Given a chance 150., Překročení říčních kvót.

21. února 2017 v 11:05 | Kayleigh |  Given a chance
Dobrý večer, přátelé,
já vám ani nevím, jak na tohle mám reagovat. Tohle je 150. díl povídky a ujišťuju vás, že já doopravdy nejsem ani v desetině prologu. Já ani nevím, jak vám mám vysvětlit, jak moc se nenávidím. Proč si tohle dělám. Jsem přece dospělý rozumný člověk. A já tady píšu takové pičoviny, ach bože, ty to vidíš. Já se na to fakt můžu vysrat, děti. Jsem normální kokot. Za beta děkuju Narci.Michael ji obejme okolo pasu a přitiskne si k sobě i spodní polovinu jejího těla. Jeho úd ovane studený vzduch a on si uvědomí, že je vlastně nahý. No, teda, skoro. Aspoň na těch místech, na kterých se to počítá. A taky pěkně tvrdý. Taky na těch místech, na kterých se to počítá. Divný, co?

Geordie se pousměje a položí ruce okolo Michaelových ramen, prsty mu zaboří do vlasů a jemně se jimi prohrabuje. Michael otočí hlavu jemně na stranu a políbí jedno její prso, pak to druhé, když otočí hlavu na druhou stranu. Musí udržovat věci v rovnováze, aby jedno prso nežárlilo na to druhé. Geordie nad tím v duchu zacukruje; má toho nejroztomilejšího přítele na světě. Michaelovy ruce pomalu a nejistě vyjedou po žebrech od pasu na Geeiny prsa. Nejraději by takhle zůstal už napořád, ale jeho přítelkyně nejspíš vyžaduje pohyb, takže zvedne hlavu a koukne jí do očí.

"Co ještě chceš, abych udělal?" zeptá se nesměle a se skousnutým rtem.

Geordie se musí velice ovládat, aby toho cukrouška neudusila vlastníma kozama, tak silně ho chce stisknout v náručí. Ale to by bylo mírně kontraproduktivní, chce-li se dneska taky někam dostat. Nebo někam přijít. Takže se na Mikeyho jenom povzbudivě usměje: "To záleží na tobě. Ale já být tebou, tak asi tu podprsenku odkokotím úplně, co říkáš?"

"Hm, hm," souhlasí punkrocker (velice punkrockersky, děkuji), a i když vztáhne ruce k Geordiným ramínkům, ještě jednou se ujistí: "Určitě?"

Geordie jenom vyzývavě povytáhne obočí, ale pak pro jistotu taky jemně přikývne. Nemá důvod nebýt s Mikem trpělivá, zvlášť, když je takhle roztomilý. Michael stáhne ramínka z Geordiiných ramen a pak jemně chytí do rukou spodek košíčků. Boha jeho, ani tady neví, jestli to dělá dobře. Neměl to chytnou někde jinde? Nemůže se to rozbít? Jsou na tom kraječky, to by rozbil jen velice nerad. No ale musí to něco vydržet, když to drží Geeiny kozy. Michael nechápe, jak s tímto můžou slečny žít. Jako jasně, ono to vypadá moc pěkně, o tom žádná, ale ježiši, vždyť on by se bál, že jakmile by se do tohoto jednou nacpal, už by z toho nikdy nevyvázl živý.

Nosí Luke podprsenky?

Michael by se nejraději plácl do čela. Ježiši marja, má tady důležitou práci, nemohl by taky ty myšlenky na Luka v dívčím oblečení odložit, pro jednou?! Však se ho na všechno může zeptat později. Ale jestli se Geordii nebude věnovat pořádně, může se taky stát, že s ní už žádné později nebude.

"Uh, hm," zachrlá Michael, když potěžká tu Geordiinu nádheru, stále ještě uvězněnou v podprsence, v rukách. "Není to těžké?"

"Ale ani ne, znám holky, co jsou na tom hůř. Myslím, že céčka jsou tak akorát. Jsou dost velké na to, aby seděly hezky v ruce, a zároveň ne tak velké, aby se mi lepily na hruď. Takže já jsem s nadílkou matky přírody spokojená. A co ty a tvých tricať seděm centimetrov? Nepřekračuješ riečne kvóty?"

"Jenom když se mi postaví."

"No tak to máš teď štěstí, že nebydlíš pod vodou," zachichotá se Geordie.

"Hm, no vidíš, ale Luke je Patrick to my SpongeBob, znamená to, že musíme žít ve vaně?"

"To je dost malý prostor," míní Geordie a mimoděčně pohladí svoje céčka. "Tam se nic neutají."

"No tak my dva už před sebou nic moc tajit nemusíme," pokrčí Michael rameny.

Gee se usměje a dá mu za pravdu. "Byl tvůj první polibek, že?"

Michael k ní zvedne hlavu a myslí mu proběhne, jestli toho lituje. Měl by toho litovat? Ne. Ne. Určitě… toho nelituje. Je to nejspíš neortodoxní, ale nelituje toho.

"Jo… jo byl," broukne něžně.

"A byl to dobrý první polibek?" usměje se Gee a přitiskne ruce k tělu, aby jí ramínka podprsenky spadla ještě níž.

"Ano," vydechne Michael a přejede nosem podél spadlého ramínka na její paži. "První polibky by měly probíhat mezi přáteli."

Geordie se ušklíbne, ale Michaelovo gesto jí setře úšklebek z tváře. "Bože, já tě miluju."

Michael pomazlí nosem její paži, prsty pohladí krajku podprsenky, kterou ještě stále drží přes Geordiina prsa, jako by se bál je odhalit svým očím. Záměrně prodlužuje tu chvíli, než je spatří, jako by se nejdřív chtěl vyburcovat, najít tu správnou chvíli, potěšit se právě tím, že ví přesně, co přijde, ale záměrně oddaluje ten pocit vzrušení a potěšení, které mu pohled a nahý dotek poskytnou.

Geordie si udělá v mozku poznámku: vyzkoušet na Mikeym orgasm delaying. Nejspíš je ten typ. Michael políbí její biceps, načež se přes klíční kost vrátí středem hrudi k prsům.

Geordie propadne pohledu na svého přítele - je tak zvláštně… něžný a zároveň ví už teď, že bude vášnivý milenec. Je v tom něco kouzelného, přesto elektrizujícího. Je jeho chováním v milenecké situaci potěšena a utěšena, stejně jako překvapena. Skousne si rty a zavadí pohledem o Michaelovu plnou erekci, načež si představí, jaké by to bylo, sledovat Luka, kterak pojímá Michaelovu erekci do úst. Gee se pokusí představit si jeho výraz, Michaelův, pak Lukův. Vzrušení ji bodne v pánevní oblasti, načež se rozlije do zbytku těla. Pak si vybaví význam Michaelových slov, čemuž se pousměje: "A co první blowjob?"

Michael, jenž zrovna sjel rty na spojovací pevnou látku mezi košíčky podprsenky, se krátce zasměje velice hlubokým hlasem, který zní podivně nakřáple. "To bych raději nechal na tobě."

Gee se tiše rozesměje a políbí Michaelovy vlasy. Jejich vůni si potřebuje zapamatovat, for science.

"Tak?" popožene ho po chvilce, když se Mikey zdá se zasekl na objíždění kraječky. "Sundáš ji?"

Michael chce skoro zavrtět hlavou, ale pak vzhlédne a podívá se Gee do jejích rozzářených očí. Ježiši, nikdy by ho nenapadlo, že se bude v téhle situaci nacházet. Je to rychlé, ale Michaela ani nenapadne si stěžovat. Pomalu stáhne dlaně k okraji podprsenky, jeho rty následují krajku košíčku dolů. Když se krajka zadrhne o bradavku, Michael na vteřinu zaváhá, ale přece jenom podprsenku stáhne z jejího těla a nechá rty, aby hladily neuvěřitelně jemnou pokožku, růžové dvorce, načež se lehce otřely o vztyčenou bradavku. Michael cítí, jak se na její pokožce rozbíhá husí kůže, jak její prsty na okamžik zamrzly ve svém hlazení Michaelových vlasů.
 


Komentáře

1 s | 21. února 2017 v 12:18 | Reagovat

Ha ha

2 s | 21. února 2017 v 12:20 | Reagovat

(Co jiného na to říct.. Tedy na to, že to není ani v 1/10 prologu. Ke zbytku se nevyjadřuji. Na to totiž nemám čas mezi slintáním a umíráním.)

3 Karin | 21. února 2017 v 21:41 | Reagovat

Pěkná kapitolka.

4 Kamila | Web | 22. února 2017 v 7:54 | Reagovat

Super počteníčko, slupla jsem to u kafíčka....

5 Hentai no Kame | 22. února 2017 v 20:13 | Reagovat

Naslintala som na svoju plyšovú korytnačku. God damnit.

6 Balaton | 28. února 2017 v 8:15 | Reagovat

choď dopiči s riečnymi kvótami ja sa sanžím vypadat jak normální člověk vole dopiče ne jako tunáhen turbokokot vole debile!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama