The Game 19.

7. dubna 2017 v 12:15 | Kayleigh |  The Game
PÍŠU ZA DEN UŽ ASI DVANÁCTÝ DÍL THE GAME A POŘÁD NECHÁPU PROČ SI TOHEL DĚLÁM JÁ SU HODNÝ BŮH JÁ SI TOHLE NEZASLOUŽÍM JÁ MÁM PSÁT PR ČLÁNKY NEBO DIPLOMKU NE TOHLE ZASRANÉ PORNO ALE KDYŽ MIKEY KITTEN A ASHTON SE S NÍM FURT MAZLÍ A JÁ JDU _DOMŮ_, JASNĚ, PROSTĚ JDU DOMŮ A NEZAJÍMÁ MĚ VŮBEC NIC BYE
Za beta děkuju Narci."Přemýšlíš o tom, co to s námi udělá?" zeptá se Luke.

Calum přikývne.

"Bojíš se toho?"

Calum vzhlédne a ušklíbne se.

"Těšíš se," to je konstatování, které Calum nebude vyvracet. Nemůžou si tady lhát.

"Ale máš obavy, co přijde potom. Až Hra skončí."

"No… to zjistíme jenom tak, že budeme hrát," vmísí se do hovoru Ashton.

"A ty pochyby nemáš?" zeptá se Luke.

Ashton pokrčí rameny. "Je… je jedna věc být nějak sexuálně orientovaný a jiná… tohle. Hele, podívej se mi do očí a řekni mi, že jsi ani jednou, když jsme na tour a jsme zavření spolu a nemůžeme nikam utéct, nemyslel na sex s někým z nás."

Luke uhne pohledem. Ashton nechce slyšet o Lukových představách, které jsou stále častější, odvážnější a také působí realističtěji. Tohle je debata na jindy - a pokud možno nikdy, pokud si Luke může vybrat. Calum zcela upřímně nečekal, že bude Ashton natolik otevřený novým poznatkům.

"Luke?"

"Mám přítelkyni," pokrčí Luke rameny.

"Tohle je mezi námi," oponuje Calum. "Kromě toho ji nemiluješ."

Luke semkne rty. "Neříkám, že nechci hrát. Jen… Jenom… co když… co když nás to změní?"

"Jako že už nebudeš stoprocentní heterosexuál?" ušklíbne se Calum.

"A kdo řekl, že jsem?!" sykne vyzývavě benjamínek.

To Caluma umlčí. Michael nakloní hlavu na stranu - tahle debata je nečekaně zajímavá a svým způsobem i přínosná. Ashton znova studuje papír s pravidly, ale přesto napůl pusy poznamená: "Nikdo není stoprocentně heterosexuální, zvlášť v pozici, jakou máme my. Cal, přestaň Lukovi vyčítat, že má přítelkyni, a Luke, nebuď zbabělec. Pokud tě něco trápí nebo máš pochyby, mluv a nemlať klackem okolo křoví."

Michael se natáhne přes konferenční stolek a políbí Ashtona na tvář. Ashton ho za to podrbe pod bradičkou. "Hodný kocourek."

"Přestaň ho rozmazlovat, ještě si bude myslet, že mu dovolíme, aby byl kočička, kdykoli zamňouká," zahuhlá nespokojeně Luke.

"To nebylo moudré," poznamená Calum, zatímco se Michael natáhne přes něho klín a silně kousne Luka do tváře, pak do nosu a pak do krku.

Luke se ho však ani jednou nepokusí zastavit, jenom protočí oči. "Ash, neměl bys ho potrestat?"

"Co? Ne, proč? Mikey je koťátko, ne štěňátko. Nemůžeš potrestat koťátko, protože ono nerozumí tvému systému, ty se musíš přizpůsobit kočičce. Pejska můžeš vychovat, ale kocourkovi se musíš přizpůsobit. Nemůžeš trestat koťátko, protože to není stavěné na to, aby porozumělo jinému systému, než je ten jeho. Můžeš mu některé věci zakázat a ono se to eventuálně naučí, ale riskuješ, že ti přestane věřit, pokud to s trestem přeženeš. A koťátko bude tvůj zákaz stejně čas od času porušovat. Minimálně když nejsi okolo, abys mohl koťátku hned říct, co nesmí dělat."

Luke několikrát zamrká a sleduje Mikeyho, jak se vrací přes konferenční stolek do Ashtonova klína a zůstane tam přitulený k bubeníkově hrudi, líbaje ho na krk, klíční kosti, ramena a vlastně všude, kam dosáhne.

"Víš, občas… ale fakt jenom občas… si říkám, že tvoje posedlost kočkama je fakt, fakt divná, na to, že žádnou nemáš. A pak mi dojde, že mluvíš jenom o Mikeym a všechno je ještě divnější. Vlastně tak trochu chci… vědět, proč… proč jsi vypiplal takhle detailní popis koček."

"Mikey má v mnohém chování kocourka. A tak jsem si přečetl všechno, co věda ví o šelmách, načež jsem to naaplikoval na našeho miláčka," Ashton se skloní a políbí rozněžnělého Mikeyho na nos. "Abych ho pochopil, viděl jsem obrovskou spoustu videí s kočičkama."

"Zapomínám, jak moc miluješ kočky," zamumlá Calum.

"Je ironie, že jsi na ně alergický," míní Luke.

"Proto jsem si pořídil trošku jinou kočičku, hm? Malinká a moje," Ashton nechá papír papírem a zcela se položí do mazlení toho miláčka, kterého má v klíně. "Hm, chceš hrát Hru se mnou, Mikey-kitten?"

Michael zvedne hlavu a něžně políbí Ashtona na rty. Krátce, jako dětskou pusu. Ashton se na něj usměje, pohladí po hlavě a zavrní: "Já s tebou taky, pretty kitty. A taky s Cal a s Lu. Hm?"

Michael ho políbí na klíční kost. Upřímně se mu chce trochu spát. To asi jeho kočičí část osobnosti. Luke protočí oči a ani za boha nedá najevo, že na něho žárlí. Ne, ani za nic.

"A kdyby Cal a Luke souhlasili s Hrou, taky by nám to udělalo radost, viď?" pokračuje ten směšný bubeník, pro kterého teď Luke nemá ani jméno.

Mikey tiše zavrní a umístí trochu unavenou pusu na Ashtonovy klíční kosti.

"Aww, no nejsi sladký, moje milované koťátko…"

Michael na chvíli skutečně přede, Luke si je jistý.

"Dneska přespíš u mě, viď, Mikey-kitten? Budeme se mazlit a necháme ty dva, aby si ujasnili priority, co ty na to?"

Michael otevře svoje nádherná zelená kukadla a zvedne bradu. Ashton pochopí, sehne se a nechá si dát další polibek na rty. "Moje. Chceš si zdřímnout před večeří, kitten?"

Mikey už moc nereaguje, takže Ashton zapne televizi - zvláštní, zrovna dávají posledního kapitána Ameriku. Hodlá teď Luka a Caluma trochu ignorovat, čistě proto, že rozzlobili jeho kitten. Ashton věděl, že vztah s tím koťátkem musí zachránit. Nikoho v životě nemiloval tak moc jako tohohle broučka. A nenechá si vztah, na kterém oba dva tvrdě dřeli vzít jenom proto, že nějaký hloupý basák s nějakým ještě hloupějším kytaristou se neumějí podělit o hračky.

Nejmladší sourozenci, povzdechne si Ash v duchu.

"Co kdybyste vy dva připravili večeři? Mikey si určitě dá domácí pizzu, a já upřímně taky neodmítnu."

Mikey se i v polospánku při slově pizza zavrtí a pootevře očka, načež je zase zavře, když nad sebou spatří svého milovaného bubeníka.
 


Komentáře

1 Karin | 7. dubna 2017 v 20:52 | Reagovat

Parádní kapitolka. :-)  :-P

2 Zdena | 7. dubna 2017 v 21:44 | Reagovat

💜

3 Hentai no Kame | 9. dubna 2017 v 1:36 | Reagovat

*Dies*

4 hif | 9. dubna 2017 v 22:57 | Reagovat

petice za přejmenování Ashtona na "ten směšný bubeník"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama