Kapitola 6.: Šulínci.

16. listopadu 2015 v 2:25 | Kayleigh |  Velmi neortodoxní hry

A další díl Neortodoxních her, moje angličáky.
Ačkoli je poněkud kratší... snad to nebude vadit. (Mně se nějak ty Zaynovy party píšou líp...) (...Čím to asi bude.) (Je to taková správná píča.) (...........) (vypadáš jako PÍča.) Za beta děkuju Matesovi & Adel.


Tak nerad se prohrabávám davem lidí v knize xichtů. Nejraději bych to celé zrušil, ale můj milovaný bratr má pravdu. Láká mě výhra. O Tomlinsonovi tu toho je dost, ale jak ho mám sbalit, to se nedozvím. Matka potřetí vdaná se sedmi dětma. Kriste boha marja. Fotbalový tým, to mi došlo. Několik předmětů na literatuře, filosofii, fyzice…? Kurva ten hošík je nějaký chytrý. Počkat, on se mnou studuje obchodní právo…? Nevybavuju si ho z žádného předmětu - ale to může být proto, že na uni chodím, jenom když musím vystřízlivět, nebo tam mám rande s nějakou běhnou, tak ať za ní nemusím běhat. Haha.

On se mnou chodí na historii práva. Tam chodím docela často, nikdy jsem si ho tam nevšiml. Vlastně jsem ani nezaregistroval, jak vypadá. Asi jako kokot, jak jinak taky. Musím zjistit, jaký je, jak se chová. Musím zjistit, co na něj zabere. Bratrovy doutníky jsou sice výborné, ale já se proklatě nudím. Podíval bych se na jeho fotky, ale to bych si ho musel přidat do přátel, což nedělám. Zkusím instagram, a mám štěstí, není soukromý. Jenže tu jsou všechny fotky jenom s nějakou ženskou, Tomlinson na nich není. Ah, je tady. Hm. Nic moc. Takový průměr. No co, měl jsem v posteli horší. Asi. Nevím, nijak mě nebere. Sakra, tím složitější to bude. Kdyby byl aspoň sexy, možná by se mi ho svádělo líp, ale takhle… Ah, přísahám, že až to vyhraju, Zayna si užiju tak, až mě bude prosit, abych ho zabil. Proč se vždycky těma jeho kecama nechám ovlivnit?! Pak se musím honit za nějakýma šulínkama z fotbalového týmu, abych mohl bratra nahodit na stěnu a vzít si ho, jakkoli budu chtít.

Zakloním hlavu a prudce vydechnu. Orgasmus jsem nečekal. Shlédnu dolů, úplně jsem zapomněl, že mi někdo kouří.

"Nemohls mě varovat?!" prskne služtička.

"Sorry," kývnu hlavou. "Běž."

Kurva, chybí mi jakékoli soustředění. Jsem roztěkaný a naštvaný. Nejspíš měl můj milovaný bratr pravdu. Vana. Jenže mně se bez něj… nechce. Zamračím se a otočím se od laptopu do místnosti. Opravdu? Bratr? Po všech těch letech…? Láká mě výhra. Ale není to jenom o výhře. Není to jenom o jeho těle. Možná jsme se jenom celé ty roky špatně chápali. Možná jsme to celé jenom špatně uchopili. Možná se vzájemně přitahujeme jenom proto, že všichni ostatní jsou pod naši úroveň.

Možná máme city, a jenom milujeme, když můžeme předstírat, že my jsme ti chudáci. Hm, nespíš taky nejsme úplně v pořádku.
 


Komentáře

1 Karin | 16. listopadu 2015 v 21:58 | Reagovat

Tak to je moc zajímavé jak chce dostat Louise. :D

2 Zaytee | 19. listopadu 2015 v 20:48 | Reagovat

Příjdu si docela jak svině. Úplně strašně se v tom vyžívám. Fakt jsem magor. :D Ale hrozně se mi to líbí. Miluju, když se Harry chová jak egoistická piča. :D A dost mě zajímá, jak to chce s Louisem udělat, když ten je na něj zjevně dost vysazenej. No ještě to bude zajímavý. Těším se na další díl. :3

3 | E-mail | 3. ledna 2016 v 19:49 | Reagovat

prosím řekni, že jsi na tuhle boží povídku nezapomněla! já se totiž asi stala závislou a nevím, jak dlouho vydržím bez dávky... tak ať mě nemáš na svědomí....

4 Kayleigh | 4. ledna 2016 v 21:03 | Reagovat

[1]: no.. to ještě ani já nevím. :D

[2]: ale prostě že??!? on je prostě piča?! A onoo to je tak _sexy_ ?! a děkuju, další díl je skoro hotový...

[3]: jak jsem řekla, další díl je téměř hotový, asi bude ještě tento týden. :D Moc děkuju, babe...

5 Aranis | 27. ledna 2016 v 22:05 | Reagovat

Kdy bude další? /

6 Kayleigh | 28. ledna 2016 v 19:38 | Reagovat

[5]: vlastně velmi brzy, pokud všechno půjde dobře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama