Kapitola 27.: Zayn Malik.

12. ledna 2018 v 23:27 | Kayleigh |  Velmi neortodoxní hry

Přátelé, já jsem poměrně klidný člověk.
Ale ve chvíli, kdy dva nejvíc sexy borci, straight borci, upozorňuju, si začnou říkat zcela vážně zdrobněle... já končím. Já řvu do dřezu a píšu porno. Zcela vážně. Nezkoušejte mě. Za beta děkuju Velmi Mrtvé Hif.


Rozhovor s Calderem mě zanechá vzhůru celou noc. Ve čtyři ráno to vzdám a zavolám si služebnou. Posadím se ke stolu, zapálím si a pokynu jí, aby mi vykouřila. Poslechne. Je zvláštní, na co všechno tu služebné jsou a co jsou ochotné udělat. Oddám se myšlence, že právě tuhle služku stejně využívá i můj bratr. Tuším je jeho pyj větší než můj, objemnější a na jazyku musí působit uspokojujícím pocitem. Žena v mých nohách se nesnaží ani z poloviny tolik, jako by se snažila pro mého bratra. Možná je to tím, že on to při sexu nejspíš umí. Já nikdy nevím, jak se mám chovat, co se ode mne čeká, co mám říct. Bratr to se svými schopnostmi musí umět mnohem lépe. Určitě je jistý a dominantní, přesný a nezlomný. Určitě si rád dokáže, kdo je tu pánem. Určitě mu nedělá problém ty své subs svázat, potrestat je, nenechat je dosáhnout orgasmu, dokud to on sám nepovolí. Jistě má rád v posteli různé přezdívky. Stoprocentně si potrpí na role play, kterou bude hnát do extrému, ale jsem si jistý, že ve chvíli, kdy zazní z úst jeho milence nebo milenky safe word, bratr zvolní.

Zcela náhle se svaly v mém těle napnou a já vyvrcholím, sotva se služka stihne oddálit od mého údu. Překvapeně hledím na svůj stále ještě tvrdý penis, jak se stahuje v rytmu mého zrychleného dechu. Služčin odchod nezaznamenám, v hlavně mám jenom představu svého nevlastního sourozence, kterak mne, ležícího přes jeho klín, slastně trestá výpraskem.

Svaly okolo mého klína se stále svírají a já se na hříšný okamžik poddám té představě, jak se nade mnou můj svalnatý sourozenec sklání, přivazuje mi ruce k čelu postele a já s důvěrou a páskou přes oči čekám, zda si zasloužím pohlazení, nebo další ránu jeho velké dlaně na mou citlivou pokožku. Má odměna by ale byla sladká, tím jsem si jistý. Nechal by mě prosit a škemrat, zmítat se pod jeho jazykem v nejcitlivějších zákoutích mého těla, aniž by mě nechal spočinout na křídlech uvolňujícího orgasmu. Dokonce ani ve chvíli, kdy bych v zoufalosti použil své safeword by svou roli neopustil a nechal by mne ještě pár vteřin čekat, ještě chvíli, než by se zdálo, že se můj mozek z toho tělesného pocitu zblázní.

Hledím na svůj neochabující úd, načež neodolám a stisknu se v dlani, abych okamžitě nato vyvrcholil podruhé. Unaveně se zhroutím do křesla, dlaní ve slabinách se jemně hladím po varlatech.

Pokud se bratr dozví, jaký vliv na mne má, má existence a co hůř, má pověst, je v koncích.

Přiznám bratrovi jeho atraktivitu, přiznám mu jeho vychytralost a inteligenci, přiznám mu i jeho emocionální vyspělost a sociální dovednosti, ale ani za nic na světě mu nepřiznám, jak kurevsky rád bych se těm jeho lžím a hrám poddal. Stačilo by málo, a všechno to, na čem pracuju, by se rozpadlo. A je jedno, jestli mluvím o firmě nebo o sobě samém, protože ve skutečnosti toho vyjma práce a kariéry a firmy moc nemám. Nemůžu se honosit přáteli ani milenkami, a pokud mne Calderová nepovažuje za atraktivního, pak jsem doslova v koncích.

A kolik úsilí jsem do toho investoval…!

Nedokážu být ani vzteklý. Natáhnu se pro svůj kubánský doutník a zapálím si. Bratrovy růžové cigarety zůstanou ležet na mém stole nedotknuté. Moje ruka stále odpočívá na varlatech, měkký úd odpočívá na nich a já přemýšlím, jestli mi to stačilo. Nepovažuju své vzrušení za patetické, ale ani se jím nehodlám chlubit.

Z mých myšlenek mě vyruší motor na příjezdové cestě: Harry. Hodiny ukazují před pátou. Jeho vyjížďky za milenci a milenkami jsou stále delší - měl bych se strachovat, že snad má známost…?

A proč vlastně strachovat? Můj plán je v hajzlu a bratrovy manýry mne nezajímaly nikdy. Měl bych mu říct, že naši sázku vzdávám kontumačně. Hrál jsem a prohrál jsem, ovšem svou holou kůži. Budu se modlit, aby mne bratr nechal ve své firmě alespoň pracovat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama