Prosinec 2015

Tři

30. prosince 2015 v 20:29 | Kayleigh |  Kiss Me Goodbye

Dobrý večer, moje duhové lepicí pásky,
já vám tuhle jenom hážu třetí díl Kiss me Goodbye a zase letím. Je... to celé takové napůl retrospektiva, napůl současný děj, ale nebojte, ono se to srovná. Eventuálně. Snad. haha. Pomoc. Alpha: Adel & Hifi.6. To Beyond: Whenever seasons change...

27. prosince 2015 v 2:27 | Kayleigh |  So soon To Beyond

Nádherný a krásný Štědrý večer,
asi z patosu. Nebo emocionality letošního dění. Miluju vás, a přeji vám jenom to nejlepší.
Za beta děkuju Narci.Dvě

27. prosince 2015 v 2:25 | Kayleigh |  Kiss Me Goodbye
Ve své podstatě je paralela mezi GaCH a KMG neviditelná, ale velmi citelná. Tedy, není kanonická, v některých věcech se liší. Ale emocionálně... Inu. To nechám na vás. Já vám představuji druhý díl a děkuji za reakce k tomu předchozímu. Za betování děkuju poštovnímu holubovi & Katie.
Given a chance 66., A jako úplně?

25. prosince 2015 v 20:56 | Kayleigh |  Given a chance

Ello!
Mám chuť zpívat bohemian rhapsody. Ale to Luke možná taky. Přátelé, byly doby, kdy jsem si myslela, že tato povídka se zastaví tak na dvaceti dílech... ach bože. Za co. No, to se zeptejte Hifi, já jsem v tom všem nevinně. Já se tu jenom tak omylem vyskytuju. Za beta děkuju Adel a Janičce.One time it's an accident (1/2)

25. prosince 2015 v 20:23 | Kayleigh |  5 Seconds of summer slash

Dobrý večer, moje olomoucké tvarůžky,
jak se vám hen tuná vyskytuje, první svátek vánoční? Přežíváte svátky/žranice/pitice/příbuzné/sami sebe, záleží, s čím máte největší problém, haha. Hen tu je taková malá... věc, kterou se mi povedlo dát dokupy, respektive její první část. Pracovní název byl Accidental blowjob, z čehož jistě... pochopíte, o čem toto přibližně je. To si takhle chill hrajete videohry, a najednou někdo zakopne a skončí s vaším penisem až u Hrtanu s polykací funkcí. ... No tak já raději pudu.


Název: One time it's an accident.
Fandom: 5SOS
Pár: Calum/Michael
Autor: Kayleigh
Beta: AlphaBetaOmega
Upozornění: Slash, canon, 18+, semi-soft non-con
Tagy: malum, blowjob, fluff, friends-to-lovers
Cover: KayleighKapitola 3.; Když zahlédneš tmu.

25. prosince 2015 v 17:57 | Kayleigh |  Ain't you from my Nightmare?

Dobrý večer!

A poslední díl Ain't you from my nightmare. Přece jenom jsem ten nápad dotáhla do konce - mohla to být jednorázovka, ale přece jenom... Ten nápad, a rozsah toho, co tím vlastně chci říct... tak si říkám, no, však mě znáte. Doufám, že se vám závěr série bude líbit. Příjemné čtení. Za beta děkuju Janičce.
Kapitola 2.; Návrat.

24. prosince 2015 v 15:14 | Kayleigh |  Ain't you from my Nightmare?

Jup.
Proč tu ještě jste, děti. Uvědomujete si, jak strašně moc tohle je... blbě vyskytnuté?! Já mám psát Prokurátora. A To Beyond. A Hry. A... dopiče já mám tolik povídek, které musím psát kurva já nevím, co dělat jako první I- ... Za beta děkuju AlphaBetaOmeze a Janě.
Hypocrisy

24. prosince 2015 v 1:07 | Kayleigh |  5 Seconds of summer slash

Dobrý večer.


Jenom taková chuťovečka. Vlastně to měla být součást... jiné věci, ale nakonec jsem to odvyskytla a rozhodla se zveřejnit samostatně. Čistě proto, že mi to připomnělo jiný song.

Název: Hypocrisy
Fandom: 5SOS
Pár: Calum Hood/Michael Clifford
Autorka: Kayleigh
Beta: Hifi
Upozornění: Jenom... shluk v čase. Pocit, a jediné slovo.
Žánr: Slash, Drabble
Za zdí 9.

23. prosince 2015 v 18:00 | Homo Homosexuális a Gejus Pornus |  Za Zdí II.

Elooo,
Lula zase dovalila, jednou za tisíc let, tak jsme napsaly díl Za zdí. Klasika. Gejus pornus. Já nevím. Asi Imhotep, vole. Prosím. Já nevím. Já fakt nevím. Asi je načase... tak nějak... no. Indiáni kradou koule. Těm duším. Na fotkách. Říkala to zrcadla. V předpovědi počasí. Za beta děkujem Aki.Given a Chance 65., Jacku!

23. prosince 2015 v 17:00 | Kayleigh |  Given a chance
Hola!
Jsme zpět a za všechno může Hif. To je mi změna, co... haha. No nic, jak na vás působí Vánoční atmosféra? Na mě nějak nedolehla, (je 7. prosince), ale tak, ještě je času. Nemám pro vás letos ani žádnou vánočně laděnou povídku. Zatím. Hm, možná ještě něco sesyslím. Za beta děkuju Adel a Janičce.
Kapitola 1.; Potřebuju tě.

23. prosince 2015 v 15:38 | Kayleigh |  Ain't you from my Nightmare?

Dobrý večer, moje světlušky,
je čas na moje překvapení. Každý den mi přijdou tak dva, tři asky, žádající si Teen Wolf fanfikci, konkrétně temnou psychologii, Stereka, a nejlépe jakési vysvětlení a propojení všech známých faktorů. (Ne nutně benefičních.) Nejdříve jsem si říkala, že nejspíš ne. Nic moc mi to neříká a já osobně Stereka nemám v mysli nějak seštelovaného, ale pak jsem viděla 5. sérii, ve které nám konečně ukázali trochu odpovídajícího Stilese, cute malou betu, a sebrali mi Dereka a NAVÍC i Petera. No a to mě nasrali, keďže to sleduju jenom kvůli pedofilnímu strécovi (kterého shipuju s pičibetavěcí). A tak jsem se nechala ovlivnit v prvé řadě Janičkou, Ann a pár dalšími, a rozhodla jsem se vyskytnout tak trochu od všeho něco, ale v rámci mého stylu. Víte, že moc nejsem na děj. Ne, že bych se pokusila vzít řemeslo Jeffu Davisovi, ale řekněme si upřímně, aj zfetovaný pikaču by jeho práci udělal líp. (Mimochodem, nejspíš odvyskytnu Malii, protože mi leze na nervy.) (Pardon, Malia fans.) (Není to nic osobního, jenom tvůrci ten charakter kardinálně dojebali.)

Toliko k faktu, jak moc Kayleigh zase něco... vyskytla, co neměla. Mám rozepsaných tak dva tisíce povídek, a já si vyskytnu další, však proč ne. "Wake up" je ukradnuto ze série 3, protože void Stiles má nejspíš i nějaká traumata, na které se do 5. série zapomínalo, takže myslím, že na tom zapracuju. Název je sprostě a prostě ukradnut ze songu Blink-182: I miss you, a abyste věděli, do čeho v této povídce jdete, původně se měla jmenovat "Catching things and eating their insides."
Yup, I love myself very much. That's why I am writing my first ever horror story full of night terrors and anxiety.
(Literally the fuck.)

Berte to jako dárek k Vánocům.

Fandom: Teen Wolf
Páry: Inu.
Upozornění: 5A AU, Slash, bisexualita, drama
Tagy: pack dynamic, anxiety, panic attack, void!Stiles
Inspirováno: Asi mým vypičeným mozkem?!?!?
Věnováno: Těm, kterým staří známí chybí.
Shrnutí: Dejme tomu, že se mi v hlavě honí víc věcí najednou, co se TW fandomu týče.
Alpha: AlpfaBetaOmega a Jana.
Cover: Kayleigh

Jedna

23. prosince 2015 v 14:23 | Kayleigh |  Kiss Me Goodbye

Dobré odpoledne, moji drazí,
nejspíš jste si v In Progress všimli několika nových vyskytnuvších se povídek, jež... se tak nějak samy od sebe... vyskytly. (Paní bakalářka z lingvistiky, víme.) O čem jsme to mluvili... ah ano, vyskytování. Tohle je... ve své podstatě jsem měla v plánu tuhle povídku začít zveřejňovat po ukončení So Soon To Beyond, ale nakonec jsem si řekla, proč. To beyond bude asi kratší, než jsem původně plánovala, čistě proto, že jsem se rozhodla jednu důležitou postavu a děj okolo ní prostě vynechat, v rámci zachování jednotné nálady a tlaku příběhu. Ta asi dvacetidílná část by se tam jednoduše nehodila, nebo... ne mně a ne teď. (Zakončení So Soon To Beyond se tím mírně posunuje a mírně mění, ale nemyslím, že by to bylo na škodu. Tím zábavnější bude, až se mě jistá série čtenářů pokusí na jejím konci zabít.) (Můžu se bránit jenom tím, že jsem jediný člověk, který může dokončit Prokurátora a Given a Chance.) (Jednou.) (Doufám.) (ehm.) Za beta děkuju Adel & Kundera taky.

Fandom: 5 seconds of summer
Páry: Michael Clifford/Ashton Irwin, Ashton Irwin/Bryana Holly, Ashton/Luke/Calum/Michael
Upozornění: 18+, het, slash, bi, deprese, úzkost, drama, milostný trojúhelník
Tagy: Non-AU, depressed!michael, bisexual!michael, asshole!ashton, selfharm, major character death
Inspirováno: Několika mashton situacemi a songem "Sleep" od My chemical romance.
Věnováno: Hifi the Fucking Saint, která sérii pojmenovala.
Shrnutí: Michael si je jistý, že existovaly doby, kdy byl jeho život víc než jenom zvyk. Jen si na to nedokáže přes veškerou snahu vzpomenout. (Příběh může a nemusí souviset s paralelně se odvíjející sérií Given a Chance, jež se odehrává 4 roky před začátkem série Kiss Me Goodbye.)
Cover: KayleighGiven a chance 64., Ochota uvěřit v boha.

22. prosince 2015 v 13:56 | Kayleigh |  Given a chance

Ale když toto je tak cute, děti,
Totálka cute. Prostě Lukey je trubka a Aleisha je cute a oni oba jsou trubky. A za to pičování tam s těma sentencema, za to se omlouvám, no ale znáte mě. Já si holt dycky najdu tu nejpunkovější cestu. No a tak. Za alpha děkuji velmi pěkně Adélce a Janičce.Za zdí 8.

21. prosince 2015 v 13:40 | Kayleigh |  Za Zdí II.

Já vám na to ani nemám co říct už, fakt.
Tady si člověk klidně se... sublimovává, a najednou se.... OBJEVÍ Luli, a sepíše díl. Tak já vám nevím, děti. Asi humor, nebo tak. No a to se potom divme, že pak sednu k To Beyond, zasměju se a umřu. No a tak nějak prosím probíhá moje psaní. Ehm. Díl je trochu kratší, mně se líbil ten konec, takže...Za beta děkuju Adel.
Given a chance 63., Vyskytování se v osobním prostoru.

19. prosince 2015 v 23:53 | Kayleigh |  Given a chance

Přeji vám nádherné ráno,
tak jsem zde s další dávkou řekněme hetu. Ale nebojte se. Ono to půjde. A navíc, Ali a Geordie jsou cute. Muhuhuhuhu. Za beta děkuju Adel a Janičce.Given a chance 62., Find something you love and let it kill you.

16. prosince 2015 v 19:31 | Kayleigh |  Given a chance

Zdravím vás, moje zelenožluté chlustance na skle,
za ten crack se omlouvám. Ale jak už to tak v pubertálním mozečku bývá, všecko je jeden velký mess. Včetně mě teda. Za beta děkuju Adel a Janičce.First Kiss (3/3)

14. prosince 2015 v 21:38 | Kayleigh |  Variace

Příjemný večer, moje kokosové olejíčky,
to si tak člověk píše Kiss me Goodbye, a najednou... Variace (na temnou strunu). No a tak jsem dokončila 15+ Malum, ani vlastně nevím jak. Užijte si zápočťák - hodně zdaru! Za alpha děkuju Hifi.First Kiss (2/3)

13. prosince 2015 v 17:35 | Kayleigh |  Variace

Dobrý večer,
pardon, trochu to trvalo. Myslela jsem, že to uhraju na dva díly, ale jak vidíte, neuhrála jsem. Ostatně, proč a čemu já se sakra divím... Haha. užijte si Malum 15+ pokračování. Za beta děkuju ASDFGHJKL!!! & NNNNNNNNYESSSS.Given a chance 61., Illuminati.

12. prosince 2015 v 21:02 | Kayleigh |  Given a chance

Já nic,
za všechno může Hifi, a taky _calum_, protože... no. Zkrátka protože. Jo, a kdyby něco, tak nic. Já se jdu tuná odvyskytnout k předstírání, že se učím staroslověnštinu. Ha. Haha. Vždyť já neumím časovat ani v češtině. No nic. Za beta děkuju Adel a Janičce.Given a chance 60., Paní Floorová.

11. prosince 2015 v 15:52 | Kayleigh |  Given a chance

Nemluvte na mě, přátelé.
Pan Floor prý nemohl být knihovnice, tak jsme z něj udělali paní Floorovou. (Nemusím podotýkat, že jsem pak měla velmi dlouhé jednání s jejím manželem.) No a tak. A jak se daří vám, takhle za úplňku? Za Alpha (hahaha) děkuju Adel & Kokotkovi.Za zdí 7.

11. prosince 2015 v 15:52 | Kayleigh |  Za Zdí II.

Zdravím, moje omelety s otrávenými jablky,
doufám, že jste připraveni na další díl DRAMATU Za Zdí. (Že já se na to...) Přátelé, toto bylo drama naposledy tak před půl rokem, když končila první série Za zdí, toto doopravdy není... s dramatem ani vzdáleně příbuzné. (Buzné.) (no buzny tam jsou, no.) ...Toto je taková konina, já vám ani nevím. Alpha: Adel & ASDFGHJK.Díl 108.: Hudbu složil, slova napsal...

9. prosince 2015 v 20:04 | Kayleigh |  Cause we all matter

HELLOOO!
Já vím, že jste doufali, že jsem mrtvá, bohužel ještě ne, ale až umřu, slibuju, že vám napíšu esemesku jako prvním. Mimochodem, CWAM se nám rapidně blíží ke konci. Tedy, rapidně v ději, nikoliv v mém psaní. Jako, ráda bych to dokončila do nějakého 27. prosince tohoto roku, ale... Inu. Užijte si povídku, za beta děkuju Dceři.Given a chance 59., Nudná smrt, Dr. Lectere.

7. prosince 2015 v 20:20 | The Saints |  Given a chance

Ahahahahahaaahaha...
Tak já asi abych raději možná šla, ne. Za alpha děkuju Adel a Magnumu.Given a chance 58., Rude.

6. prosince 2015 v 22:06 | Kayleigh |  Given a chance

A potom mám být normální, děti,
v rozepsaných v administraci mám 10 dílů Given předepsaných dopředu a přestává to být humor. Jednak se ztrácím v tom, kde jste a vy a kde jsem já, a jednak je tu pořád ten problém s elasťákáma. A víte vy co? Za všechno můžou ty zatracené ananasy. Za beta děkuju Adel.
First Kiss (1/3)

6. prosince 2015 v 19:56 | Kayleigh |  Variace

Dobrý večer, moje milovaná koťátka,
tak vám tady jednou za čas pro změnu vyskytuju další Variace. Je to malé a milé a PROBOHA KURVA KDY SE DOPRDELE DOČKÁME TOHO DRABBLE?!?!?! Já jdu domů, přátelé. Odvyskytovávám se, odplavávám a opouštím vás v kruzích. Na tohle nemám. Za beta děkuju Adel & A kde je kurva zbytek.

Given a chance 57., Adoptovat, či znásilnit? Toť otázka.

4. prosince 2015 v 22:19 | Kayleigh |  Given a chance

My dear fellow assnipples,
you might know the Given a Chance's official document was renamed to "Given an Assnipple", further to "Assnipplen an Assnipple". It's because I am with stupid, and it's name is Hifi. Also, 57 chapters, and we are not even in the 0,000001% of this story. The slash god's out. Betad by my dear omegas (read bitchez): ASDFGHJKL & :O.
Za zdí 6.

4. prosince 2015 v 12:22 | Kayleigh |  Za Zdí II.

Moje milované piraně,
mám pro vás další Za Zdí. Trochu se nám to... vyskytlo. Luli se konečně zapojila aspoň pěti větama (které mě položily na zem, očividně), a snaž už s námi zůstane. Pro to drama, víte. Za alpha děkuju Luli & Aki.
Given a chance 56., Tvoje první...?

4. prosince 2015 v 12:22 | The Saints |  Given a chance

Já to tu ná jenom takhle vyskytnu,
a pak se zase odvyskytnu. Odmítám toto komentovat, moje dva dny staré loupáky. Opravdu odmítám. Za všecko může Hifi, a taky Eva. Vlastně za všecko může 5SOS fandom. Jo. Já su v tom nevinně. Za alpha děkuju Neděkuovi & Odvyskytnuté.I'll walk you home.

4. prosince 2015 v 12:21 | Kayleigh |  100+1 way how to say "I Love You"

Ale tak no není toto cute, moje višňové sirupy,
no uznejte. Celá tahle série je tak strašně cute. (Oproti dejme tomu To Beyond anebo dejme tomu Kiss me goodbye). Haha. Ale to vy ještě nevíte. Haha. Haha. No tak já zase půjdu. Za omega děkuju Adel a Janičce.Given a chance 55., Vliv obsahu suchého záchodu na srážkoměr.

2. prosince 2015 v 20:26 | Kayleigh |  Given a chance

Vidíte to číslo toho dílu, děti,
vidíte to?!?!! VIDÍTE TO VŠECKO JE TO HIFINA CHYBA PROTOŽE VYPADÁ JAKO PÍÍÍÍČA, A JÁ SE NA TO MŮŽU VYSRAT NA TOTO. TO MĚLA BÝT J E D N O R Á Z O V K A O ASHTOTNOCI?!?!!!? KTERÝ TO MĚL TAK NĚJAK ODVYSKYTNOUT A VSYSKYTNOU VE 4SOME PORNU A ONN O SE T AK TOBYSKYTLO?!?!?! AND VŮBEC NEÍ NOME CHYA,!?!??!?!!!?? JÁ KDU PRYČ JÁ SE NA TO MŮŽU VYSRAT UÁ KOŠÍM JÁ ODPAVÁVÁM JÁ PODÁVÁM VÝPOVĚĎ TOOT NEJDE TOTO JÁ JDU PČYČ KOKOTI
Beta: Adel & Jana.
Za zdí 5.

1. prosince 2015 v 14:56 | Kayleigh |  Za Zdí II.

Přeji vám dobré odpoledne, moje pěnkavy,
já se vám tu ná takto vyskytnu jednou za čas, jebu tady povídku, a zase zmizím. No já vám, pardon. Akorát teď nemám moc času nazbyt, to víte, neexistování je náročné. Papírování a stíhání SitCen-em... znáte to, srandy kopec a plat nic moc, jako všechno. Víte, člověk by řek, že aspoň zabíjení bude v dnešní době zábava, ale na všechno je potřeba povolení, a to se pak těch právníků nezbavíte. Za beta děkuju poštovnímu holubovi.