Kapitola 23: Zyan Malik

1. května 2017 v 12:57 | Kayleigh |  Velmi neortodoxní hry
Hody hody doprovody, já jsem malý zajíček... eh, no nic. Keigh je piča a napsala si kapitolu Her, jenže ji zapomněla zveřejnit. Inu, stane se. Jsou i horší věci. (...i hate myself) Za beta děkujeme mně.

MIMOCHODEM KEIGH BRZO STÁTNICUJE, TAKŽE JÍ VŠICHNI DRŽTE PALCE KOZY, CHULIGÁNI

Neodvážím se prásknout dveřmi jeho pokojů, těmi svými, těžkými a dubovými, však nešetřím. Pokud otec slyšel…! Všiml jsem si, přirozeně, jak spokojeně se usmíval, jak byl pyšný na vlastního syna, že mě převezl! Nikoli překonal, přemohl, přebil či porazil, on mě jenom sprostě podrazil!

Vztekle si prohrábnu vlasy a shodím ze sebe oblek. Musím něco dělat, potřebuju nějak reagovat - ale absolutně netuším jak. Bratr se rozhodl mě nejenom zcela bezostyšně podrazit, ale hlavně mě neuvěřitelně převést. Zapomněl jsem, čeho je schopen, zapomněl jsem, jaký umí být, zapomněl jsem, s kým mám tu čest! Zrovna já, já, který varuju všechny před schopnostmi svého milovaného mladšího bratříčka-!

Umlčím své myšlenky jediným pohledem do zrcadla v koupelně, kde jsme před pár dny tak poklidně relaxovali. V době, kdy jsem si myslel, že je to můj plán, moje kontrola a moje jasné vítězství. V době, kdy jsem si neuvědomoval, jak příšerně nebezpečný můj bratr je…! A já idiot jsem se ještě oddával spokojenému snění o buducnosti za třešňovým stolem v V&W, aniž by mě napadlo hlídat vlastní základy nejenom mého plánu, který jsem dle bratrových slov nebetyčně podcenil, ovšem hlídat i toho, kdo ty základy stavěl! Já, zrovna já, který si bez denního plánu nejde ani vyhonit, a nechám se takhle ojebat vlastním bratrem - vlastně nevlastním - a to je to celé směšnější, horší, příšernější-!

Klid, Zayne. Klid.

Musí přece existovat něco, jak se bratrovi dostat na kobylku. Musí být něco, po čem touží. Musí být něco, co ho dokáže zranit. Něco, čím ho můžu připravit o jeho jistotu a sebejistotu, o jeho všechno, o to, čeho si váží nejvíc - ale co to je?

Co to je?!

Bratr miluje svou volnost, a tu mu vzít nemůžu. Nedokážu mu ani to, že spal se svými zkoušejícími, ani to, že si vylhal všechno, na čem dnes staví. Protože zatímco Cowellovi mohl nakecat ještě včera cokoli, dnes už to klidně může být pravda. Vlastně, když o tom teď přemýšlím, bratr mohl s tím, že mě hodí přes palubu, počítat už dříve, než vyplul. A co teď? Hrál si se mnou a nechal mě věřit, že ke mně něco cítí, jenom aby mě mohl vyhodit na chodník, nechat mě prosit o to, aby mě nechal ve své firmě alespoň pracovat?! Byl tohle jeho plán od začátku, nebo jsem mu svou nestoudnou šarmantností jenom nahrál do karet?! A koho tedy teď mohu obviňovat, pokud vůbec někoho - byl jsem naprostý idiot, což nemůžu klást za vinu nikomu jinému než sobě. Ovšem co mám nyní dělat já?! Vzdát se, nebo se pokusit bojovat proti bratrovi? Ale jak, když všechno, co udělat mohu, bratr zcela jednoduše popře, nebo mi vůbec nedá prostor?!

Nemám moc možností. Vlastně už mám jenom jednu. Pokud mě milovaný bratříček hodlá vyhodit nejenom z mého místa viceprezidenta firmy, ale také z domu, musím se pokusit zachránit alespoň svou čest. V tom případě nemohu než zavolat Calderovi.

Na to se ale potřebuju uklidnit. Nahý se vrátím do své pracovny a zapálím si černou back devilku, načež si všimnu, že na stole zůstaly ty bratrovy, růžové. Seberuje ze stolu a na okamžik se oddám představě, že je rozmáčku v ruce a bezzájmu vyhodím do koše pod stolem, ale… neudělám to. Něžně krabičku pohladím palcem a vybaví se mi včerejší scéna, kdy jsem, spokojený, přišel Harryho do své ložnice pomazlit, předevčírem, když jsem mu dal kytky a sotva pár metrů odtud mu dal masáž, nebo jsem byl ochotný ho nechat, aby si mě vzal, dát se mu, věnovat se mu, aby si, navzdory mé povaze, vzal, co je jeho a mělo by být jeho -

Propadl jsem jeho kouzlu, uvědomím si náhle. Zcela zmaten se posadím do křesla, růžové black devilky pohladím palcem a položím na stůl před sebe. Nechal jsem se ošálit šarlatánem, který mi byl nenávistným oponentem po celou dobu naší známosti. A jakkoli jsem se bránil, nejspíš jsem byl zajatcem jeho šarmu již dlouho předtím. Pokud se však bratr rozhodl mne rozdráždit a následně zklamat, podrazit, znemožnit osobně i veřejně, musím říct, že odvedl skvělou práci. Protože je skutečně velmi blízko tomu, aby mne připravil o všechno.

Sprchu odložím, zvednu telefon a zavolám Calderovi.

"Dobré odpoledne, pane," pozdravím Victora. "U telefonu Zayn Malik."

"Hm, dobré," zamumlá do sluchátka podrážděně.

"Napadlo mě, že byste potřeboval pomoct s tou zítřejší prezentací, pane. Vzhledem k tomu, že mé státnice dopadly úspěšně a má vlastní firma mě nepotřebuje, napadlo mě, že vám nabídku své služby."

Na chvíli je na druhé straně ticho. "Nepotřebuje?"

"Jsem jenom šéf, pane," pousměju se. "Firma jede i bez mé přítomnosti."

Zase je chvíli ticho. Což je dobře, potřebuju uklidnit vlastní třas hlasu. Nenávidím lež. Nyní ovšem nemám jinou možnost. Můj milovaný bratr mě zahnal do kouta a vytáhl bič. Nemám jinou možnost než se alespoň otočit ke zdi, aby mě netrefil do obličeje.

"Máte čas? Potřebuju něco probrat… osobně," přijde mi, že do telefonu šeptá.

"Jistě, pane," ujistím ho zcela vážně. "Kdy?"

"Ihned."

"Jsem na cestě."

Položím hovor a spokojeně se ušklíbnu. Nechtěl jsem jít proti mladému Tomlinsonovi otevřeně. Ale pokud mě Victor podpoří, můžu a nemusím toho využít. Ne možná využít, jenom… potřebuju, aby vypadnul z mého místa. Bratr mi ale radil, abych se od Eleanor držel dál. A měl bych? Měl bych poslechnout toho-!!!

Zavřu oči, zapálím si růžovou Black devilku, protože mi kdovíproč chutná víc než ta černá.
 


Komentáře

1 Karin | 2. května 2017 v 13:33 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá jak to Zayn vymyslí. [:tired:]  ;-)

2 VerTheBestia | E-mail | Web | 2. května 2017 v 14:29 | Reagovat

Ženštino, on tě vážně brzy někdo těma kozama udusí, pokud nás budeš takhle napínat!

3 Veronika | Web | 2. května 2017 v 17:36 | Reagovat

To je megakozácký a super, šup sem další...

4 wow | 4. května 2017 v 15:15 | Reagovat

Teda ženská, miluju tě i tvoji tvorbu. A ten nový vzhled. Hmmm, hmmm, hmmm. To se mi moc líbí. 😎😍

5 abby | 13. září 2017 v 20:14 | Reagovat

Ahhhhh prosím, potřebuju další díl, jinak se tu zblázním <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama