Home, sweet home: Pindakoláda

25. srpna 2017 v 2:01 | Kayleigh & Enari |  Teen wolf slash

Milé děti,
za normálních okolností se alespoň pokouším mít výmluvu. ovšem v tomto případě se obávám, že su zcela pohořel. Pamatujete si někdo mou éru Teen wolf povídek? Pokud ano, jistě potvrdíte, že to byly strašné sračky. Za většinu z nich mohla Enari, a světe, div se, dokonce i za tuhle může tak trochu ona. Začaly jsme ji psát někdy přede dvěma lety - v době, kdy jsem aktivně Teen wolf fandom žrala. Dnes jsem na jeho okraji, ovšem nedávno jsem nahlédla do svých dokončených, čistě pro takovou, jako, přehledovou přepadovku, víme. No a právě v dokončených povídkách jsme našla tento klenot - měl dvě stránky, tedy asi 500 slov, nejspíš ani ne. No vzhledem k tomu, že některé větné konstrukce nejsou z mého pera, poznám svůj styl, mi došlo, že tohle asi měla být další povídka do Home, sweet home crack edice, kterou právě Enari tak trochu iniciovala, ale nějakým nedopatřením se na ni zapomnělo. Nevím, jak se ocitla v dokončených, když očividně dokončená nebyla - asi nějaká chyba, kterou udělali soudruzi v NDR. No, a tak jsme to nějak rozebraly s Danuškou na slash týdnu (který se nestal, kdyby se někdo ptal), a ona ma přesvědčila, že (turnaj bude tu) (a stačila jediná nahá fotka petera halea) (bez parochně) to mám teda dopsat. No a tak su tu, moji milovaní. Jestli se Enari ještě nachází v internetových slashových vodách, tímto ji zdravím a přeju jenom to dobré.
Děti, možná si pamatujete, že crack má na tomhle blogu dlouholetou tradici, vlastně už od počátků - můj crack začal tuším povídkou Osud, pokračoval Untitled, nejrůznějšími jednorázovkami a samozřejmě pokračoval Kalbou u Uchihů a nezapomenutelným Za zdí, genitální povídkou a dalšími. Ráda jsem se ke crack stylu po pár letech vrátila, je to osvěžující, takový humor, při kterém člověk nemusí neustále přemýšlet nad psychologií a dny v týdnu (čtenáři Given pochopí). Mimochodem, mám poslední dobou velké Isaac/Derek a Scott/Liam feels. Kdyby se tady něco s tématikou Teen wolf ještě objevilo, nedivte se. Mám měsíc před poslední částí magisterských státnic. Trpím.

No a teď už slibovaná pičovina, za kterou budu i nadále vinit Enari (napsala minimálně polovinu této zhovadilosti). Za beta děkuju Hifi.

"Nemůžeš přece jen tak třískat do ixka! Musíš ty útoky časovat. Raz dva sek, hoď bombu. Vidíš, je to jak tanec," vysvětloval Stiles ztracenému Aidenovi, který zrovna tupě zíral na PSP, zatímco Stiles vřískal na celou pláž a gestikuloval o sto šest, až ubohému vlkodlakovi málem strčil do nosu prst. Na noze.

Proč vůbec ti tupci hráli na PSP. Jsou na pláži! Měli by se topit ve vodě, ne mastit podřadné hry bez beta-testingu s kvalitou Final Fantasy VII.

"Ale ne takhle ty chlupatý tro-... haha… ha..."

Stiles zůstal sedět s pusou otevřenou dokořán, když před ním prošel Derek. Derek v plážovém oblečení. Derek v trenkách. Derek s XXXL atomic Sagarmátha mezi nohama.

"Nevěř mu to, Stilesi! Jen si tam strčil termosku," zavolal na něj Peter ze svého místa na ručníku, kde si zrovna opaloval... všechno. Teď zrovna svoje docela hezky tvarované nahé pozadí. Isaac poslušně seděl vedle a zrcadlem svítil na to určité místo pro rychlejší a rovnoměrnější opálení. Vypadal zcela oslněn a stoprocentně oslepen.

"Lesknou se jako psí kulky, co," poznamená tiše vedle sedící Lydia, která zrovna plete copánky na Scottově kštici.

Stiles nad souslovím "psí kulky" zastříhá ušima - někde se vyskytují nějaké volně visící koule? "Já bych si s dovolením vzal."

"Petere, proboha," zahuhlá Derek. "Jsou tu děti, nemůžeš-!"

"Já nevím, kdo tady šuká šestnáctiletého mamla-!"

Nad Stilesovou hlavou proletěla řečená termoska a trefila Petera do hlavy. Nedobré rozhodnutí. Pedo strýček se sebral a začal svého synovce honit kolem. Nahý. Ta věc skákala sem tam, jak utíkal… Stilesův mozek dělal nějaké zvláštní věci. Pravděpodobně se snažil vypnout všechny funkce. V praxi se to projevilo tak, že mladík jednoduše zíral s otevřenou pusou a nereagoval na vnější podněty, jako bylo Aidenovo píchání klacíkem do oční bulvy.

Stilesovu pozornost totiž upoutal - vyjma strýčka Peda a jeho do zlatova opečeného ptáčka - i fakt, že ačkoli se termoska válela v písku, v Derekových trenkách to neudělalo žádný rozdíl.

"Sakra, co všecko si do těch trenek nastrkal?" zamumlá vedle Stilese Scott.

"Nejspíš je čas to zjistit. Ty odvedeš jeho pozornost, Aiden ho svlíkne a já si ho osedlám," rozdá Stiles rozkazy. "Operace Eiffelovka v Derekových kalhotách, jdeme!"

Isaac se k nim přidá jenom proto, že nemá tušení o co jde, navíc má Stiles podezření, že ten kluk má kink na rozkazy. Pravda, když Derek něco přikáže svým super-hlubokým a super-alpha a super-dominantním hlasem, Stiles by taky nejraději lehl na záda a roztáhl nohy, takže mladé betě nemůže nic vyčítat. A dobře, možná tak trochu polo-náměsíčně pronásleduje Scottovu vymakanou postavu - to už mu vůbec nemůže vyčítat. Same, Izzy, same.

Isaac vypadá jako popozapomenuté štěňátko, které se svéhlavě snaží dohonit pánečka, ačkoli se mu tak trochu plandají nohy. Stiles si je jistý, že kdykoliv se Scott objeví v Isaacově zorném poli, Isaac si od radosti ucvrnkne do kalhotek. Stiles v duchu častuje Isaaca psími metaforami, než jeho pozornost upoutá Ethan. Který sedí vedle Lydie v roztomilých plavečkách a masíruje jí ramena. Jeho boner je viditelný i přes šortky. Kruci, ten kluk má snad v kalhotách plechovku Pringles. Lydia je ovšem náhle mimo záběr, protože začala ve své kabelce hledat slunečník nebo co, a Ethan tento pohyb nečeká, takže se svalí do písku. Má co dělat, aby vyplivl všechen ten písek a spolu s ním i pár krabů, čemuž se Scott s copánky po celé hlavě dobrosrdečně zasměje.

"Přestaň se válet a koukej zaujmout pozici!" huláká na něj Stiles.

"P-pozici?" zakoktá se Aiden.

"Misionářskou," protočí oči náčelník.

"Kd-c-kdože?" nepřestává se divit Aiden. "Já jsem ne- já žádnou- já-!?"

"Pravdu má náčelník!" prskne Derek o chvíli později lituje svého rozhodnutí, když řečenou pozici Aiden skutečně zaujme a ještě mu v tom asistuje Scott i s Ethanem. Sehnat v dnešní době schopné minions je pořádná fuška. Stiles se nakrkne a rozběhne se jejich směrem, aby jim mohl nakopat všechna dostupná místa, ale v ten moment se vyskytne možnost dokončit tuhle misi sólo.

Derek se schovává ve vodě, kam se Peterovi moc nechce. Kdo by taky chtěl lézt to té břečky plné chaluh? Tak tam jen stojí na pláži, poskakuje z místa na místo, mává pěstmi a vyčkává, dokud jeho synovec nevyleze. Derekovi vyčuhuje nad hladinou jenom hlava, a to pouze nad oči, zbytek se schovává ve vodě. Isaac usoudí, že vyčkává, zatímco Aiden si začne pobrukovat "Pod dubem, za dubem…", za což ho všudypřítomný Scott pleskne po zátylku.

Stiles využije příležitosti. Derekova pozornost se momentálně upírá na strýčka pedo, což znamená, že má Stiles poměrně velkou šanci uspět. Ostatně, i kdyby neuspěl, Derek nevyhrál žádnou bitku od toho incidentu se včelami v roce 2013. Ujistí se, že Scott zrovna čenichá okolo Isaaca, Lydia hledá v kabelce vodítko, Aiden podporuje strýčka Pedo, Ethan se snaží schovat svou erekci v písku, Peter poskakuje na pláži a Derek má oči jenom pro Isaaca, který se momentálně svléká z plavek, načež Stiles vklouzne do vody a pomalu zezadu připlave k Derekovi. Tiše. Nenápadně. Jako stín v hluboké noci. Ninja schopnosti level 100. Jenže zapomněl, že Derek je werewolf level 101. Derek se otočí přesně ve chvíli, kdy se Stiles rozhodne položit ruce na jeho plavky. A místo toho, aby stáhnul jenom tu blbou látku, drží v ruce Derekův penis. Ne přes látku. Ne jeho koule. Pevně v dlani svírá to monstrum, které je momentálně tvrdé jako skála a připravené k akci, a vyděšeně hledí do Derekových ještě vyděšenějších očí. Aha. Tak proto se Derek schovává v chaluhách - neexistuje reálný způsob, jak tenhle totem utajit před smečkou. Slaná voda navíc schová i jeho pach, nebo alespoň částečně.

Jo tak proto si Isaac stahuje ty plavky a momentálně klečí na všech čtyřech s rozkročenýma nohama, zadkem k Derekovi.

Strýček Pedo to asi už taky zaznamenal, protože se válí v písku jako ten největší idiot a chlame se na celou pláž, zatímco Derek se očividně nemůže rozhodnout, jestli má vystřelit z vody penisem napřed a zastavit se až o Isaacovu prostatu, nebo si teď hned a tady vzít to praštěné lidské mládě a konečně ho zkrotit.

Strýček pedo z toho má druhé Vánoce do chvíle, než zjistí, že je Isaac úplně nahý a připravený k akci. "Derek má fakt nějaký čoklovský kink… toho bychom měli využít," zahuhlá si pro sebe, přestane nadávat na Dereka a nenápadně se plíží k nic netušícímu Isaacovi.

Stiles si ale včas všimne. "Hej!" chytí Dereka pevněji za ptáka a vytáhne ho na pláž, aby zabránil deflorování jejich nejmladšího miláčka. Derek piští něco o tom, že jeho pták ohnivák nepatří dětem do ruky, ale Stiles ho umlčí tichým: "Že vytáhnu píšťalku."

Derek zmlkne a neřekne ani slovo, přesto se rozhlédne, zda nejsou v okolí nějaké růže.

"Šéfe, chceš pomoct?" houkne ostentativně Ethan. Chudák hoch vůbec nechápe, co je toto za smečku. Kam se to dostal. Jak odtud může utéct. Co se to tu děje. Proboha proč.

Derek zahuhlá něco o psích boudách, načež Scott zvedne hlavu: "Já nechci vodítko!"

Ethan si všimne, že to znělo vyděšeně, čemuž se Lydia temně zasměje. Aiden vytřeští oči a Ethan se začne nenápadně po malých kouscích sunout od rusovlásky, která začala z kabelky vyhazovat zvláštní věci - a hledat v ní ještě usilovněji. Když Ethana uhodí do hlavy bičík a hned za tím latexové rukavice, začne se odsouvat o něco rychleji. Po jezdeckém bičíku následuje roubík s červenou plastovou kuličkou a pak klasický anální kolík. Na to se Ethan zvedne a drže se za zadek začne poděšeně utíkat. Aiden zvedne anální kolík nadšeně: "Jé, a já ho hledal."

Scott si přeměří kolík, Aidenův zadek a znovu kolík. No to je skoro Derekova velikost. Že by příprava…? Scottovi skoro teče slina.

"Hej, strýčku peďáku!" prskne Stiles a sebere termosku, kterou byl před chvílí Peter praštěn do hlavy.

Lydia vyhodí z kabelky standardní policejní pouta, načež konečně drží to, co hledala - vodítko, které tentokrát nepoužije na Scotta. A zatímco Lydia se dá do běhu za Ethanem, Stiles sebere termosku volnou rukou, kterou nedrží Derekova ptáka ohniváka, a využije toho, že se Peter sklání nad nahým Isaacem.

"Na každou díru se najde záplata," zamumlá Stiles, načež s přesností a silou, kterou by do něj vlkodlak neřekl, zarazí litrovou termosku strýčkovi pedovi tam, kam slunce sice momentálně svítí, ale nyní je doslova na výslunní.

Peter doslova zavyje na měsíc a chytí se za namožené hýždě: "Dereku, říkal jsem jasně NE bez přípravy!!!"


Derek se plácne do čela: "Že já neposlech Coru. Mohl jsem v klidu sedět u baru a pít pindakoládu."
 


Komentáře

1 Danuška | 25. srpna 2017 v 8:28 | Reagovat

_dve eurká_

2 Danuška | 25. srpna 2017 v 8:29 | Reagovat

_do kasičky_

3 Hentai no Kame | Web | 25. srpna 2017 v 19:18 | Reagovat

_drobné si nechajte_

4 Karin | 27. srpna 2017 v 21:14 | Reagovat

Tak to bylo parádní zlepšilo mi to blbou náladu dík. :-D  :D

5 Tsin | 17. září 2017 v 21:43 | Reagovat

Jako vždy :D Děkuji

6 Hifi | 18. října 2017 v 22:10 | Reagovat

No a teď mám chuť na pindakoládu, super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama