Given a chance 153., A zase ta zmrzlina.

7. března 2017 v 19:48 | Kayleigh |  Given a chance
Dobrý večer, přátelé,
kdyby se někdo ptal, neexistuju. A kromě toho, že neexistuju, taky neumím číst. Víte, to takhle hlídáte pětileté dítě, a ono chce koukat na filmy, tak mu předčítám, jaké pohádky jsou k dispozici, a tak čtu: sedm trpaslíků se sněhurkou, kráska a zvíře, popelka, růženka, _el ó el_ dalmatinů........ no a asi o šest filmů dál mi došlo, co jsem přečetla. A tak co na to chcete říct; 'sorry, brácho, teta je úplná piča'. Jako horší bylo, že to nebohé dítě vůbec nepochopilo, proč jebu hlavou do schodů. Za beta děkuju pobavené Narci.Michael se unaveně zasměje, obejme ji a přitiskne k sobě. "Je mi blbé děkovat za blowjob, ale děkuju."

"Byla nejlepší, kterou jsi zažil?"

"Na žebříčku mých nejlepších deseti blowjob jsi jednoznačně v Top trojce."

Geordie se rozesměje a políbí ho na tvář: "Jsou jiné způsoby, jak mi poděkovat."

"Jo jo, já už jdu, to je proces."

"Kam bys chodil, je to hned hen tu ná za humny."

"No jestli těmi humny myslíš svoje trojky, tak to bude dlouhý a náročný pochod… To abych se vydal před čtrnácti dny, abych tam za měsíc došel."

"No ty už jsi přišel. A já snad přijdu záhy."

"Přijdeš záhy?"

"No však. You just came."

Michael se pleskne do čela. Na druhou stranu nemůže říct, že by viděl jedinou lež. Měl by to Geordie oplatit. Za dobrý skutek spravedlivý trest, říká vždycky Mali.

A zatímco Geordie přehodí nohu přes Mikeyho a ustele si hlavou na jeho rameni, Michael využije svých znovu nabytých sil a převrátí Geordie na záda.

"Co to?"

"Pomsta bude sladká," zasvítí Mikeymu ošiška.

"A měla by se servírovat studená. Což nás přivádí zpátky k té zmrzlině."

"Dal bych si."

"No jen si ďobni," vyzve ho Gee.

"Můžu je sundat?" zeptá se Michael a zatahá za lem jejích kalhot.

"Měl bys. Ale jsou extra úzké, takže hodně štěstí."

"Sakra. Můžu využít přítele na telefonu?"

"Tos měl říct hned, že chceš trojku s Cal."

"Ty chceš trojku s Cal," vrátí jí Michael.

"No tak já se tím netajím!"

"Cal má fotbal."

"Drzé," zamumlá Gee a nadzvedne pánev, aby jí Mikey mohl rozepnuté kalhoty stáhnout z boků, přerolovat je přes zadek a potom jí pomoci se vysoukat z nohavic.

"A kalhotky…"

"Nenenenenenenenenene, ty mi nech," vykřikne Michael. "Ty mi nech."

"Ale… ty kalhotky jsou moje," upozorní ho něžně Gee.

"No to sice jo, ale mně se líbí, takže si je nech."

"Ale s nimi to půjde špatně," varuje ho Gee.

"...No ale…"

"Tak já ti je dám tadyhle hen hned vedle. Můžeš se na ně koukat," rozhodne se Gee pro kompromis.

"Tak jo," Michael se pohodlně položí tak, aby měl hlavu mezi jejími stehny a Gee vyletí obočí vzhůru. Nečekala, že bude mít Mikey tolik odvahy, aby ji hned vylízal. No ale stěžovat si nebude, že ano.

Michael položí ruce pod její stehna a zadívá se na její klín. Tohle se mu líbí. Pokud se někdy bude chystat k zimnímu spánku, určitě to bude právě tady. Jenom by ho zajímalo, jestli se i Maorové ukládají k zimnímu spánku. Michael nebude půl roku bez Cal. Nepřežil by bez něj ani měsíc.

"Co vyhlížíš?" zeptá se Gee, když si pod hlavu naroluje polštář, aby dolů na Mikeyho počínání viděla.

"Příležitost," odpoví Michael a jenom tak jako mimochodem olízne místo, kde malé stydké pysky vykukují nad těmi velkými.

Geordie sebou při nečekaném dotyku trhne, a následně se rozesměje. "Co to bylo?"

"Jsem zvědavý," pokrčí Michael rameny.

"Znáš přísloví curiosity killed a kitten?"

"I'm not a kitten," odporuje Michael.

"Your tongue proves you otherwise."

Michael přimhouří oči a skloní hlavu k jejímu klínu. Tohle by si chtěl - a asi i měl - prohlédnout zblízka. Jen si není jistý, jestli jako… to není drzé. Měl by se zeptat? Geordie mu už předtím řekla, že by si mu ráda sedla na obličej, ale to není tak docela svolení. Bylo by drzé zeptat se i tak? Co to říkal Cal? Nepokládat blbé otázky. Svolení má, nahá před ním leží, Michael si Ďobne. S velkým Ď, protože to tentokrát bude velké Ďobnutí.

Zapře se o lokty, vztáhne ruce a jemně rozevře její pysky tak, aby co nejlépe viděl, zároveň ale ne moc, nechce Geordie ublížit. Je to… složité. Michael se suverénně bojí, že něco posere. Boha jeho, na co co je? Na co slečny tohle všechno potřebují? A na co může sáhnout a na co ne? No to je v piči toto. Teda není. Zatím. Matoucí.

Nemůžeme se divit, že je Michael celý zmatený, protože ono když si vezmete penis, tak máte… dvě koule a penis. Tam není co zkazit. Ale tady toto? Jako že tu bude nějaká díra, to si jako Michael domyslel. Ale že tady Michael najde zdířku A a zdířku B a nějaký čudlík C a vole eventuálně i skrytou zdířku D, na to nebyl připraven. Ale když tak na to kouká, asi našel klitoris. To je dobré, odtud začne. Tady doufá, že nemá co zkazit. Ono teoreticky to funguje jako malý penis, takže pokud se nebude zrovna snažit to rozmáčknout nebo ukousnout, mělo by to být v pohodě.

"Mikey? Nad čím tam špekuluješ?"

"Hledám ten správný čudlík."

Geordie se rozesměje. Během sexu s Michaelem tohle dělá poměrně často. Je to dobře nebo špatně?

"A našel jsi?"

Michael jazykem přejede přes to, co si označil jako čudlík C: "To mi řekni ty."

Geordie zasténá: "Sassy as fuck, na to, že je to vaše první setkání."

"Řekla's, že tě sarkasmus vzrušuje," brání se Michael.

"A taky jsem řekla, že s plnou pusou se nemluví."

Michael to vezme jako pobídku, přirozeně. Bez dalších řečí se ujme svého údělu. Ujistí se, že má prsty tam, kde potřebuje, aby měl dobrý přístup, a zopakuje předešlý pohyb. A pak znova a znova a znova. Je to trochu zvláštní chuť. Ne nutně špatná, to nemůže říct, jen ji nedokáže k ničemu jinému přirovnat.

Gee spokojeně vrní. Tohle není vůbec špatné, vezme-li v úvahu, že Michael nemá žádné zkušenosti. Ale možná by mu mohla trochu pomoci.

"Zri, hen tu ná toto tu ná hen," ukáže na klitoris, když se od ní Michael trochu oddálí.

"Čudlík C," poučí ji Michael zcela vážně.

Gee se volnou rukou plácne do čela. "No ráda bych řekla, že mě tvoje pojmenování překvapuje, ale…"

Michael se na ni jenom uculí.

"No, tak tento čudlík C můžeš kokotit podobně jako kokota. Můžeš si s tím hrát jazykem, takto velmi hezky, jako's dělal doteďkonc, nebo to můžeš ocumlávat jako minilízátko. No a nebo hen či to tu hen můžeš ňuňat prsty nebo já nevím, třeba nosem, no to je jedno že ano. No ale pamatuj, stejně jako u penisu, nesmí to uschnout, jako kytička, rozumíš, a nesmíš to ani kousat ani mačkat ani tak cosi. No a tuto že kokotpič hen, toto," Geordie roztáhne nohy a přiloží prsty ke svému poševnímu vchodu, "to je piča. Jako, ta správná piča, jako což o to, já celá jsem ta správná piča, ale víš, jak to myslím, ne? Jako ta piča, do které přijde penis."

"Zdířka A," přikývne Michael.

"Zdí-?... Ne, já to… nebudu… komentovat. Dobře, zdířka A, ano. To je pochva. Ta vede přes čípek do dělohy. To by se taky nemělo… vysvětlovat… během sexu, proč kruci nemáme sexuální výchovu, tohle se taky nedá podat nijak sexuálně, aniž by nás to zcela zbavilo nálady… inu. No, takže hen ná tu toto, to je teda piča. No a tam můžeš strčit kde co. Jako ideálně prst nebo dva, ale tak jako už sem hen v piči měla i banán jednou… no to ti po… to, povyprávím, až budeš starší. Raději, víš, protože… banány a okurky, no a ředkvičky… no, prostě jsem se vsadila o salát, no, co ti na to… mám říct. No, a tady můžeš tak jako strčit ideálně jako penis nebo hen… hračky… nemáme hračky. No seženu hračky. Nevadí, že je teď nemáme. Jako eventuálně…"

"Hračky?" podiví se Michael a jemně odsune její ruku od poševního vchodu, aby vyzkoušel, co se stane, když tam strčí třeba jazyk.

"Krucinál Mikey!" seřve ho Gee, když sebou trhne. "Nemů-nemůžeš…!"
 


Komentáře

1 Zdena | 7. března 2017 v 20:21 | Reagovat

Chlámu se jak kokotek! Fantastický! Fenomenální! Úžasný! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2 Zdena | 7. března 2017 v 20:25 | Reagovat

Chlámu se jak kokotek! Fantastický! Fenomenální! Úžasný! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

3 Zdena | 7. března 2017 v 20:26 | Reagovat

No jako fakt a pak je to tu 2X, že? 😂

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama