Given a Chance 171., A vždycky budu.

7. ledna 2018 v 23:46 | Kayleigh |  Given a chance
Kdyby vás to zajímalo, je 11. července a my posloucháme All I Want For Christmas v coveru My Chemical Romance. Punkrock. Za beta děkujeme: Narci.Jack je však na chodbě záhy zastaven, a to stodvacetikilovým tělem svého staršího bratra. Tráví posledních pár dní v posilovně příliš mnoho času. Frustrace z otce, strach o matku a zodpovědnost za bratra lichotí jeho postavě. Ovšem také ho dělají zdánlivě nebezpečným. Jack si vzdáleně vzpomene na přednášku z behavioralismu. Labilní. A při Benově charakteru…

"O co ti jde," udeří hned na Jacka.

"Nevím, o čem mluvíš."

"Nelži mi," dožaduje se Ben. "Proč kluka domů přivedeš, ale slečnu ne."

Jack zavrtí hlavou. "Možná prostě jednu osobu přivedu a druhou ne, a pohlaví v tom nehraje roli."

"Vždycky jsi mluvil jenom o ženách."

"Vždycky jsem mluvil jenom o sexu, drahý bratře. Dokonce i náš otec ví, jak mnoho sexu potřebuju k životu. A ví to od doby, co mi bylo čtrnáct."

"Ty nejsi žádným způsobem na kluky. Já jenom chci, abys mi vysvětlil, pro chceš, aby si otec myslel, že ano."

"Pokud potřebuješ, abych ti to vysvětlil, nezasloužíš si to vědět."

"Čímž přiznáváš, že jsi lhář."

"I Luke má větší koule než ty. Ale to ti neříkám žádnou novinku."

"Nech si ten patronizující tón."

"Přestaňme chodit okolo horké kaše a přiznejme si, že tahle situace není ani o otci, ani o Lukovi, a už vůbec ne o mojí bisexualitě. Zatímco u tebe o nic nejde, Luka by mohl coming out položit. Ale ty…? Velký, chytrý, inteligentní Ben. Posedlý nálepkami a kategoriemi."

"Chceš si mě dobírat nebo mě urážet?"

Jack si frustrovaně odfrkne. "Chci ti pomoct. A, řekněme si upřímně, trochu ztrestat otce. Ale k tématu, bratře. Dokud Luka nezajímal sex, tvoje náruč byla to nejbezpečnější místo, kde mohl být, teď už ho ale tvé názory spíš omezují. Neberu ti je, respektuju je, jsi dospělý a víš, co chceš. Ale to mládě, co se krčí v mém pokoji... to potřebuje vyletět z hnízda, a ať se ti to líbí nebo ne, a já předpokládám, že ne, ten chlapec potřebuje kamarády, alhokol a sex. Jako skoro každý patnáctiletý kluk. A v tomhle ho povedu já lépe než kdokoli. Ostatně, Caspar se za něj zaručil. A Kapitán už minulý týden. Věřím těm klukům. Momentálně jim věřím víc než tobě, co se Luka týče. Nejde ani tak o důvěru, ostatně. Jde o schopnost. A tu ty ve společenských otázkách jednoduše… nemáš. Neberu ti tvou pozici vůči Lukovi. Jenom poukazuju na fakt, že Luke potřebuje podporu i v jiných oborech než je tvůj prim."

"A to s tvou předstíranou bisexualitou souvisí jak."

Jack se skoro rozesměje. "Jsi tak uzavřený ve své sečtělosti, až si občas říkám, jak můžeš v realitě existovat. Traumata vznikají. To znamená, že dokážou taky zanikat. Zatímco otec chlapcovy dveře zavřel, moje práce je otevřít jich co nejvíce. Pokud bude mít volné pole působnosti, najde si svůj obor. Nebo mu poskytnu nové dveře. A další, a další, a další. Ostatně, můžu si to dovolit. Kamarádů jsem si nadělal spousty. A řekněme si upřímně, i ochotných milenek, když na to přijde."

Benovi až teď dojde, že Jack ne nutně mluvil o nejmladším z bratrů.

Jack se protáhne okolo mnohem mohutnějšího Bena. Zastaví se ve futrech Lukova pokoje a otočí se zpátky. Ben za sebou právě zavírá dveře svého pokoje. "Miluju tě bratře. Vždycky jsem miloval, a vždycky budu."
 


Komentáře

1 Zdena | 8. ledna 2018 v 20:40 | Reagovat

Další prosím. 😁

2 Hentai no Kame | 11. ledna 2018 v 8:13 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama