Given a chance 152., Úplným omylem.

5. března 2017 v 12:18 | Kayleigh |  Given a chance
Dobrý večer, moji milovaní,
mám tady nějaký sto padesátý druhý díl Given a trochu se jebu do hlavy. Já jsem chtěla jednorázovku, víte. _JEDNOR-_... ach jo. Ještě jsem si na to pořád nezvykla. Inu, abychom neustále nekokotily něco dokola a dokola, přeji vám příjemné čtení. Za beta děkuji Narci.Michael se nad svými myšlenkovými pochody mírně pozastaví - proč zase myslí na Cal?!

Teda pravda, mohlo to být horší, mohl by při svém prvním sexuálním zážitku myslet třeba na to, jak se onehdá s Cal nasáčkovali do jedné sprchy a Michael tak nějak úplně omylem asi dvacetkrát sáhl svému nejlepšímu příteli na zadek, přičemž třikrát z toho byl ten zadek vlastně penis.

Úplným omylem.

Vlastně, když se tak nad tím Mikey teď zamyslel, Calum si ani jednou nepostěžoval. V tom případě to vypovídalo víc o něm než o Mikeym, ne? Možná by se ho na to měl zeptat, ale nerad by přítele vystavil něčemu, čím není připravený se zabývat. Michael má teď na starosti vystavování jiných věcí. Teda, ony s tím ani moc starosti nejsou, ono to tak nějak… stojí… samo. Ten kupec fakt vleze všude.

Geordie se mezitím snaží mezi jeho stehny tvářit co nejnenápadněji. Kdepak, ona tady vůbec není. Ona za nic nemůže. Však co, jenom se dobře baví, to snad ještě není trestné a navíc je to zdarma. To se nestává často, že si tady člověk může něco vyhonit, aniž by to nebylo právně postižitelné.

No a to se vyplatí.

Geordie se rozesměje a jebne hlavou do Michaelova stehna.

"Ježíši, Gee, jsi v pohodě? Jsem nevěděl, že blowjob se skládá taky z oslintávání nohou, no ale tak who am I to kinkshame anyone, že…"

Gee se sesune hlavu skoro k zemi, a to aniž by pustila Michaelův penis. Mikey to označí za chvályhodné, a ačkoli je ohromen, také má o svou přítelkyni tak trochu strach. Kromě toho mohl říct něco drzého nebo nevhodného. Co to říkal Calum? Nebuď drzý a neříkej nic nevhodného! Kruci, co když udělal obojí? Měl by zavolat Cal? Měl by mu napsat? Měl by se omluvit Geordii? Měl by zavolat Geordie? Měl by zavolat Calumovi a omluvit se Geordie? Měl by zavolat oběma a omluvit se Calumovi? … Proč zase přemýšlí o Calumovi?

Michaelovi jde penis kolem. Nebo možná Calum. Calum by mohl jít kolem a Michael by ho pozdravil. Možná by se ho mohl zeptat, jestli nechce vykouřit. Což by si ovšem mohla špatně vyložit Geordie, ale zároveň by bylo drzé předpokládat, že by byla Geordie ochotná Calumovi vykouřit čistě proto, že je to Calum, nebo protože je to Michaelův nejlepší kamarád. A proto by mu Michael vykouřil sám, čistě proto, že by nechtěl zklamat přítele a zároveň přítelkyni. Calum vlastně může být jeho kamarád, aniž by byl jeho přítel. Ale když na to přijde, Michaelovi by to bylo jedno. A Geordie by se očividně velmi ráda podívala.

A zase přemýšlí o Calumovi. Nebo možná ještě pořád. Měl by raději přemýšlet o své přítelkyni, kteá se zase láme smíchy. Co ji zase napadlo.

"Jestli jsem řekl něco, co jsem říct neměl… tak se omlouvám," ozve se Mikey. "Jestli jsem neřekl něco, co jsem měl, tak se taky omlouvám. On Cal pořád říká, že kdyby to šlo, raději by mi zacpal pusu. No, to souvisí s tím, o čem jsem teď přemýšlel."

Geordie zastříhá ušima. "A o čem jsi přemýšlel?!"

"Že vlastně mezi kamarádama a přítelem není tak velký rozdíl," usoudí Michael.

"To ti všichni tvoji kamarádi kouří?" podiví se upřímně Geordie.

"Já mám jenom jednoho kamaráda."

"A co Luke?" namítne Geordie.

"Přijde mi drzé chtít od Luka blowjob. Ale kdyby ji chtěl, nabídl bych mu ji."

"To zní, jako by blowjob byla zmrzlina."

"A dala by sis?"

"Blowjob, nebo zmrzlinu?"

Geordie se konečně zase vykokotí do jakž-takž vzpřímené polohy, a jemně stiskne jeho penis v dlani. Michael se prudce nadechne nosem a otevře rty, aby jí něco řekl, ale nějak to nestihne udělat dřív, než se Geordie rychle skloní a olízne špičku Michaelova penisu. Mikey pak není schopen jediné myšlenky. Geordie rozhodně není nevinná, na rozdíl od Michaela. Rozhodně ne podle toho, jak zkušeně si počíná - jak automaticky otevře pusu, aby mohla pojmout celý žalud, ani podle toho, jak zkušeně ho rukou drží u kořene. Michaelovi jde kolem hlava i tělo i penis, asi támhle někde pod oknem. Není schopen se soustředit na nic jiného než na ni, na pravidelný pohyb její hlavy a na střídavý tlak špičky a plochy jejího jazyka na spodní straně penisu. Je to intenzivnější pocit, než když si to dělá sám, hlavně proto, že když si ho honí, není schopný odolat touze po orgasmu, takže není schopný si se sebou hrát ve své vlastní podstatě, dráždit se, víceméně se rozmazlovat, zpomalit, když je to třeba, aby prožitek zintenzivněl, jaksi se zhoršil a tím o tolik zlepšil. Ale Geordie vnímá jeho potřeby jinak, hraje si s ním, škádlí ho, a zároveň velice rychle ukájí. Tak rychle, až je to teď možná trochu trapné, ale tím teď Michael nemá moc čas - a ani prostor, když přijde na jeho myšlenky - se zabývat. Vlastně nemá moc čas zabývat se ničím, než jej pocit slasti nejen ohromí, ale i ochromí. Jeho zdravý rozum se vrátí až ve chvíli, kdy se i krev z jeho penisu vrátí zpátky do mozku.

Geordie polkne.

"Zapomněla jsem, jaké to je, mít orální sex s klukem."

Michael se zdá poněkud bez dechu: "Promiň."

"No neboj, já ti to vrátím."

"Hned, hned," přikývne Mikey. "Za minutku. Takže vlastně ne hned. Bože."

"Klid, vydýchej se. Já se půjdu napít."

Michael se pokusí zagestikulovat směrem k lahvi vody, která stojí na jeho nočním stolku, ale ten příliš rychlý pohyb ho zkokotí dozadu a on se svalí na postel, načež jenom zavřískne: "Voda!" a ukáže správným směrem.

"Ah, ty taky myslíš na všechno," pochválí ho Geordie. "Hodný kluk."

Michael se při té pochvale začervená. Proč to na něj tak silně působí. Co to je za level punk-rocku toto. Proč je celý červený a proč mu zapulzoval penis, ačkoli se právě udělal. Co to je toto. Proč...!?!

Geordie vstane, udělá pár kroků, protřepe si nohy a zapije Michaelovu chuť, aniž by ji napadlo, že Michael možná nebyl na něco takového připraven. Prostě blowjob, no. Co by ne. Jako ne že by si stěžovala, jenom po všech těch slečnách zapomněla, jak to stříká. Odloží vodu a vrátí se do postele. Michael leží absolutně bez dechu a neschopen pohybu a je mírně růžový ve tváři. Geordie si to spojí s orgasmem.

"J-já se k tobě chci otočit, ale ono to nějak ne to, nejde," svěří se jí Mikey.

"To neva, pohyb obstarám já," ujistí ho Geordie a sesype se po jeho pravém boku.
 


Komentáře

1 Hentai no Kame | Web | 5. března 2017 v 17:59 | Reagovat

Nechceš vydať príručku pre panicov? XD

2 Hif | 5. března 2017 v 20:40 | Reagovat

já myslím že ty žádné JEDNORázovky nechceš, ty chceš jenom JEDNORožce

3 hif | 5. března 2017 v 20:41 | Reagovat

(protože ano, když jsem rychle přelétla po předkecu a viděla to "JEDNOR", napadlo mě akorát, co musely vidět pokojské...)

4 Karin | 5. března 2017 v 20:43 | Reagovat

Tak to bylo parádní. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama