou část toho slova. Minhwanovi se chce brečet. Nebo masturbovat, to záleží, z jakého úhlu pohledu se na to díváte.

Před pár týdny hráli flašku; byla to nechutná série plná úchyláckých úloh (vyhrál to Hongki, který musel jenom ve volných teplákách vylézt po požárním schodišti do šestého patra jejich hotelu, kde měli nějací postarší manželé otevřená okna, skočit do jejich apartmánu, zařvat "SUPERMAN IS HERE!", svlíknout si tepláky, vyhodit je do vzduchu a rychle utéct po požárním schodišti pryč; jenže když skutečně vylezl nahoru, postarší žena právě vylezla nahá z koupelny a její manžel si nejspíš dal viagru, protože masturboval na posteli) a velmi intimních dotazů (nejhůř na tom byl Jonghoon, který musel do detailu svým vychlamaným bandmates popisovat, jak byl se svou tehdejší přítelkyní u jejích rodičů doma, protože měli volný byt, měli být sami přes noc, takže logicky nehráli Jenga, ale sotva si Jonghoon nasadil kondom, její rodiče se vrátili, oni dva zazmatkovali, takže se nazí schovali do skříně, chtěli počkat, až rodiče zhasnou na chodbě a půjdou spát, ale místo toho se oba vřítili do toho pokoje, kde se mladí schovávali, a rozdávali si to tam jako zamlada velmi hlasitě snad tři hodiny; Jong zcela otevřeně přiznal, že té dívce se už nikdy nedokázal podívat do očí - a taky se mu pak pár týdnů ani nepostavil). Ale později ve hře se dostali k Minhwanovi, který udělal zásadní chybu, protože místo aby si zvolil úkol, který mohl být za půl minuty za ním, kluci by se minutu smáli a pak by se smáli někomu dalšímu, aniž by jeho úkolu přičítali nějakou větší váhu, Minhwan si vybral pravdu. Bohužel mu nedošlo, že ten, kdo pokládá otázku, není mírumilovný Seung, ale Hongki, který byl na ně na všechny nasraný pro svůj Supermanovský kousek ("MÁM Z TOHO KUREVSKÉ TRAUMA A UŽ NIKDY SE MI NEPOSTAVÍ!!!").

"Jaký je tvůj nejtajnější kink?"

Minovi se zadrhl nádech v hrdle. Musí lhát, musí si něco vymyslet, musí lhát, protože tohle nemůže říct nahlas, protože by si z něj všichni dělali srandu až do konce jeho dní - a hlavně by to zneužili proti němu.

"Daddy kink," vypískne nepřirozeně.

Kluci se přirozeně rozesmějou (Hongki rozprská pivo úplně všude), ale ani jeden mu nevěří, okamžitě ho prokoukli. Kurva, pomyslí si Minhwan. Kurva. Doslova.

"Každý chlap má tak trochu daddy kink, kotě, to není tajné," míní Hongki a nabídne nejmladšímu sklenku s vodkou.

Minhwanovi přeběhne po zádech stádo pavouků (je to vůbec stádo? Žijí pavouci ve stádech? Ježiši kurva marjá jozefe snad dopiče ne?!?) a sklopí pohled. Hongki se právě trefil do jeho nejtajnějšího kinku, seč to myslel ironicky. Napije se, bude to potřebovat.

"Dělej, Min, nebuď kurva srab…"

"Jo, tady Hongki má rád, když ho holka sváže a naplácá mu na zadek!"

"Ježiši kriste."

"No toho bych sem zrovna netahal."

"KVŮLI VÁM SE PROPADNU DO NEJUŽŠÍHO OKRUHU PEKELNÉHO, BASTARDI!"

"Jong, tvoje náboženství nemá peklo."

"TAK VYTVOŘÍ JEDNO JENOM PRO MĚ!"

"Tak tomu říkám pořádné peklo."

"DI DO PRDELE, HONGKI!!!"

"Domove, sladký domove," posteskne si Seung napije se z Hongkiho lahve vodky.

"A TY SI BĚŽ TAKY VYSRAT OKO!" prskne Jong.

"Wow, ty jsi dneska příjemný jak hřebík ve varleti…" postěžuje si Jaejin.

"Nechtěj vědět, co ti přeju, aby sis vysral ty," zahudruje Jong a uzme Seungovi vodku.

"Došla vodka."

"By mě zajímalo, čí je to vina…" šeptne Minhwan.

"Mám ti taky říct, co ti přeju, aby sis vysral?" zavrčí Jong výhrůžně.

"Mohl bys mi popřát nové bandmates, když ti moji stojí za vysrané oko," vrátí mu úder Minwhan.

Místností se strhne salva smíchu, několik nadávek a někdo ho poplácá po rameni. Minhwan se zaraduje, že se zapomnělo na jeho "pravdu", ale Hongki mu to neodpustí tak snadno.

"Tak? Jaký je tvůj tajný kink? No tak, tady jsme jenom my, tvoji nejlepší přátelé…" snaží se ho uklidnit Jaejin.

"Spíš moje největší noční můry," protočí oči Minhwan a raději se znova napije.

"Ale no ták, nekaž nám zábavu," přidá se na stranu toho zatraceného ďábla, co si říká Hongki, Seung.

"Vsadím se, že to je něco hodně úchylného. Jako třeba watersports," směje se do svého piva Jonghoon.

Min se zamračí a znechuceně zkřiví tvář. "Bleh."

"Oh, to bylo opravdové znechucení. Takže watersports ne. Ale i tak to bude něco z BDSM sekce, vsadím nohu," dušuje se Hongki. "Jonghoonovu."

"THE FUCK?!?" vykřikne jmenovaný.

"Dej sem nohu," natáhne k němu ruku Minhwan. "Prohrál."

Jong zabrblá něco o neschoných zmetcích a zkurvených skupinách se zkurveným smyslem pro humor a hodí po Minhwanovi botu. "Debile."

"Takže fakt ne? Žádná úchylárná, Min?" ujistí se Hongki a promne si bradu. "Abych řekl pravdu, jsem docela zklamaný… ale zas je pravda, že ty jsi takový miláček, malý, nevinný, sladký…"

Minhwan okamžitě kloní hlavu a dělá, jakože zkoumá Jongovu botu, což je přirozeně blbost, koho by zajímala smradlavá Vanska, no to určitě. "Uh-umm-eh."

Asi ho to prozradilo, protože Seung drcne do Jaejina a oba dva se podívají na Hongkiho, kterého to asi taky trklo.

"Minhwaaan?" protáhne sladce. "Víš… že ti to moc sluší…?"

Ale ne. Ne, ne ne ne ne nene nene. Ne. Tohle nebylo v plánu. Minhwan se červená jako šílený a vrtí hlavou. Doprdele, Min, vymysli si nějaký šílený kink, kterému se můžou smát a nemůžou ho zneužít proti tobě-

"Takové krásné malé koťátko," připojí se Jonghoon s úšklebkem.

Minhwan prudce zavrtí hlavou a odmítá zvednout pohled ze země. "Ne."

"Praise kink," zatřese hlavou Seung. "To jako fakt?"

"Aww, to je sladké," usměje se Hongki a přisedne si k nejmladšímu členovi, aby ho mohl pohladit po vlasech. "Čiči, no nejsi nádherný? Hele, Jonghoone! Celý roztomilý a červenající se. Udělej něco!"

Jong se rozhlédne po místnosti a rozhodí rukama: "A co mám asi tak dělat?"

"Awww, roztomilý slaďoušek," trvá na svém Hongki a přitulí si Minhwana do náruče. "Můžu si to nechat?"

"Vždyť ti chcípnul i kaktus, protože jsi ho zapomněl v mrazáku," připomene mu Seung.

"Proč strkal kaktus do mrazáku?" nechápe Jaejin.

"Protože je to Hongki."

"Náš leader nebo ten kaktus?"

Jonghoon si protře oči a povzdechne si: "Kromě toho, že jste všichni neuvěřitelní kokoti, Hongki, Min je doslova celý tvůj, jednak je s tebou v kapele a jednak je to tvůj drummer, takže se uklidni a nech ho prosím tě dýchat?"

"Ale on dýchat nepotřebuje, já budu dýchat za něj? Však se na něho podívej, mazlíček, ňuňuňu, takové malé celé to je, na co dýchat, to nepotřebuje…"

Minhwan na to nemá ani co říct. Jednak si ho leader tiskne k hrudi tak silně, že stejně nemůže promluvit, a jednak… proč by se pokoušel něco říkat, když si na nic nestěžuje?

"A pak se divte, že jsou fans přesvědčené, že spolu šukáte," protočí oči Jonghoon.

Hongki se podívá dolů na svůj úlovek a oči mu nebezpečně zazáří, když šeptne: "Co není, může být."

Jonghoon se uchechtne a přitiskne se k Minhwanovi z druhé strany. Na to se Seung zvedne, vezme další dvě flašky vodky a než odejde (a odtáhne s sebou Jaejina, který při pohledu na svůj ship začíná nebezpečně slintat) prohlásí: "V téhle kapele by roztála i Antarktida." 


Komentáře

1 karin | 1. září 2015 v 21:37 | Reagovat

To bylo parádní. :D

2 Monnie | 2. září 2015 v 17:38 | Reagovat

Zomrela som.

3 최이유 | Web | 4. září 2015 v 16:31 | Reagovat

:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD KAKTUS V MRAZÁKU. Hej ono se to ale fakt někomu stalo, že strčil kaktus do mrazáku :'DDDD to mě dojebalo.

4 XXMikki | 4. září 2015 v 20:16 | Reagovat

Sakra, takových povídek víc :DDDDD

5 Kami | 12. září 2015 v 17:39 | Reagovat

To bylo táááák sladké.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama