8.: E KORE E WEHI, E TOKU, KŪAO KURĪ

23. března 2017 v 10:33 | Kayleigh |  Tváří v tvář
Ello, ladies,
Ima just fit this piece right in, mates, and Imma like, get the heck outta 'ere. Kiddin', lads, kiddin'. This one goes to dem bois, dey kno who dat. (I actually laughed way too hard for someone whose english is like, on A2 level.) (Mmmmmmmmmmmaybe B1.) (DEM BOIS KNOOOOOOOOO!). Anyway, the betaread was done by lovely Narci.Calum se ani nepokouší svůj vzdouvající se úd skrýt před zraky přátel a zároveň se ani nesnaží tlumit občasné zasténání, které mu unikne z úst. Luke hledí na Calumovu plnou erekci bez dechu, fascinován a zcela pohlcen její existencí a Michael musí uznat, že tenhle výhled by si nechal zarámovat. Opatrně Caluma podepře v bocích, aby mu dal najevo podporu a zájem, načež ho nezvykle něžně políbí na krk, na šíji, na rameno a zase zpátky až na krk.

"Kaha," zamumlá Calum, když otočí tvář zpátky ke svému nejlepšímu příteli, těsně před tím, než Michael polapí jeho rty ve svých. Krátce, přesto důrazně - v gestu, které jednoznačně připomene všem v místnosti, komu Calum ve skutečnosti patří. A, Bohové, vězte, že Calum nechce nic, než aby Michael své právo uplatnil.

Calum vydá ještě submisivnější zvuk než předtím, když se od něj Michael odpojí. Vysoko v krku s očima přivřenýma a tělem vystaveným doslova kytaristovi na odiv.

"Luke!" ozve se Ashton z chodby.

(Po jistém fiasku, které se odehrálo v Londýně před téměř třemi lety, nemá Ashton zcela upřímně odvahu vstoupit do koupelny, kde jsou zbylí tři členové kapely všichni pospolu. Tuhle chybu udělal jednou a dodnes z toho má trauma.)

Jako lusknutím prstů se Luke probere ze svého transu, pustí Calumovu erekci a vstane, aby ze sebe smyl zbylé mýdlo jenom zběžně, načež strhne ručník z topení a omotá si jej okolo pasu, načež vystřelí z koupelny jako namydlený blesk.

Michaela i Cal nálada zcela opustila, protože je jenom jeden důvod, proč by je Ashton rušil. Arzaylea dorazila. Michael vmanévruje svého nejlepšího přítele pod sprchovou hlavici a zbaví jeho pokožku mýdlových bublinek, zbytky vzrušení však na Cal zůstanou patrné ještě několik minut po tom, co ho Michael utře velkou modrou huňatou osuškou. Zasměje se, když Michael přejede měkkou látkou po Calumově ochabujícím údu a ten sebou se zájmem trhne, jako by zvažoval, zda se přece jenom nevrátí do své plné velikosti, což v Michaelovi vzbudí další vlnu nepřístojně silného pocitu si Caluma označit, přivlastnit, zabrat pro sebe a ukázat mu, kdo je jeho pán, ale také se o něj postarat, pomazlit ho, hladit ho, rozmazlovat, utěšovat miliardou nicneříkajících slov, šeptat mu slova lásky a ujišťovat ho, jak je krásný a důležitý a jenom Michaelův. Je to tak nečekaný pocit, až Michael zavrávorá a musí se ihned vzdálit od Calumova klína, od Caluma samotného, alespoň na půl kroku, na krok, na pár minut, aby Cal nepojal nejmenší podezření, že se něco děje, že má jeho Mikey tajemství, které svému nejlepšímu příteli nemůže říct. Cal by to zranilo, a Michael si uvědomuje, že Caluma už dnes zranili dost. Dělá, že věší osušku na topení a rovná ji, jako by to bylo to nejdůležitější, co teď musí udělat. Ovšem Calum ví o jeho mírných projevech, které by se daly označit za OCD, takže přítele neruší, dokud nejsou srovnány všechny cípy osušky. Calum využije přítelovy zaměstnanosti a utře další osuškou jeho záda, zadek, nohy. Když se Michael otočí čelem k němu, i zbytek těla, včetně Michaelova údu, který je na rozdíl od Calumova zcela měkký, ovšem jenom silou Mikeyho vůle. Když Calum vstane a pohlédne Michaelovi do očí, požádá ho šeptem: "Káti whawhai."

Michael protočí oči. "Nebavme se o tom už, prosím."

Calum se k němu otočí zády a také chvíli předstírá, že přerovnává osušku na topení. Tohle tak docela nechtěl. Doufal, že si Mikey udrží mazlivou náladu ještě alespoň pár hodin, než usnou. Záhy je zabalen do měkkého bílého županu. Když se otočí, Mikey má na sobě taky jeden a právě si ho zavazuje. Calum udělá taktéž; v domě je dáma. A jakkoli s její přítomností nesouhlasí, neznamená to, že by mohl být drzý; Bohové už tak mají mnoho důvodů ho potrestat.

"Půjdeme ji pozdravit, najíme se a schováme se u tebe v pokoji, dobře?" navrhne Mikey a obejme Caluma okolo ramen. "Miluju tě, Cal."

Calum přikývne a otevře dveře koupelny, načež zamrzne na místě, protože v hale naproti němu v té chvíli stojí Lukova přítelkyně.

"A-ahoj," pozdraví kluky jako první.

"Ahoj," odpoví Michael bez emoce.

Calum se na ni při pozdravu alespoň pousměje, nebo se o to pokusí. Dívka mu nejprve chce opětovat. Pak si ovšem přeměří Mikeyho i Caluma v županech, načež shlédne dolů do haly na Luka, který má na sobě sice bermudy a rozepnutou košili, ale i tak je jasné, že byl před pár minutami pod sprchou.

"To jste… tam byli všichni tři?" zeptá se s přimhouřeným jedním okem.

"Je na tom něco divného?" zeptá se trochu výhrůžně Michael.

Arzayleu to na okamžik zmate. "No… jo?"

Calum uhne pohledem a alespoň má tolik slušnosti, aby se styděl. Michael na druhou stranu její komentář neocení. Obejme Caluma okolo pasu a políbí ho na rameno: "Mazlíme se v jednom kuse, to není novinka."

Dívka se zatváří znechuceně, načež zmizí v Lukově pokoji. Michaelovo srdce buší zrychleně, Cal ví, že mu zvedla tlak. "Pojď…" táhne ho s sebou do bezpečí svého pokoje. "Neřeš to."

Michael pohlédne do očí Lukovi, který právě vychází schody s Arzayleinými kufry v rukách a sykne: "Jestli tvoje přítelkyně řekne Calumovi ještě jednou, že je divný, přísahám Bohům, že ji shodím z útesu."

"C-co?"

Calum tohle nechce poslouchat, takže využije fyzické převahy ve svůj prospěch a odtáhne Michaela do svého pokoje, načež za nimi rychle zavře dveře.

"Kaha," položí mu ruku na hruď, když se chce Michael otočit a v hádce s Lukem pokračovat. "Téná."

Michael se zhluboka nadechne, zavře oči a chvíli zůstane jenom stát a zhluboka dýchat. Vteřiny se protáhnou v minuty, načež se Cal přitiskne k Mikeyho ještě teplé pokožce. "Tapapahu ki ahau."

Michael se uchechtne a položí dlaň na Calumův zadek, aby ho přitiskl spodní polovinou těla k sobě. "Musíš se najíst, Ai."

"Tapapahu," zopakuje Calum důrazněji, jako dítě, "ki ahai."

"Pai, pai," protočí oči Michael a svlékne Calumovi jeho župan, načež ho popostrčí k posteli.

"Mikey," zakňučí Cal, když pochopí, že Michael odchází z pokoje.

"E kore e wehi, e toku, kūao kurī," usměje se na něj Mikey, přisedne si k němu na chvíli zpět a pohladí Caluma po vyděšené tváři. "Nechceš jít dolů k jídlu, takže ti musím něco přinést."

"E kore te mahi," zatahá ho Calum za dlaň.

"Věříš mi?" zeptá se Michael.

Calum přikývne.

"Hned se vrátím. Hned budu zpátky, pup," slíbí mu Mikey, pohladí ho po tvářičce a vstane.
 


Komentáře

1 Tod není vůbec fér!! Tohleto si tu nikdo neobjednal!!!!.!:&:!:&.!/€ | E-mail | 23. března 2017 v 10:59 | Reagovat

Stefi

2 hitsumi | 23. března 2017 v 12:54 | Reagovat

Aww i'm dying of cuteness D:

3 Karin | 23. března 2017 v 21:48 | Reagovat

Parádní. :-D

4 Evík | 27. března 2017 v 14:26 | Reagovat

Hrozně mě nebaví překládat si tu maorštinu, takže netuším, co říkají. Ale i tak je to krásné. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama