Given a chance 147., První (druhý) polibek

23. ledna 2017 v 12:07 | Kayleigh |  Given a chance
Kdyby mě někdo hledal, ležím v úložném prostoru postele Waflaře, hned vedle té krabice s puzzle. (ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ). Za beta děkuju Narci.
Sotva za nimi zapadnou dveře, Geordie se znovu rozesměje. "Ježiši, tvůj taťka je taky číslo, to je super."

"Um," Michael si není stoprocentně jistý, jestli to byl kompliment, ale, no. Tohle je Geordie, takže nejspíš ano, byl. "Po někom to mít musím."

No jo, taťka je fakt číslo. Michael má spoustu věcí po něm (třeba zvláštní nutkání kombinovat ty nejdivnější věci, když už se náhodou rozhodne i něco sníst, nebo plést panenky z posečené trávy, nebo čichnout k tričku vždycky před tím, než si ho oblékne, i když je čisté), ale taky pochytil spoustu věcí od mamky. Třeba tu mírnou obsesi s uklízením. A taky musí mít všechno uložené podle systému. To zase jo. Taťka dodneška neví, kam si dává ponožky.

Geordie se přitočí ke křídlu v levé části pokoje. "Boha jeho, ty umíš hrát i na tohle?"

"Hm, hm," přikývne Michael. "Jenom tak zlehka."

"Sedej," vyzve ho Geordie. "Tohle chci slyšet. Odmítám věřit, že jsi dokonalý."

"Nejsem-..." Mikey se začervená, ale kecne si na stoličku k pianu.

"Hele, koukala jsem na svůj seznam. Zelené oči - máš. Ofinu - máš. Punkrock - jsi. Kokota - máš. A jsi. Caluma za přítele - máš. Normální - nejsi. Kočičky - MÁŠ RÁD KOČIČKY?!?"

"A-ano. Kočičky. Víc… než psy. Ale pšš. Neříkej… to Cal, on je na psy háklivý."

"Kočičky - máš rád. Pussy - moji - … máš doufám rád."

"No- I- … no, to… já… nevím? Ještě jsme se nepoznali osobně, takže nemůžu posoudit," odtuší Michael.

"Tru. Takže dál, Losty - posloucháš. Humor - máš. Drzý - nejsi. Na kytaru - hraješ, na piano taky hraješ. Takže ano. Jsi dokonalý. Teda ještě nevím, jestli jsi ochoten mě vylízat, ale to se poddá."

"I-"

"No a vidíš snad nějakou lež?" pozvedne Geordie jedno obočí.

"No… no ne, ale Cal mi zakázal s tebou mluvit o sexu."

"... Rude."

"Ne, ne jako, jenom než… ho… zmíníš… ty. Hm. Asi… asi se Cal stýká s jinými slečnami."

"Očividně se slečnami na piču. Neboj, mám pro něj Maddy, to je jiný formát. No ovšem taky vyžaduje sex alespoň čtyřikrát denně. Věř mi. Ji dobře znám."

"...A tím dobře myslíš…"

"No jo, to víš, tys byl kokot, nereagoval jsi na můj jediný náznak, no tak jsem si musela jít pokecat s někým, kdo mě bude umět vylízat, no. To si taky nevybereš, víš."

"...Já… na tohle asi nemám průpravu," zamumlá Michael a položí ruce na klaviaturu. "Taky jsem nikdy nikoho… víš…"

Jeho ruměnec je hlubší než Macocha. ...To taky nedává moc smysl. Ostatně tady skoro nic nedává smysl. Jenom Geordie. Ta je malá a sexy a roztomiloučká a nyny a hlavně ji Michael chce strašně moc vylízat. Buďme upřímní. Eh. S bonerem se mu bude blbě hrát.

"No to nevadí, však to se vsákne. Otázka ovšem je, kam se to vsákne. No asi do tej klaviatury hen tu ná tuto. Zahraj mi něco pěkného, třeba… šla nanynka do zelí."

"To… by mohl být problém, já umím jenom Prší prší a Sedí liška pod dubem."

Geordie vyprskne smíchy: "To já umím jenom Ovčáky čtveráky."

"To už je ovšem jiný level," směje se jí Michael. "Tam se hraje ob klávesu, to už je těžké umění."

"Ti ukážu umění, až si stáhneš kalhoty."

Michael se okamžitě zvedne ze stoličky a ihned naznačí, že si stahuje kalhoty. Žertuje, neudělá to, samozřejmě, ale Geordie se rozesměje, posadí se na stoličku a vypadá to, že se chystá užít si show. Michael nakonec přece jenom odepne knoflík svých kalhot.

"To myslíš vážně?"

"Chceš pomoct?"

"There are two kinds of people."

V té chvíli se ozve zaklepání na dveře: "Nechcete nějakou svačinu?"

"Three. Three kinds of people," opraví svého přítele Geordie. "Ne, Daryle, děkujeme, já budu mít za chvíli plnou pusu, anyway," dodá tišeji, aby to slyšel jenom Michael, kterému zaškube v klíně. Geordie si všimne.

"To tam schováváš devítimilimetrovku, nebo mě jenom rád vidíš?"

"Sherlock byla ta nejgayštější věc, co jsem kdy viděl. A to občas sleduju gayporno," plácne Michael, načež se zarazí. Co. Kurva co.

"Same," ujistí ho Geordie, načež si uvědomí, co právě řekl. "Sundávej si ty kalhoty okamžitě a teď hned."

Znělo to skoro výhrůžně. Michael nehodlá neposlechnout, takže se přece jenom vyvlíkne z džín. S boxerkami však váhá. Gee ale nehodlá vzít své slovo zpět. Vyskočí ze stoličky a vrhne se Michaelovi okolo krku.

"Asi tě miluju," zamumlá do pokožky jeho krku, dnes už podruhé. "Myslím, že bychom se měli políbit. Konečně. Ne?"

"Jo," usměje se Michael a obejme ji okolo pasu. "Snad nás teď nic nevyruší."

Gee se na Michaela povzbudivě usměje, ještě jednou se mu podívá do očí, aby se ujistila, že je to v pořádku, pak nakloní hlavu na stranu a pomalu se k Mikeymu nahne blíž. Teoreticky by asi měla počkat, až políbí on ji, ale to by se taky dočkat nemusela. Když se jejich rty setkají, Geordie si počká, aby jí neunikla jediná reakce, a teprve když si je jistá, že může, pohne rty proti jeho.

Mikey se snaží vydržet na místě, protože mu instinkty velí, aby začal poskakovat po celém pokoji. Musí se soustředit, nemůže si dovolit, aby si Geordie myslela, že je takové pako, za jaké ho má její maminka. Pokusí se vzpomenout, co se naučil za odpoledne s Lukem. Hlavu na stranu, počkat si na její reakci, konejšivé gesto palcem, přidržet ji u sebe jednou rukou, ale nezahnat ji do kouta, ukázat jí zájem, ale nedržet ji na místě, pomalé, konejšivé, houpavé pohyby, nabídnout jí vedení, pokud chce, jestli ne, udržet rytmus, do bude vyhovovat jí. Je to spousta věcí, na které se soustředit zároveň, ale zdá se, že Geordie to má poměrně slušně pod kontrolou.

Michael si nemůže pomoct, musí tenhle polibek porovnat s polibkem, který si vyměnili s Lukem. Na tenhle se těšil víc, to nepopírá, přeci jen, ten s Lukem ani nečekal, nemohl se na něj těšit. Ale není to jenom o tom. Nemůže asi říct, který je lepší, protože, no… s Lukem byl první. Ale o to malé tučňáčátko měl taky potřebu se postarat, ukonejšit ho, jako by ho polibkem chtěl spíš uklidnit, vynahradit mu jeho první polibek s Aleishou, který se mu, jak Michael pochopil, moc nelíbil. Mrzelo ho to, a nepřipadalo mu to fér. Na polibku s Geordie není fér spíš to, jak moc Mikeymu stojí. Ale jestli je nadšená Geordie, to Michael nemá jak zjistit. Líbá ho se zájmem, to jistě, zkušeněji než Luke, méně opatrně. Má svůj styl, nejspíš je na líbání zvyklá a teď se snaží přizpůsobit nezkušenému Michaelovi. Měl by se jí zeptat, jestli jí to nevadí, že, um, zkušenosti nemá. Ale polibek kvůli tomu přerušovat nebude. Mohlo by to být drzé. Přeci jen, Geordie si o něj řekla.
 


Komentáře

1 Karin | 23. ledna 2017 v 20:32 | Reagovat

Ten má teda myšlenky při líbaní. :D  :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama