Tváří v tvář

11. února 2017 v 14:05 | Kayleigh |  Tváří v tvář

Dobrý večer, přátelé,
očividně mi řto přijde jako zatracený humor, rozepsat tři nové povídky během sotva tří týdnů, ale budiž. Víte, já mám lehký problém s tím, že čím zaneprázdněnější jsem, tím více věcí najednou mám potřebu dělat. třeba zrovinka teď bych měla tuná hen tady kokotit buďto PR články nebo psát diplomku nebo vařit nebo protahovat záda nebo utírat prach nebo mýt koupelnu nebo vytírat podlahu nebo si konečně sakra zajít na záchod, páč se chce už asi dvě hodiny, ale... no. To jsme odbočili.
Nová povídka na 5sos fandom, protože jsme se onehdá s Rebel's property o tom bavili a říkali jsme si, že by to bylo dobré, jako byl by to humor. No jenomže to bych nesměla mít 5sos univerzum celé propojené, že. No takže já si tady umírám protože feels, ale jinak jsem v naprostém pořádku.Název: Tváří v tvář
Fandom: 5 seconds of summer
Pár: Luke Hemmings/Michael Clifford, Michael Clifford/Calum hood, Calum hood/Luke Hemmings
Autor: Kayleigh
Tagy: 18+, canon, bi, het, slash
Upozornění: personality!swap, humor, romance, fluff, angst, anger issues, trust issues
Věnování: Rebel's property a Slash & Booze

Shrnutí: Co když Calum půjde, kam nemá, a vyslechne, co by neměl? Věříte-li ve vyšší moc, neměli byste si s ní zahrávat. Zvlášť pokud jste až po uši zamilovaní - a nejste si jistí do koho vlastně. A když už mluvíme o Calumovi... proč o něm vlastně mluvíme. Tenhle příběh přece vůbec není o něm.

 


Komentáře

1 Shhhhhhh | 11. února 2017 v 14:11 | Reagovat

Ten příběh vůbec není o něm..???? :DDDD  okay. Hodně štěstí

2 Karin | 13. února 2017 v 20:50 | Reagovat

My to zjistíme. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama