4.: MEHUA PAI.

22. února 2017 v 0:09 | Kayleigh |  Tváří v tvář
Dobrý večer, moje mikáda,
mám pro vás čtvrtý díl Tváří v tvář. Víte, na to, že to je vlastně variace na Freaky Friday to z názvu připomíná úplně jiný film. Znáte, ne, Travolta a Cage si vymění xichty, perfektní film. Jak tam ten Travolta je úplná piča ne tento film prostě žeru. Ale to přijde, nebojte. To Freaky Friday. Ale bude to trochu víc gay. ...Kdo by to byl na Slash and Spol čekal... Inu, za beta děkuju Narci a Fee.Zkrátka a dobře, Luke i Michael měli svoje důvody, proč měli ke Cal tenhle vztah, aniž by to alespoň jeden z nich dokázal vysvětlit. Cal to taky nechápal, ale ten se smířil s tím, že to tak je, a doufal, že to tak i dlouho zůstane. Ovšem ráj skončil, když kluci začali spát s holkama a formovat první vztahy, které sice nevydržely, ale existovaly. A pak si Luke našel Arzayleu a Michael Crystal a Calum… zůstal tak nějak… sám. Nikoho jiného nechtěl. Ne… ne tak jako Luka a Mikeyho. Nemyslel si, že by mu to mohl někdo vyčítat.

Když se od sebe trochu odcizili, byl to Ashton, kdo navrhl společnou dovolenou. Kluci souhlasili, jistěže. A Calum doufal, že přesně takhle, tak, jak se Luke a Mikey chovají právě teď, se budou chovat celé tři týdny. Mazlit se s ním, dotýkat se ho, skládat mu komplimenty, tulit se k němu a zvláštním způsobem bojovat o jeho pozornost, aniž by to skutečně jako boj vypadalo.

Michael ho vytřepe z kraťasů a Luke hned na to stáhne jeho spodní prádlo. Calum se zasměje, pro mehua pai, načež ochotně oplatí službu Michaelovi, protože stojí hned před ním. Svlékne mu tílko a Michael se sám zbaví kalhot, zatímco Calum se otočí k Lukovi, aby mu pomohl s kalhotama. Nahý a o něco veselejší se pak rozběhne k pláži.

Zcela upřímně si takhle představoval celé tři týdny, ale Bohové se rozhodli jej potrestat pro jeho drzost. Calum si to zaslouží. Ten trest tedy, ne Lukovu a Michaelovu plnou pozornost. Ví, že se chová sobecky, ale nemůže si pomoct. Dost dobře možná je to posledních pár doteků, kterých se během následujících tří týdnů dočká.

Michael na něj křikne, aby neběhal, že se může zranit a Luke se rozesměje, načež vyběhne ven za nejlepším přítelem. V té chvíli vyjde ze svého pokoje i Ashton. Michael má alespoň tolik slušnosti, aby sklopil pohled, když se mu omlouvá za hádku s Lukem. Ash ale jenom zavrtí hlavou a najde pohledem jejich basáka, jenž se momentálně nachází v náručí jejich vokalisty a pár centimetrů nad zemí. Good, pomyslí si Ashton. Good. Michael následuje jeho pohled a trochu se ušklíbne. Luke umí být náročný, když přijde na jejich Caluma.

"Nechtěl jsem…"

"Neviním tě," přeruší ho rychle drummer. "Trochu… trochu viním Luka. Na druhou stranu ho chápu. Taky… jsem tam byl."

Michael pochopí, že Ashton mluví o Bryaně, do níž se zamiloval stejně rychle, jako mu ona řekla, že jsou pouze přátelé. S občasnými… výhodami. Michaela zabolí u srdce a vztáhne k Ash ruku, nabízeje mu emocionální podporu a objetí, pokud bude Ash ochoten demonstrovat, ale jejich drummer dostojí své pověsti, popotáhne trochu a zatřepe hlavou, načež se vydá ke kuchyni. Michaelova paže volně splyne do své přirozené polohy. Jsou věci, které mezi sebou musejí respektovat. Michael však tentokrát drummera následuje, aby navázal na hovor, který už jednou vedli.

"Nedošlo mi, že bys třeba… myslím, Crystal a Bryana jsou kamarádky, takže… když jsi… ne-nebude... ti vadit, když-!"

Ashton zapne kávovar a otočí se k Mikeymu čelem s mírným úsměvem. Vezme z poličky u dveří opalovací krém a vymáčkne si ho za chůze na ruku. Když dojde k Mikeymu, rozetře si krém v obou dlaních, načež je položí na kytaristova ramena. Rozetře krém po jeho šíji a krku, načež si Michaela trochu násilím otočí k sobě zády, aby mohl namazat horní polovinu jeho zad. Michael nad tím jenom láskyplně protočí oči, načež se zarazí - kdy si Ash přestal stěžovat na jejich konstantní nahotu? Nadechne se, že něco řekne, ale Ashton přiloží své rty na jeho rameno a Michaela slova opustí.

"Díky. Že zvažuješ i moje city," vysvětlí. "Ale myslím, že je tu osoba, která tě potřebuje mnohem více než já."

S tím Mikey nemůže nesouhlasit.

"Běž," popožene ho Ash s mírným úsměvem. "Čeká na tebe."

A Michael zcela upřímně nedokáže říct, zda jejich bubeník mluví o Cal nebo o Lu. Otočí se velmi pomalu a vydá se za svými nejlepšími přáteli, oděn pouze v gumové boty, aby na dně moře na něco nešlápl. Pláž je projasněná Calumovým smíchem a Lukovým světlým bříškem. Je to pěkný pohled. Jako štěňata. Michael se ohlédne k domu, kde v kuchyni tuší spíš než vidí Ash, kterak hledí z okna a usrkává svoji arabicu.

Luke ho spatří jako první: "Mikey! Cali se nechce nechat zahrabat do písku!"

A Michael samozřejmě přispěchá na pomoc, jemně, přesto dostatečnou silou sevře Calumova zápěstí nad jeho hlavou, aby na jeho klín a nohy a podbřišek mohl Lu házet hrsti bílého oceánského písku. Calum se vrtí a směje a občas se pokouší o slova, ale přes smích mu není rozumět nic jiného, než občasné výkřiky jejich jmen nebo nadávek a výhružek.

"Luke! Krucinál, nech toho, vždyť budu celé tři týdny chcát písek, sakra!"

Což samozřejmě Luka sešle do kolen.

"No a ještě se směj! Víš jak je nepříjemný písek za předkožkou?!"

Michael poprská Calumovu tvář, jak se rozesměje. Ale něco na tom bude, protože taky cítí, jak se za jeho předkožku vkrádají kamínky písku. Nejspíš si na sobě měli nechat plavky, než se rozhodli Cal zahrabat do písku, ale to je teď jenom detail na jejich perfektní zábavě. Luke se ještě jednou pokusí hodit další plnou hrst písku, ale Calum vytočí boky do strany a snaží se uhnout, aniž by se byť vzdáleně pokusil vymanit z Michaelova sevření nebo jim skutečně utéct. Mikey pochopí, že Cal rozhodně nechce od téhle zábavy utíkat, ale možná se mu jenom nepohodlně leží, a tak mu umožní, aby se alespoň otočil. Jenže zatímco Cal chtěl ze svého těla sesypat písek zpátky na pláž, Michael ho manipuluje tak, aby si lehl na bříško.

Calum jenom zmateně vyhekne: "Jestli mě teď hodláte znásilnit-!", načež na jeho zadeček přistane další hrst písku a zatímco se Michael trochu pousměje, Calum vypískne (a je to velice mužné vypísknutí, kdyby se někdo ptal): "LU, NEMŮŽEŠ POUŽÍT PÍSEK JAKO LUBRIKANT!"

Luke zahýká smíchy a složí se do písku hned vedle Cal. Michael pustí Calumova předloktí, aby se mohl zapřít rukama za sebe. Nerad by byl taky úplně celý od písku - jsou místa, kam slunce nesvítí, a jsou to velice soukromá místa, rozhodne se Mikey. Písku vstup zakázán.
 


Komentáře

1 Karin | 22. února 2017 v 22:13 | Reagovat

Jen se usmívám pěkná kapitolka. :-P  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama