7.: AROHA KOE NEKE ATU I TE E TAEA KUPU KORERO KI

5. března 2017 v 23:53 | Kayleigh |  Tváří v tvář
Dobrý večer, moje ožehavá témata,
ano, vidíte správně, nový cover. A to jsme teprve u... sedmého dílu. No, ale víte, lepší už to se mnou nebude. K tomuto dílu bych jenom ráda řekla, že tohle je pravděpodobně to nejintimnější, co jsem kdy vživotě napsala - o to horší, že se jedná o vztah mezi přáteli, nikoli milenci. Degeneruju, moje milované děti. To je těma koroptvema, víte? Za beta děkuju Koroptvi a Narci.
Michael se nahne tak, aby mohl políbit svého nejlepšího přítele na rameno a Calum zvedne bradu, aby měl Michael lepší přístup. Nedokáže mu odporovat, když se Mikey sám od sebe přijde mazlit. Calum se ale potřebuje zbavit písku. Na nahém těle je jeho škrábání znát zvlášť na některých místech. Jeho úd se musel ve spánku mírně ztopořit, protože mezi svou předkožkou a žaludem cítí malá zrníčka, která začínají být velice nepříjemná.

"Sprchu?" nabídne Michael, jako by mu četl myšlenky.

"Hm," souhlasí Cal.

Luke měl bohužel - nebo bohudík, záleží, z jakého úhlu pohledu se na to člověk dívá - stejný nápad ve stejnou chvíli. Michael se nebude znovu s Lukem hádat, jednak kvůli Cal a jednak kvůli Ashtonovi. Tomu taky ublížili.

"Napadlo mě, že bys chtěl…" začne Luke, když vidí Caluma, jak vychází ze svého pokoje, ale pak si všimne, že hned za ním vychází i Mikey, takže náhle zmlkne.

"Jo, jdeme…" Michael ukáže na dveře od koupelny, které vokalista záhy otevře.

Calum vejde mlčky, Michael si zuje boty a vejde do sprchového koutu jako poslední. Luke semkne rty a Michael postrčí Cal do jeho náruče mlčky. Jistě, je to smířlivé gesto, ale Luke ví, jak moc je na něj Michael stále naštvaný. Proto vezme Cal za boky, políbí ho na rameno, načež si nalije do rukou dostatečné množství sprchového gelu, který rozetře po Calumových ramenou a také po jeho hrudi. Michael obstará sám sebe, Luka však po očku sleduje. Calum vnímá tato opatrná gesta, která by za normálních okolností byla považována za smířlivá, jako vyjednávání za karibské krize. Nedokáže se uvolnit, což samozřejmě Michaelovi i Lukovi ruší vesmír.

"Parore," povzdechne si Luke a důrazně protře Calumovy bicepsy.

Michael protočí oči a vztáhne ruku ke Calumově šíji, dotkne se jej jemně, aby se Maori nevylekal, načež položí na ramena obě jeho ruce a zkušeně prohněte svaly pod svými dlaněmi. Jeho strnulá postava ale nemá s fyzickým zatuhnutím svalů co dělat. Naopak, jeho tělo je uvolněné a dobře vytrénované. Problém je jinde a mnohem tíživější, stejně jako složitější a nebezpečnější. Cal nikdy nebyl emocionálně stabilní, rozhodně ne tak, jako byl Luke. A zároveň mu chyběla síla, kterou disponoval Michael, když na tom byl nejhůř. Jednoduše proto, že Michaelovou silou byl Ai samotný a Calumův Kaha byl poslední dobou… jak to popsat, aniž by to Michaela urazilo… nedosažitelný. V mnoha významech toho slova. Michaela bodne ve slabinách, když si uvědomí, jak moc Calum jejich hádkami trpí. Cal je jeho skála, a on, Michael, pro svého Ai nezvládne být tímtéž? Styď se, Mikey.

"Ai," zamumlá Michael u jeho šíje. "Ššš."

"I'm fine," zamumlá basák.

Lukův pohled se opět setká s Michaelovým, tentokrát je v tom ale mnohem více porozumění. Ubližují Calumovi a musejí s tím přestat. Milují svého přátele více, než jak dokáží vyjádřit a více než by si chtěli nebo uměli přiznat - sami sobě, natož si navzájem. Michael se vzdá své touhy nepromluvit s Lukem po celý den a povzdechne si. Mezilidské vztahy mu byl čert dlužen. Nalije si hojnou dávku sprchového gelu do dlaní a začne ho roztírat po Calumově stále strnulém a mírně roztřeseném těle. Užívá si hebkost jeho pokožky od šíje až po bedra, načež jeho dlaně sjedou na Calumův zadek téměř požitkářsky.

"Hmmrpff," zavrní Calum spokojeně a opře si hlavu dozadu na Michaelovo rameno.

Strnulost z jeho těla pomalu mizí a Michael vyhledá přes Calumovo rameno Lukovu tvář, který k němu vzhlédne z pozice v kleče. Luke se pousměje a Michael ušklíbne, protože ví, jaké pocty se Lukovi dostane. Calum se podvědomě rozkročí, když ucítí Lukovy dlaně na svých stehnech, a dovolí mu tak, aby se Lukovy prsty propracovaly k tříslům, spíš polaskaly varlata, přejely přes měkký úd a na chvíli se zaboří do kožíšku jeho chloupků nad kořenem penisu. Calum zavře oči a uvolní se do doteků, které ho rozmazlují z obou stran. A tak zatímco Michaelovy prsty stále pokryté bublinkami podrží Calumův nádherný zadek, aby mohly zmizet v rýžce mezi půlkami a jenom na okamžik se dotknout jemné kůže nad jeho dírkou, přejede dvěma prsty po ní a na okamžik se setká s Lukovými prsty na Calumově perineu. Michael kousne Cal posesivně do ramene, nechá Lukovy prsty, aby pohladily ty jeho, načež se Luke velmi pomalu vrátí k varlatům ze své strany a Michael svými prsty ještě jednou polechtá Calumovu dírku, již si představuje jemnou a růžovou jako Calumovy rty nebo jako hlavičku jeho penisu, na cestě zpátky, než jeho zadek opustí, aby si znovu mohl nalít do dlaně další sprchový gel a věnovat s Calumovým bokům. Luke zatím ještě jednou promne Calumova varlata mezi prsty, než se dotkne jeho penisu; tentokrát uchopí do ruky jeho měkké tělo a stáhne jeho předkožku opatrně dolů, počká až voda, padající ze sprchové hlavice nad jejich hlavami, odnese všechen písek, který se mohl v jeho intimních partiích schovávat. Calum otočí hlavu do Michaelova krku, aby v něm mohl utlumit zasténání, které se mu nedobrovolně vydere z hlasivek, avšak zcela neúspěšně, jen zasténá k Michaelovi na hranici intimity, se kterou si neustále všichni tři chlapci pohrávají. A Michaelovi sjede mráz po zádech, když přes Maoriho rameno sleduje Lukovo počínání. Calum se ještě jednou roztřese po celém těle, tentokrát ale kvůli mnohem příjemnějšímu pocitu; Luke přehrnul jeho předkožku přes žalud a znova ji shrnul dozadu, aby si byl jistý, že je všechen písek pryč, načež nechal proud vody, aby dopadal na Calumův citlivý žalud. Basák v Michaelově náruči vydá submisivní zvuk vysoko v krku, který v obou jeho kytaristech probudí okamžitou touhu podmanit a vlastnit. A Calum sám by se co nejochotněji vlastnit nechal.

Luke fascinován sleduje, kterak se Calumův úd před jeho očima zvětšuje. Je si jistý, že nebýt Michaelova zvídavého pohledu, který na něj přes basákovo rameno upírá, pokusil by se Maoriho ukojit, nebo by mu tuto možnost alespoň nabídl. S Michaelem v místnosti ovšem na něco takového neměl odvahu - což je zvláštní, protože si je skoro jistý, že Michael by se samozřejmě Cal zeptal, jestli souhlasí, ale pak by ochotně celou show sledoval z první ruky, aniž by se Luka pokusil zastavit. Tedy ano, možná by to zkusil, ovšem jenom proto, aby sám dostal své rty na Calumovu erekci.

"Léwi," zasténá Calum.

"Aroha koe neke atu i te e taea kupu korero ki," vyzná se mu klečící Luke.

Michael ztěžka polkne.
 


Komentáře

1 Zdena | 6. března 2017 v 18:22 | Reagovat

Krásný, něžný, úžasný, jsem rozpuštěná na podlaze. Ku..., proč se mi toto děje? 😀

2 Zdena | 6. března 2017 v 18:44 | Reagovat

Šmankote, tak už jim to dovol! 😋

3 Karin | 6. března 2017 v 21:40 | Reagovat

Ty jsou kouzelný. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama