Given a chance 161., Já se budu jenom dívat.

26. dubna 2017 v 1:05 | Kayleigh |  Given a chance
Já, moje milované vitaminy, emigruji.
Beru si s sebou svou švestku v podobě Hif, a prostě odcházím do zaslouženého exilu. Mějte se fanfárově. A mám nový cover! (I find it cute.) Za beta děkuju Narci.


Calum se rozhodne nezazvonit a jenom ze slušnosti zaklepat, než vstoupí do domu. Bohové vědí, že domovní zvonek uprostřed sexu je jeden z nejhorší zvuků a krom toho není důvod, aby pro něj Michael chodil dolů.

"Oh, ahoj Calume, zrovna jsem ti šel otevřít," usměje se na něj Daryl. "Ale vidím, že už dosáhneš na kliku."

Calum se rozesměje: "Ahoj, um, jsem se postavil na špičky."

Daryl ho pohladí po hlavě: "Přespíš?"

"Hm, hm," přikývne Calum a hrdě pozvedne batoh s učením.

Daryl je rád. Znamená to, že Mikey bude spát, protože by nikdy nejlepšího přítele nerušil. Jenže…

"Oh, ale Mikey má návštěvu. Ehm, dámskou," odkašle si Daryl. "Tedy, měl i pánskou, ale řekl bych, že ta dámská je… důležitější. Asi. Tedy, kdo ví. Já vlastně momentálně nevím vůbec nic. Kromě toho, co jsem slyšel."

"A co jsi slyšel?" zeptá se zvědavě Calum, zatímco za sebou zavírá dveře.

"No to bych právě raději zapomněl," povzdechne si pán domu. Calum ho následuje do kuchyně.

"Něco špatného?" strachuje se Maori.

"Ne, ne, asi spíš naopak… je, eh," Dary si prohrábne vlasy. "Jenom… mě nenapadlo, že už by ho třeba mohly zajímat slečny. Ještě před pár dny ho nezajímalo vyjma tebe a her na počítači vůbec nic."

Calum se poškrábe v zátylku. Zdá se, že jejich otcové mají dneska nějaký zvláštní zjišťovací den, nebo co. "No… bylo načase. Ne? Aby ho začalo… zajímat i něco jiného."

Daryl se na chlapečka, kterého prve viděl, když mu bylo sotva šest, zadívá zkoumavě. Takové maličké to bylo, takový pišiškvorek, tak mu říkával David. Nejspíš mu tak pořád říká. "Vyrostli jste nějak moc rychle," pousměje se nakonec.

Calum se na něj zaksichtí a považuje jejich debatu za ukončenou. Svrbí ho prsty, potřebuje v nich sevřít Mikeyho.

"No utíkej se bavit. Ale být tebou… bych klepal," doporučí mu Mikeyho otec.

Calum to vydrží do mezipatra, pak se rozesměje. Jako by Mikeyho nikdy neviděl, neslyšel nebo nepřistihl při společensky nevhodné činnosti. Calum se podiví vlastní rozšafnosti slovní zásoby: společensky nevhodná činnost. Zvláštní výraz, když by mohl říct při honění.

"Mikey?" zaklepe přece jenom na dveře. Uvnitř je dáma.

Slyší velmi urychlený pohyb a pak Geordiin smích. Calum si není jistý, jestli smí nebo nesmí vejít.

"Vt-vteřinku," ozve se z pokoje tlumený hlas jeho nejlepšího přítele.

"Proboha řekni mi, že je alespoň jeden z vás ještě nahý," protočí oči Calum a vejde bez vyzvání.

"Cali," Michael, nehledě už své nahoty, se vrhne příteli okolo krku.

"Takhle mě nikdy vítat nebude," povzdechne si Gee pouze ve spodním prádle na židličce u křídla.

"Buď ráda," zasípe Calum přidušeně.

Načež ho Mikey sevře ještě pevněji. Geordie uzná, že na tom něco bude, na druhou stranu, nezní to jako úplně špatná smrt. I když ona žádná smrt nezní úplně špatně. Třeba se tady takhle jenom tak jako nenápadně rozpustit nad těmi dvěma kotěnkama. Geordie si opatrně, aby snad neuváženým pohybem svého přítele a jeho nejlepšího kamaráda nevyrušila, posune klavírní stoličku tak, aby měla lepší výhled, načež se právě z toho výhledu zkokotí ze stoličky na zem.

"Gee? Co to bylo? Jsi v pořádku?" strachuje se Calum.

Michael ale jenom mávne rukou: "Ona to zvládne."

"Mikey, nebuď drzý," napomene ho Cal něžně a upraví mu pramínek vlasů v ofince.

Zrzečka se vyškrábe do sedu a o stoličku se alespoň opře, načež se znova zkokotí na zem. Boha jeho proč jsou tak sladcí. Gee na tohle nemá propustku A37. Gee na tohle nemá atestaci. Gee na tohle nemá koneckonců ani co říct. Přišla sem sama a dobrovolně, takže se nemůže na nic vymluvit, a toho kupce jí už nikdo neuvěří. Chvilku přemýšlí, jestli by neměla najít mobil, udělat fotku a poslat to Maddie, aby umírala s ní. Ale to by se musela zvednout z té země, a to momentálně nevypadá zrovna reálně.

"Co se oblíknout, love?" zamumlá Calum do Mikeyho krku.

Mikey ale jenom něco nesrozumitelného zahuhlá, zní to nesouhlasně a Calum jeho prosby vyslyší. "V tom případě zpátky do postele."

Mikey se ale odmítne od přítele odpoutat. Calum je tedy nucen pozpátku couvat k posteli i s tím miláčkem okolo svého těla, načež ho na sebe shodí do měkkých přikrývek. Mikey se zahihňá a Geordie přijme ten fakt, že na té zemi pod pianem prostě zemře. Měla by říct Mikeymu, aby zavolal Maddy, chce mít na náhrobku vytesáno "Já se vrátím" a Maddy ví, kde takové lidi, kteří by to udělali, sehnat. Kromě toho musí Maddy nadiktovat poslední vůli včetně playlistu na pohřeb. Začne to Heaven can Wait od Iron Maiden, bude to pokračovat Highway to hell a celé to skončí Bohemian Rhapsody.

"Is this a real life... " zanotuje tichounce Gee zpod piana.

Gee zcela fascinovaně sleduje, jak se Cal a Michael skládají do mazlící pozice, na kterou jsou nejspíš zvyklí už dlouhé roky.

"Jsi celý studený." Gee musí vstát, pokud se chce podívat, jak hezky se u sebe tulí, takže obětuje své pohřebiště a přece jenom se vydá na výzvědy.

Mikey je celý zakutaný v peřině a čouhají z něho víceméně jenom vlasy, přičemž Calum se mezi tmavými přikrývkami ztrácí docela. Gee to na chvilku docela zmate. Hledá nyny mazlení a má akorát vršky hlav. To si neobjednala tady toto. To je jako když chcete quatro formaggi a někdo vám prdne na pizzu ananas. Hm. V této povídce už se dlouho žádný ananas ne to… nevyskytl. Divný, co?

… K věci, Hif.

Gee se chce jenom tak jako nahnout nad postel, aby viděla, co se to tam děje, a taky aby slyšela, co si to tam ti dva mumlají do oušek, ale nějak jí to nevyjde a ona se tak trochu svalí na ty dva cukroušky. Calum se rozchichotá, protože ho něco žduchá do boku a on je extrémně lechtivý, a Mikey vystrčí hlavičku zpod peřiny a zkontroluje situaci: "Proč nás šmíruješ, když stačilo zaklepat?"

Gee zvedne ruku a s tváří stále zabořenou v peřinách někde na Calumově bříšku si třikrát pěstí zaklepe na temeno.

"Dále," zadeklamuje okamžitě Mikey.

Calum propadl záchvatu smíchu tak silnému, že ze sebe nevydá ani hlásku. Popadal by se za břicho, ale tam leží Gee, a navíc ho něco pořád lechtá na boku. Calum si tohle taky neobjednal. Nesnáší ovoce na pizze.

Gee zvedne hlavu a rozesměje se, načež zajede pod peřinu za Mikeyho tak, aby ho spolu s Cal mohli sevřít v náručí mezi sebou.

"Mikey-sendvič," zamumlá Mikey.

"Dal bych si," zamumlá Calum a pohladí ho po čele, aby mu urovnal vlásky.

"Já bych si s dovolením také dala," přizvukuje mu Gee a umístí polibek na Mikeyho nahou kůži na ramenu.

Michael se zavrtí a schová tvář do Calumova krku. Calum ho obejme jako vždycky a nechá se ukolébat poklidnou náladou svého milovaného přítele. Většinou spolu provádějí lumpárny, tenhle klídeček je vzácný. Calum přehodí nohu přes Mikeyho stehno a Mikey se na oplátku pokusí přitisknout k příteli ještě těsněji. Je mu dobře. Příjemně. Cítí se… no, milovaný.

"Takže…" začne Gee po chvíli ticha. "Blowjob?"

Calum se rozesměje nanovo a Michael jenom frustrovaně zasténá.

"No ne, já budu jenom koukat," ujistí ho Gee, kdyby si to náhodou špatně vyložil.

Pak si Michael uvědomí, že to vlastně Cal ještě neřekl. "Jsem bi."

Calum se přestane smát. "Hm? Copak to?"

"Že," zopakuje Mikey srozumitelněji. "Jsem bisexuál."

"Oh. No jo, já taky," odpoví Cal. "Nikdy jsme o tom nemluvili, ale… ale tak nějak je to asi jasné, ne?"

Michael přikývne na souhlas a Gee už v duchu plánuje všechny hovadiny, které společně s Maddy mohou vymyslet a s klukama provést. Tohle bude ten nejlepší vztah v jejím životě.
 


Komentáře

1 wow | 26. dubna 2017 v 17:17 | Reagovat

Wow, jop, nemám slov. Děkuji za zlepšení dne. Miluji Tvé povídky. Doufám, že s nimi neskončíš. Moc by se mi stýskalo. 😥 💕

2 Karin | 26. dubna 2017 v 20:23 | Reagovat

Roztékám se. :-D  :-)

3 hitsumi | 27. dubna 2017 v 13:24 | Reagovat

nah.
jenom
Proč...?

4 Simona | Web | 27. dubna 2017 v 17:33 | Reagovat

Mega, mega, mega....

5 Hentai no Kame | 28. dubna 2017 v 8:44 | Reagovat

Golden

6 Zdena | 28. dubna 2017 v 20:16 | Reagovat

Nevíte, proč se tak přiblble usmívám? :-P

7 Zdena | 4. května 2017 v 22:32 | Reagovat

Mooooc pěkný obrázek! 😋 A zajímalo by mě, kam zmizl 194. díl Given. 😂😂😂

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama