Given a chance 143., Mašličky.

14. ledna 2017 v 19:36 | Kayleigh |  Given a chance
Zdravím vás, moji oblíbení ministranti pana faráře venkovského kostela,
.... to je poněkud... eh, _neortodoxní_ představa...
inu, to jsme odbočili. Přátelé, toto je Given po poměrně dlouhé odmlce mezi psaním, tipla bych si tak tři až pět týdnů. Nevím, je-li to na textu poznat. Za beta děkuju Narci.Michael by jí i odpověděl, kdyby se zrovna nechystal k mimořádné návštěvě Dr. Floor. Geordii však jeho stav nebrání v tom, aby pokračovala: "No každopádně, myslím, že by se k sobě skvěle hodili. Maddy je ten typ, který ocení, když je s ní člověk celý romantický a dvoří se jí a na večeři zapálí svíčky, ale zároveň se se mnou dívá na Toma a Jerryho a je taky pro každou pičovinu, a já potřebuju někoho, s kým se bude Calum dobře bavit, jinak to přece nemá smysl. Navíc jsem se stihla tak zcela úplně a naprosto nenápadně zeptat, co si o Calumovi myslí, a líbí se jí. Tedy, ne, že bych znala někoho, komu by se nelíbil, vždyť to by bylo normálně drzé. No a víš, jak to s těmi drzými lidmi je…"

"Počkej, takže ty si hraješ na dohazovačku pro Cal?"

"...a navíc drzými lidmi ke Cal, to netoleruju, Dr. Lecter je mi svědkem že ne- co…? A jo, no jo, ano, jistěže, proč ne? Maddy taky potřebuje spoustu sexu a zábavy, a Cal přítel prospěje. Teda, naopak, Cal potřebuje spoustu sexu a přítele a Maddy… potřebuje… zábavu?" Gee se nefalšovaně zarazí, načež začne něco počítat na prstech. "...Možná se mi ztratil význam někde mezi klauzemi. No ale ty mě chápeš, ne? Hele, všichni potřebujeme přítele a sex. Kromě tebe. Ty potřebuješ Cal. Což řeší můj problém s penisem, který ti musím sehnat. Ale to jsme odbočili. Co jsi to říkal o Lukově penisu a převlíkání? Víš, že šmírování holčiček je zakázané?"

"Já jsem nešmíroval!" ohradí se Mikey. "A Luke není holčička."

Gee pokrčí rameny: "Když myslíš. No tak co se stalo?"

Michael se trochu zamračí: "Co myslíš tím "když myslíš"?"

Gee zaváhá, ale nakonec přece jenom pomalu promluví: "No… nevšiml sis některých zvláštních věcí? Na Lukovi?"

Michael se náhle, aniž by věděl proč, cítí defenzivně. Jako by ihned potřeboval Luka ubránit před někým, kdo by ho mohl soudit - dokonce i přes to, že se jedná o Gee. "Nevím, o čem mluvíš. Nic divného na něm není."

"Ale ne, není to divné, vůbec ne, je to celé roztomilé a zvláštně hezké, nemyslíš? Jak je prostě trošku jiný než ostatní," naznačí Gee.

Michaelova obranná maska spadne a on přece jenom mírně zabručí na souhlas.

"Takže sis všiml!" výskne Gee. "Věděla jsem to. Je příliš roztomiloučký, než aby to byl jenom tak obyčejný kluk. Občas nosí krásné růžové ponožky."

Michael nemůže nic neříct, a zároveň nic říkat nechce. Přijde mu, že Luka pomlouvá, nebo že mluví o něčem osobním, zároveň ale… to je Geordie. Ta se mu určitě nebude smát ani si ho kvůli tomu dobírat.

"Je rozkošný," přitaká Mikey a trochu se ošije. Je divné, říct o klukovi, že je rozkošný?

Gee si to asi nemyslí, podle toho, jak se na Mikeyho vrhne a vlepí mu pusu na tvář. "Že jo?! Takové nyny koťátko. Nemá teď někdy narozeniny? Musíme mu koupit něco hezoučkého, co by se mu líbilo. Třeba nějakou mašličku do těch jeho nádherných vlásků nebo světlounce růžovou rtěnku. To by tomu koťátku moc slušelo…"

"Luke má rád sponečky," slyší se říct nahlas Michael. Možná by to neměl říkat. Ale… je to jenom Gee.

"Nyny," udělá Gee rozněžněle, načež se zarazí. "Jak to víš?"

Michael uhne pohledem, načež pokrčí rameny: "No… má je v pokoji. Sponečky. A taky… taky šaty. Modré. A dneska měl ponožky s mašličkou. Teda myslím, že měly mašličku. Byly oranžové s proužky a vypadaly, že mají mašličku. Ale neměl jsem čas se podívat, a taky mi to připadalo drzé. Víš, kontrolovat mu mašličky."

Gee piští tak vysokým hláskem, až ten zvuk není vůbec slyšet. Taky se tak nějak podlomí v kolenou a volnou rukou, kterou se nedrží Michaela, zběsile mává, jako by potřebovala svoje emoce ventilovat i nějakým pohybem. Michael má trochu tendence se jí zeptat, jestli je v pohodě, ale, no… jde o Luka, tak je tohle chování pochopitelné. I když se Michael trochu obává, jestli by Luka třeba… nerozrušilo, pokud by Gee takhle reagovala i před ním.

Jemně se na svou přítelkyni pousměje. "Nedělal bych z toho vědu."

Gee se mu suverénně vrhne kolem krku a začne pištět do Michaelovy kůže na krku. Michael na půl vteřiny zamrzne, ale fakt jenom na půl vteřiny. Pak Gee obejme stejně pevně jako ona jeho, jenom kolem pasu.

"To muselo být tak strašně moc roztomilé," zapiští Gee tak vysoko, až to zní jenom jako přidušený šepot.

Michael se nad tím zamyslí, načež musí uznat, že to je docela dost roztomilé. "Celý Luke je roztomilý."

Gee ještě jednou neslyšně zapiští a políbí Mikeyho na kůži na krku. Michaelovi trvá, než mu dojde, co ten dotek byl. Pak prudce zčervená, přitiskne Gee k sobě a schová hlavu do jejího krku. Musejí vypadat doopravdy zvláštně, když se k sobě tulí uprostřed ulice ve vilové čtvrti, která je plná zahrádek se sousedy a taky s jejich dětmi. Mikeyho ani nehne, aby svou přítelkyni pustil, ať si sousedi myslí, co chtějí. Mikey má slečnu a bude se k ní tulit, jak často chce. Kromě toho, pokud může chodit po okolí a hrát houskou na imaginární kytaru, určitě taky může mazlit svou přítelkyni. Jo, určitě zachytil koutkem oka souseda o barák vedle naproti tomu jejich, jak na ně zvědavě kouká, a při tom, jak drží hadici a kropí trávník, teď kropí dětský bazének své nejmladší dcery, jak si kouká vykroutit krk. Zvědavec, pomyslí si Mikey a pohladí Gee po bedrech. Aby sa zkokotil do toho dětského bazénku, zvědavec sousedská. Taťka ho stejně nemá rád.

"Hezky voníš," ozve se Gee po hodné chvíli.

"No jo, to Luke taky," plácne Mikey bezmyšlenkovitě, načež by nejraději plácl ještě jednou, ale sebe, do čela. "Teda, ehm, ty hezky voníš, samozřejmě. Nenásilně, ale moc pěkně. Tak."

"Mikey," zahihňá se Gee a poodstoupí od něj, aby se mu mohla podívat do očí.

Michael se nečervená. Ne, ani trochu. "Um. Promiň."

"Asi mi budeš muset povědět o téhle tvé nové fascinaci Lukem. Velmi mě to zajímá. Mimochodem, jak jsme si ráno volali, zmínil jsi jeho penis. Jak víš, jak je velký?"

"E-eh. Um. Bylo… no, jsme- eh. Se mazlili. No a já jsem si myslel, že si s sebou Luke vzal svačinu, a on mě zatím jenom rád viděl."

Geordie vyprskne smíchy nad Michaelovým slovníkem, ovšem záhy nad představou Michaela a Luka, jak se k sobě tulí, znovu zapiští. "Ježiškute, koťátko, nynyny. Vy jste se mazlili? Awww, Mikey, ježiši, to je tak roztomilé, co já mám teď jako tady dělat s touhle situací? Na to mě nikdo nepřipravil?! Na to já nemám záchranářský kurz, toto mám jak zvládnout, tu ná hen tady toto? Jako chápej, já su silný člověk, ale jsou věci, na které emocionálně nemám. Nemůžeš mi jenom tak říct, že se mazlíš s Lukem, chápeš, co to dělá s mým mozkem? A svým mozkem myslím svou vagínu mimochodem, kvůli tobě budu potřebovat čisté kalhotky, a to ses mě ještě ani nedotkl. Nemůžeš mi jenom tak říct, že jste se s tím kotěnkem mazlili, a předpokládat, že budu úplně v pohodě, takhle vesmír nefunguje, Mikey…!"

Michael na ni nejistě zamrká, načež otočí hlavu ke straně a zeptá se: "Takže... chceš slyšet detaily?"

"Úplně všechny nejdetailnější detaily," kývne Gee zcela vážně.
 


Komentáře

1 Katka | 15. ledna 2017 v 8:31 | Reagovat

Nádherný, děkuju :-)

2 Dominika | Web | 15. ledna 2017 v 10:27 | Reagovat

To je boží......konec v nejlepším!

3 Karin | 20. ledna 2017 v 21:01 | Reagovat

To je parádní. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama