Given a chance 148., Utíkající blowjob.

1. února 2017 v 10:39 | Kayleigh |  Given a chance
Chtěla jsem hned tady napsat, že kdyby něco, honím tu blowjob, ale když jsem si to představila v praxi, moje milované kaktusové džusy, poprskala jsem si svého stoprocentního vegana masovýma koulema. (Kdovíproč mi moc nepoděkoval.) Za beta děkuju Narci.


Geordie by se taky chtěla ujistit, že nedělá nějakou kokotinu, ale jí k tomu naštěstí kokot dobře poslouží. Dokonce její vlastní. Sjede jednou rukou z Michaelova ramene na jeho pas, pak na boky, a když se nesetká s žádnou negativní reakcí, přesune svoji ručku tak jako úplně nenápadně na Mikův zadeček. Ale pššš. Michael se na chvilku zarazí, jenom minimálně, jenom protože je to zdarma, že ano, no tak co by se nezarazil, nádherná mladá slečna mu sahá na zadek, to se nestává denně. No tak se zarazil, ale potom tak trochu roztál. Do toho doteku, jenom tak jako se nabídl k více dotekům. Gee se do polibku usměje, trochu stiskne jeho zadeček v ruce, pohladí ho a její ruka se zase začne přesouvat někam jinam. Trochu tady tu ná na západ, no a potom trochu jižněji, načež se její prsty vyskytnou okolo Michaelova údu. Sice jenom přes boxerky, ale Michael i tak překvapeně zasténá. Tedy ne že by se chystal bránit, že, to on vůbec ne, to ani náhodou, ale taky by ho nenapadlo, že… no. Možná ho mělo napadnout, že ho Geordie napadne. Je to Geordie. Říkala mu od začátku, že mu ukáže umění, až si stáhne kalhoty. Ale přesto by ho nenapadlo, že si bude chtít sáhnout hned, sotva měli první rande. Nebo druhé, nebo kolikáté to bylo, Michaelovi to teď moc nemyslí. Příliš mnoho jeho krve se rozhodlo, že trdliště je na jihu. Divné. Lososi přece vždycky táhnou na sever.

Michael se uvolní do doteku její ruky, nakloní hlavu na druhou stranu a jeho jazyk si najde cestu do jejích úst. Gee mu ochotně vyjde vstříc, načež do polibku spokojeně zavrní. Tohle může dělat klidně celý den. Pravda, Michael asi ne, jeho by to bolelo. Jemně přejede rukou po jeho ere-... moment. Ono to pokračuje. Ono to je nějaké velké. A ještě to roste. Co to je za monstrum tohleto?! Geordie zděšeně přeruší polibek, pohlédne Michaelovi stejně vyděšeně do očí, načež ještě jednou přejede prsty po o mnoho delší erekci, než kterou čekala, načež padne na kolena, stáhne Michaelovy boxerky a nechá to monstrum trčet do místnosti.

"Co to je?!" zapiští vyděšeně. "Komus to ukrad?!"

"Já… no to bylo zdarma…" pokrčí Michael rameny.

"Nechybí jim to?!"

"No možná jo, to já nevím, nikdo si… ještě nestěžoval…? Teda jo, Calum měl nějaké připomínky, ale Calum taky pičuje na moji fringe, takže ho neberu moc vážně. Navíc žárlí, protože jsem mnohem víc punk-rock. Ale ne, kromě toho… si nikdo nestěžoval, že by to bylo moc… velké... "

"...Sousto…" doplní ho jeho přítelkyně.

"Co?!"

"Nic!" brání se ihned Geordie. "Nic, to já jenom… tak, aby se neřeklo."

"I-"

"Můžu si líznout?"

Michael se málem udusí na vlastní slině, ale nakonec se mu podaří odpovědět: "Jen si ďobni… co je takové ďobňutíčko mezi kamarády… - víš, zvláštní je, že mi tohle přesně dneska ráno pověděl Cal. Ohledně té samé záležitosti."

Geordie prudce vstane, nechajíc penis penisem. "TO JAKO VÁŽNĚ?! A MĚ JSTE NEPOZVALI?!"

"...víš, normální slečny by byly naštvané z jiného důvodu…"

"Normální slečny by ti taky nenabízely blowjob na druhém rande," uzemní ho Gee.

"Ale já si nestěžuju!" ujistí ji rychle Michael. "Jenom říkám, že normální lidi jsou nudní."

"No proto. Tákže… ty a Calum. Co mi povíš o té blowjob?"

"Co? No nic, ona nebyla. My si s Cal jenom tak… víš, my se jako mazlíme, to jo, ale nikdy to není nic víc. My teda o tom žertujeme a trochu se provokujem a tak, ale není to nic… není… to myšleno vážně. Podívej, mám dost problém s vlastním sebevědomím, takže mi Cal v tomhle… tak nějak pomáhá. Eh. Tohle je blbé téma k…"

"...jídlu…"

"PŘESTAŇ DOKONČOVAT MOJE VĚTY! TO JE CALUMOVA VÝSADA!"

"Drzé. Za trest vykouříš Calumovi a necháš mě a Luka koukat."

"Deal," souhlasí Michael bez vytáček.

No co. Však je to jenom takové ďobnutíčko mezi kamarády.

"Jenom nevím, jestli by to Luka… nevyděsilo," napadne po chvíli Gee.

Michael se pousměje, načež zavrtí hlavou: "Ne, ani trochu. Luke se naopak bojí samoty. A toho, že ho nikdo nemá rád. A toho, že nebude zahrnut. V… aktivitách. Takže pokud ho necháme koukat, dost dobře se možná i sám přidá."

Což možná neměl před Gee říkat.

"Jo?" rozzáří se zrzečka. "Nyny. Takové malinké blonďaté nyny. Může u toho na sobě mít šatečky?"

"To by nejspíš preferoval," kývne Michael.

"Dost keců. Kalhoty máš dole, takže se odvyskytni na postel. Já si toho tvého klacka zkrotím."

Michael by se měl takových slov možná spíš bát, ale upřímně, no. Akorát mu v rozkroku zase zapulzuje. Takže bez vytáček udělá krok dozadu, protože jeho postel je hned na ním, no ale nějak mu nedojde, kokotovi, že má ty kalhoty tak blbě u kolen, takže popozakopne, a pak se (velmi elegantně ovšem, děkuji pěkně) zjebe na zem.

Geordie se musí posadit na stoličku, aby se nevykokotila hnedle hen tu ná za tímto kokotem. No je to vůbec možné, tady toto.

Za co, směje se zrzečka v duchu, protože nahlas nedokáže říct ani hlásku. Za co. Ona si chtěla hen tu ná jenom, eh, no, to. Blowjob. Vyskytnout. A tady tento kokot zboří dům. Kvůli blowjob. Zase jako pravda, kdyby Geordie měla penis, asi by taky zbořila barák kvůli blowjob. Lesbi-honest. Teda vlastně, kdyby měla penis, asi by to nebylo lesbi-honest. To by bylo straight-away.

Načež se rozesměje vlastním myšlenkám.

Michael leží rozpláclý na zemi jako vajíčko vyklepnuté na ještě nerozpálenou pánev. Hledí na strop nad sebou poměrně zmateně, protože kurva, co to, jak se jako tady jako… objevil. (Tohle totiž bylo tak debilní, že by byla škoda použít na to tak krásného slova, jako je vyskytnout se.)

Michael se rychle zvedne a chce dělat, jako že nic, ale při tom zapomněl, na co se má soustředit, a samozřejmě se, do piči, zjebe ještě raz.
 


Komentáře

1 Karin | 1. února 2017 v 21:55 | Reagovat

Při Lososi táhnou na sever tlemím se celou povídku. :-D  :-)

2 Nikola | Web | 2. února 2017 v 16:59 | Reagovat

Je to pecka, skvělá prča.

3 Hentai jo Kame | 2. února 2017 v 22:50 | Reagovat

Už sa to stalo aj v reále? Podozrivo mi to pripomína teba a Hifi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama