Given a chance 120., Ty mě máš za příčetného?!

30. června 2016 v 14:10 | Kayleigh |  Given a chance

Moje dětátka,
nesu vám další zhetovatělé given. Přátelé... já za to nemůžu, okay. To prostě samo. Kromě toho, oni jsou fakt cute. Za beta děkuju neciHET!.

Když se vrátí do hlavního sálu, vůbec neví, kde Gee je. Pamatuje si, že byli támhle u toho sloupu, ale tam je teď jiná grupa lidí. Ať se rozhlíží jak se rozhlíží, Gee nikde nevidí. Nebylo tu víc než dvě stě lidí, ale vzhledem k hudbě, špatnému osvětlení a faktu, že tu Mike nikoho nezná, se mu rozbuší srdce mírnou obavou.

On ji ztratil. Nechal Gee samotnou na parketu. Udělal totální kokotinu - nechal samotnou mladou bezbrannou slečnu samotnou bez dozoru mezi opilcema, debilama a dalšíma chlapama!

Doprdele. Co když se jí něco stalo. Co když někdo zneužil toho, že tu je nádherná slečna úplně sama, bez doprovodu. Co když jí někdo ublížil. Co když…?! Pokusí se prorvat davem, ale nejde to. Drží pivo v každé ruce a musí dav obejít, pokusí se projít okolo zadní stěny, je tu míň lidí a trochu víc světla, ale ať se rozhlíží, jak se rozhlíží, Gee nevidí. Projde na druhou stranu parketu a snaží se zaostřit do davu, hledá její světlé vlásky, její zelené oči, hledá ji celou, ale nemá štěstí - a obrazy v jeho hlavě se stávají děsivějšími a děsivějšími. Píseň se změní a publikum se uklidní, protože je to díkybohu pomalý song. Michael se pokusí proklestit mezi lidmi a dostat se trochu blíž ke středu parketu a…

A támhle je. Stojí celá krásná ve svém tmavém Blink tričku a černých roztržených džínách a… a motá se okolo ní nějaký kokot. Michaela to dožere a skoro se k ní rozběhne. Gee se tváří nad míru nervózně a vyzařuje z ní k tomu týpkovi vysloveně nechuť.

"Gee!" houkne Mikey, aby si ho všimla.

Dívenka zvedne hlavu a zářivě se usměje. "Mikey! Kdes byl tak dlouho?"

"Nemohl jsem tě najít, přesunula ses," Michael položí jejich piva bez zájmu na stolek a rychle svou dívku obejme, načež se otočí k poloopilému klukovi, který nejspíš dotíral. "Dej si odchod, slečna nemá zájem."

Geordie obejme svého přítele a zaboří mu tvář do krku. "Musela jsem kvůli němu. Sotva jsi odešel, začal se na mě lepit."

"Oh, promiň, moje, promiň," Michael ji hned obejme oběma rukama a přitiskne ji těsně k sobě. "Promiň. Neměl jsem odcházet. Příště půjdeme spolu, jo?"

"Jo," zamumlá do jeho trička.

Pomalá písnička pořád hraje, a tak se Mikey začne pomalu hýbat do rytmu, jenom pohupovat boky. Geordie se k němu za chvíli přidá, načež k němu vzhlédne a řekne: "Myslela jsem, že jsi odešel. Žes… mě tu nechal."

Michael vykulí oči: "Proč bych to dělal?! Samozřejmě že bych tě tu nenechal!"

"Odešel jsi," namítne.

"Došlo ti pivo, řekl jsem, že jdu pro další!" brání se Mikey.

"Oh. Ne… neslyšela jsem tě," přizná Geordie.

Michaela pravda bodne u srdce. Přiblíží se k ní, políbí ji na spánek a zřetelně pronese: "Neodejdu. Jenom když to ty budeš chtít."

Geordie se k němu znova přitiskne a Michael si na chvíli dovolí ji stisknout v náručí pevněji. Bože. Je takový kokot, to snad není pravda. Musí jí to vynahradit, jinak si fakt bude myslet, že je úplný debil, a na druhé rande vůbec nepřijde.

"Je mi to líto, Gee, měl jsem se ujistit, že jsi mě slyšela. Ale neodešel jsem. A ani tě nenechám napospas nějakým ožralům," Mikey má nehorázné tendence říct "moje". Tak velké, že to přece jenom řekne. "Teď jsi moje a já na tebe musím dávat pozor."

Zní to trochu nepřístojně. Ale druhák to svede na posunuté emoce. Navíc to zní jako něco, co by Geordie zrovna teď mohla chtít slyšet. Možná tohle je chvíle pro přemrštěná slova. A gesta.

"Mikey…"

A Michael právě teď v téhle chvíli nechce nic jiného, než být někde v tichu a klidu, aby mohl mít Gee jenom pro sebe a pořádně ji uklidnit. Ujistit se, že je dívka v bezpečí a cítí se pohodlně.

"Copak?" řekne dost zřetelně.

Gee se na chvíli odmlčí, načež Michael ucítí na svém krku… dotek, něco, a domyslí se, že jsou to její rty. "Jsi ten nejskvělejší kluk pod sluncem."

No to pochybuju, pomyslí si Mikey. "Půjdeme na chvilku ven?"

Pomalá píseň končí a oni se za chvíli zase vůbec neuslyší. Gee přikývne a Michael ji něžně vyvede na chodbu, a po chvíli ven z klubu úplně. Drží si ji těsně u sebe a přijde si jako velký frajer. Ne ani proto, že má po svém boku překrásnou dívku, ale proto, že Gee se ho drží za paži tak pevně, až nemůže být pochyb, že k sobě patří. Michael je na sebe hrdý, ačkoli jej pořád ještě sžírají výčitky, že Gee nechal pár minut samotnou.

"Lepší?" zeptá se Mikey účastně a podá jí pivo.

"Jo… jo. Jen… myslela jsem, že jsem něco… víš," pokrčí rameny a uhne pohledem.

"Nedorozumění," smete to ze stolu Mikey. "Nic se nestalo, noc je ještě mladá a my dva jsme v pohodě. Že? Všechno dobrý."

"Já jo, já jsem v pohodě, jenom… myslela jsem, že tys…"

"Neodešel bych od tebe, Geordie," trvá na svém punk-rocker a pevně ji obejme.

Geordii to zdá se uklidní a ona se v jeho náručí uvolní. "Myslela jsem, že jsem něco udělala nebo řekla, co tě rozladilo."

"Ne, ne. Vůbec ne. Nemyslím, že bys dokázala říct něco, co by mě naštvalo. Fakt si to nemyslím."

Geordie zvedne hlavu a podívá se mu do očí: "Challenge accepted."

Michael vyprskne smíchy a Gee po chvíli taky. "Takže jsem neudělala nějakou rybu?"

"Proč bys měla udělat rybu? To já se bojím, že udělám něco, čím tohle rande kardinálně zvelrybím," argumentuje Mikey.

"Proč bys měl něco zvelrybit? Z nás dvou jsi ty ten příčetný."

Michael se zaraženě odtáhne natolik, aby jí viděl do očí: "Ty mě máš za příčetného?"

Geordie chvíli vypadá, že své předchozí tvrzení zpochybňuje, načež si znova pohlédnou do očí a znova se rozesmějí. Michael absolutně nečekal, že se bude cítit takhle uvolněně. Jako by Gee už dávno znal, jako by se takhle bavili odedávna. A přitom je to tak nové, bavit se s někým jiným než s Cal, žertovat o své příčetnosti a dostat se z nepříjemné situace humorem…

"Jsme oba dost idioti, co," zamumlá Gee a Michael nemůže nesouhlasit. "Jen jsem měla strach, že jsem udělala něco, co tě odradilo, což bych… nerada. Já vím, že je to asi blbé říct na prvním rande, jako fakt rande, víš co myslím, ale… prostě mi na tobě záleží."

Michael je víc šokován než polichocen. "Na mně? Proč?"

Jeho údiv je tak upřímný, až Geordie nechápavě zamrká: "Protože jsi milý? A hodný? A máš smysl pro humor? A… a nejde ti o sex nebo o to, aby ses mohl chlubit, že někoho máš, chceš prostě jenom… někoho… někoho. Nejsi… nejsi jako nikdo, koho jsem kdy blíž poznala. A taky se mi líbíš."

Poslední větu dodá věcně, jakoby neznamenala nic víc než konstatování počasí. Ale znamená. Pro ně pro oba. Gee chvíli odmítá zvednout hlavu a Michael si není jistý, jestli má žertovat, nebo jí taky říct něco takového. Co by udělal Calum? A co mu radil? Vždycky hlídat hranici, a vždycky oplácet stejnou mincí. Gee řekla něco hezkého, teď by měl říct něco hezkého Mikey. Tak jo. Zapoj mozkový závit, který ti tam nahoře zbyl, Mikey. A dej do toho všechno. Záleží na tom tvoje chození s Gee. Pověz jí něco hezkého, důležitého a něžného, něco, co holky fakt bere.
 


Komentáře

1 Karin | 30. června 2016 v 20:38 | Reagovat

To by mě zajímalo co ji řekl. :D  :-P

2 Hentai no Kame | 2. července 2016 v 23:10 | Reagovat

No to som zvedavá, čo zo seba vymačkne. :D A Geordie je super, chcela by som ju spoznať.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama