Srpen 2017

Home, sweet home: Pindakoláda

25. srpna 2017 v 2:01 | Kayleigh & Enari |  Teen wolf slash

Milé děti,
za normálních okolností se alespoň pokouším mít výmluvu. ovšem v tomto případě se obávám, že su zcela pohořel. Pamatujete si někdo mou éru Teen wolf povídek? Pokud ano, jistě potvrdíte, že to byly strašné sračky. Za většinu z nich mohla Enari, a světe, div se, dokonce i za tuhle může tak trochu ona. Začaly jsme ji psát někdy přede dvěma lety - v době, kdy jsem aktivně Teen wolf fandom žrala. Dnes jsem na jeho okraji, ovšem nedávno jsem nahlédla do svých dokončených, čistě pro takovou, jako, přehledovou přepadovku, víme. No a právě v dokončených povídkách jsme našla tento klenot - měl dvě stránky, tedy asi 500 slov, nejspíš ani ne. No vzhledem k tomu, že některé větné konstrukce nejsou z mého pera, poznám svůj styl, mi došlo, že tohle asi měla být další povídka do Home, sweet home crack edice, kterou právě Enari tak trochu iniciovala, ale nějakým nedopatřením se na ni zapomnělo. Nevím, jak se ocitla v dokončených, když očividně dokončená nebyla - asi nějaká chyba, kterou udělali soudruzi v NDR. No, a tak jsme to nějak rozebraly s Danuškou na slash týdnu (který se nestal, kdyby se někdo ptal), a ona ma přesvědčila, že (turnaj bude tu) (a stačila jediná nahá fotka petera halea) (bez parochně) to mám teda dopsat. No a tak su tu, moji milovaní. Jestli se Enari ještě nachází v internetových slashových vodách, tímto ji zdravím a přeju jenom to dobré.
Děti, možná si pamatujete, že crack má na tomhle blogu dlouholetou tradici, vlastně už od počátků - můj crack začal tuším povídkou Osud, pokračoval Untitled, nejrůznějšími jednorázovkami a samozřejmě pokračoval Kalbou u Uchihů a nezapomenutelným Za zdí, genitální povídkou a dalšími. Ráda jsem se ke crack stylu po pár letech vrátila, je to osvěžující, takový humor, při kterém člověk nemusí neustále přemýšlet nad psychologií a dny v týdnu (čtenáři Given pochopí). Mimochodem, mám poslední dobou velké Isaac/Derek a Scott/Liam feels. Kdyby se tady něco s tématikou Teen wolf ještě objevilo, nedivte se. Mám měsíc před poslední částí magisterských státnic. Trpím.

No a teď už slibovaná pičovina, za kterou budu i nadále vinit Enari (napsala minimálně polovinu této zhovadilosti). Za beta děkuju Hifi.