13.: KI TE.

7. března 2018 v 11:55 | Kayleigh |  Tváří v tvář
Dobrý den, přátelé,
možná si tuto povídku někdo z vás pamatuje. Patří mezi ty nejnovější na blogu, což je poměrně smutné, vzhledem k tomu, jak dlouho ji už píšu. Snad se vám bude kapitolka líbit. Já vám přeji příjemné čtení a za beta děkuji Hif a Narci.

Zvedne hlavu, jako by čekal, jestli mu dívka přitaká. Azraylea přivře oči, jako by zvažovala, zda to má být urážka, nakonec pochopí, že i Calum myslí svá slova vážně. A že očekává odpověď, ačkoli otázka nebyla položena.

"Nechci ti lhát, takže… zprvu ano. Víš sám, že jsme si s Lu volali jenom, když jsme chtěli sex. Pak ale… a ano, přemýšlela jsem o tom. Proč s ním jsem. Jestli je to jenom proto, že se mi líbí pozornost fanynek, jestli… je to proto, že mám větší šanci se dostat do modelingu. Jestli jsem s ním proto, že je to snadné a že z toho mám profit, nebo jestli ho miluju a chci s ním být."

Calum chce říct hodně věcí. Jak je povrchní, jak to odsuzuje, jak nechutné její chování je. Ale pak si uvědomí, s kým vším museli být kamarádi oni, aby se dostali tam, kde jsou. S kým si museli psát veřejně na Twitteru. S kým museli být viděni. Kolik článků o tom, s kým a kde jsou muselo vyjít. Kolik lží řekl on sám fans. Kolik holek ošukal a sliboval jim, že jim zavolá. Semkne rty. Naskytla se jí příležitost, a ona toho využila. To jí nemůže vyčítat, ačkoli chce. Byl by sám pokrytec a lhář.

"Mlčíš," broukne dívka.

"Vím, jaké to je. Ocitnout se v takové situaci. Byl jsem na tom stejně, s One Direction, s Hey Violet, s dalšími. Bylo to snadné."

"S One Direction?" podiví se AZ. "Myslela jsem, že jste přátelé."

"S... některými ano," Cal sklopí pohled k dalšímu toastu a změní téma. "Neodpověděla jsi."

"Neptal ses."

"Víš, jak to myslím."

"Jestli jsem do něj zamilovaná?" pozvedne jedno dokonalé obočí Portorikánka.

Calum semkne rty. Ki te, mea anake.

"On do mě přece taky ne," pokrčí mladá žena rameny.

"Proto spolu formujete vážný vztah," neodpustí si Calum sarkasmus.

"Zlato, tys nikdy vážný vztah neměl. Nechci ti… brát iluze. Ale přitahujeme se. Sex je skvělý. Mám pochopení pro jeho blbý humor, nevadí mi, když hraje na kytaru v pět ráno, toleruju jeho tříhodinové sprchy, nevadí mi jeho bordel v ložnici. Já jsem kvůli němu dovolila adopci psa a on beze slova používá kondomy. To je realita trvalého vztahu, Calume."

Cal si olízne rty, nad použitým celým jménem se zamračí. Připadá si, jako by něco provedl.

"Promiň, nechtěla jsem… znít tak upjatě, jenom… láska není držení se za ručičky a večeře při svíčkách, to tím chci říct. Je to lidské a nechutné a eventuálně… pohodlné. To je vážný vztah. Pokud tohle… nechceš, pak chápu, proč se vážnému vztahu vyhýbáš a nám ostatním nezbyde, než držet hubu a přestat ti furt někoho dohazovat. Vyjma sexu teda," pohodí rameny a Cal nestíhá. Absolutně nepobírá situaci. Jak to ta holka dělá, že ho zvládá patronizovat a jemně naznačovat zároveň?!

Cal by byl řekl, že je to trestné.

"Jen jsem… jestli…"

Azraylea sklopí hlavu a prohrábne si vlasy, načež se opět chopí nože a začne aranžovat limetky vedle koleček citronů. Michael zbožňuje kyselé po ránu. "Promiň. Přišla jsem se omluvit, a místo toho… promiň. Jenom… na tvou otázku... nevím, jestli ho miluju. Vím, že jsem se tady těšila v prvé řadě na něj, ne na ten pobyt. To vím jistě. Taky vím, že všechny akce plánuju tak, aby tam i Lu někoho znal, aby se tam bavil. Odřekla jsem akci s holkama, které Luke nemá rád, protože chci být raději s ním než s nimi. Stačí… ti to jako odpověď?"

Cal přikývne, stačí. Je… fér, pokud neví, jestli ho miluje nebo ne. V podstatě mu stačí vědět, že… s ním počítá. Že pro ni není jenom chodící peněženka. Na druhou stranu se dozvěděl, že AZ je v podstatě jenom… sex. Dá se to tak říct, protože Calum nikdy nezažil z Lukovy strany nedostatek náklonnosti, fyzického kontaktu, pozornosti, něhy… lásky. Jenom to prostě neviděl, doteď.

"Naše… sprchy a…" Calum si odkašle, tohle není úplně ortodoxní. "Jiné… věci… em, js-jsou… poměrně počestné."

Arzaylea zvedne hlavu, prohlédne si mladého muže od tmavých čerstvě ostříhaných vlasů až po chlupy na holeních. "Poměrně?"

Cal pokrčí rameny. Jak vysvětlit všechny ty sleepovers, kdy se na jeho zadek tlačila Lukova erekce, a on se v polospánku o Cal třel, dokud na jeho karamelové pokožce nezářila perleťová tekutina? Jak vysvětlit, že nemusel odcházet z místnosti nebo čekat, až Luke usne, když si chtěl vyhonit? Jak vysvětlit všechny ty opilecké svlíkací hry? Jak vysvětlit jejich pravidla ohledně tour? Jak vysvětlit jerketitions, ke kterým se občas přidával ve chvílich osamění i Ashton? Jak vysvětlit jejich intimitu člověku, který ji z principu nikdy nepochopí? A jak vysvětlit včerejší sprchování? Jak vysvětlit, že Luke byl v té chvíli skutečně ochoten Cal přivést k vrcholu ústy? A jak vysvětlit, že tohle všechno probíhá ve trojici chlapců?

Na to Calum odpověď neměl. Bylo jednodušší říct: "K sexu nikdy nedošlo."

Čekal, že se AZ alespoň zatváří pobouřeně, ale na její tváři se mihne pouze stín zadržovaného vzteku a žárlivosti. "Záleží, co považuješ za sex."

Calum zvedne obočí.

"Chodila jsem na vysokou," pohodí AZ rameny.

Maori několikrát zamrká, načež raději obrátí pohled zpátky k toastům. Měl by najít nějakou zmrzlinu, Mikey kromě ovoce a zmrzliny nic jiného jíst nejspíš nebude. Pokud se vzbudí před večeří.

"Pobouřilo tě to?" v jejím hlase zaznamená pobavení, což pobaví zase jeho.

"Zapomínáš, s kým mluvíš?"

AZ zavrtí hlavou a odloží nůž. "Přiletěla jsem i kvůli… tobě. Víš."

Novozélanďan si Portorikánku prohlédne téměř nevěřícně, s obočím vysoko na čele.

Arzaylea skloní hlavu a její neafektované jednání nyní Cal imponuje a je ochoten kompromisu, pokud bude AZ demonstrovat.

"Jsi... jsi pro Luka nejdůležitější osoba v jeho životě, doslova jsi střed jeho vesmíru. V podstatě tě neznám, a pokud neznám tebe, neznám ani Luka."

Cal zčervená, když má alespoň tolik taktu, aby zamumlal: "Nejsem střed jeho vesmíru."

"Calume…" pousměje se dívka, aniž by její blahosklonný tón byl patronizující. Cal usoudí, že je to zkrátka taková její vlastnost.

"Co," Maori challenges.

"Nevím… jak to vysvětlit objektivně, takže… mě nech ti dát pár příkladů, ano? Třeba… tu noc, co jsme se potkali s Lukem poprvé. Flirtovali jsme a já doufala v one night stand. Ale když už to vypadalo, že mě pozve domů, přišel za námi Michael s tím, že ty chceš jít domů. Luke se se mnou rozloučil slovně a okamžitě odešel za tebou. Kdykoli mu zavoláš, zvedne to. A opakuju, kdykoliv. Je jedno, co zrovna dělá - nebo děláme spolu. Pokud se má rozhodovat, co udělat, ať už se tě to týká nebo ne, vždycky zvolí to, co bys zvolil ty, nebo co je pro tebe příhodnější. Poslední dobou mám… zvláštní pocit i při sexu s ním, nevím jak to… popsat, nebo…"

AZ zmlkne a Calum se zařekne, že bude mlčet, protože by řekl něco jízlivého, aby ulevil svým zraněným citům, ale bohužel je tentokrát jeho jazyk rychlejší než mozek: "Aspoň s ním ten sex máš."
 


Komentáře

1 Hif | 8. března 2018 v 18:35 | Reagovat

ja idem do piče odťialto

2 wow | 10. března 2018 v 12:41 | Reagovat

Boha, doufám v sex bez Az, z počátku klidně i s Az. Ale chudák holka, byla by pátý kolo u vozu. 😀

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama