Given a chance 175., Hovado.

5. března 2018 v 1:56 | Kayleigh |  Given a chance
Takže dobrej večír...
Ne, děti, vy to nechápete. Já se tady velmi poklidně opíjím na pracovišti, víte? A najednou kde se vzal, tu se vzal, sexy týpek/školitel/zaškolovávač mi za zády, no a že mi připálí. Říkám jó, takže už víme, jak čínská delegace z plzně dělá kurvy, a on, no já jsem si tě hnedka vyhlíd, a já na to, že teda když jinak nedá, a on, že mně by jako i dal, kdyby na to došlo, a přísahám bohu, můj šéf _zavrčel_. Za beta děkuji Narci."Pozval jsem Luka na dvojité rande. Plus ty. V kině dávají nového Kapitána Ameriku a ty jsi hrozně nudný, když přijde na Marvel," vysvětlí Mikey.

"Prosím?!" prskne Cal skoro uraženě.

"Nikdy nevíš, který hrdina je který. Vlastně nepoznáš ani rozdíl mezi Marvel a DC. Jediný důvod, proč si tě nechávám, jsou tvoje cuddles. Kromě toho na to mám teď Luka."

Tru, uzná Maori. "A Luke se vyzná v Marvel universu?"

"Vlastně to po včerejším rozhovoru vypadalo, že víc než já. Dokonce jsem se pár minut považoval za drzého."

"Hm, nezdál se, že by byl tak upovídaný," rozumuje Cal.

"No není, není, pokud je v místnosti víc než jedna osoba - tedy on sám. Ale když se mi nemusel dívat do očí, nakecal toho poměrně dost."

"A kam se ti díval?"

"Co já vím, asi… asi na zadek."

"Prosím?"

"My jsme se tulili."

"Prosím?!"

"Jo počkej, ty to vlastně ještě asi nevíš. No my jsme… měli v sobotu s Lukem takovou debatu, a, no… víš… uhm, ehm-uhn, no, jak to říct… no, nebyls můj první polibek s klukem."

"PROSÍM?!" zapiští Calum fistulí. "Jsem uražen. Jsem uražen a zrazen. Jsem smrtelně uražen. I demand more cuddles, and more kisses, and also your first handjob."

"Same."

Michael rozrazí dveře koupelny a skočí šipku zpátky do postele. "Hey, there's still your cum in here."

"No, vždyť jsem ti říkal, žes mě lekl, so I got cum on your sheets."

"A jo. No jo. Moje chyba. Kdybych nebyl debil, mohl jsem ho mít v puse."

"A já to tvoje v zadku, no, ale v prdeli to není. Tedy je, protože musíme do školy, takže se k tomu nedostaneme. Navíc, Geordie by se to asi nelíbilo," polemizuje Cal.

Michael se mu podívá do očí. "Tos tu včera nebyl?"

Calum se nad svou předchozí výpovědí zamyslí: "Geordie by se to asi nelíbilo," zopakuje, "kdybychom ji vynechali."

"Vlastně se bojím, že když řekneme handjob moc nahlas, zjeví se v okně," zamumlá Michael.

Vteřinu je ticho, načež se oba prudce podívají na okno. Několik vteřin ticha.

"Tak teď jsem upřímně trochu zklamaný," přizná Calum.

Michael dokonce vstane a okno otevře, aby se ujistil, jenom tak, kdyby náhodou. "Hm. Možná je to jako s Bloody Mary a člověk to musí třikrát zopakovat?"

"Nebo musíme začít honit, aby to fungovalo," přidá se se smíchem mladý Maori.

Michael se zasměje, ale zavrtí hlavou: "Nesmíme přijít pozdě do školy. Gee na mě bude dneska čekat u vstupu do budovy A. Teda já bych raději zdířku A, ale co se dá dělat."

"Zdířku A?" zastřihá ušima Cal.

"No jo. Jsem si… potřeboval určité věci pojmenovat, abych si je zapamatoval. To ty vlastně taky ještě nevíš. Jsme se včera zaneprázdnili nějak moc."

"Stěžuješ si?"

"Vůbec. No ale k té zdířce…"

A pustí se do vyprávění, zatímco hledá nějaké spodní prádlo pro sebe i pro Cal. Asi to není úplně dobrý nápad, protože Calum se mezitím dokokotí do koupelny, takže když konečně pochopí, co je podle Michaela čudlík C, poprská zrcadlo, stěnu i strop. Michael musí uznat, že je to lepší výkon než ten jeho před pár minutami. No jo. Cal mu bude v těch závodech konkurencí. Možná by měl zapojit i Luka, aby neskončil poslední. Navíc by pak mohl Luka utěšovat. Tedy což o to, Michael by pozval i Geordie, ale ta by je porazila všechny. A to nemá penis. Tedy má, ten Michaelův. Otázka je, jestli s ním umí lépe než on sám. Eventuálně nejspíš ano.

Michael si uvědomí, že se svojí přítelkyně vůbec nebojí, a že to je na celém jejich vztahu to nejdivnější.

"Ty jsi hrozný debil," směje se Cal.

"Jsem," dá mu Michael hned za pravdu. "Ale miluješ mě."

"Miluju," dá Calum zase za pravdu Michaelovi. "Ale ty mě miluješ taky, což z nás z obou dělá ještě větší kokoty."

A sebere Michaelovi trenky z ruky, rychle si je navlékne a seběhne dolů do kuchyně. Bez snídaně Michaela do školy nepustí - a Daryl může být hrdý, protože Calum actually Mikeyho do školy dokope. A dokonce včas.

Speaking of Daryl…

"Ah-ahoj, pišiškvore," pousměje se Daryl překvapeně. "Dobré ráno, kotě. Co si dáš k snídani?"

"Uh, dobré ráno. Vlastně jsem vás tu tak trochu nečekal," přizná Calum. "Jsem na misi připravit Mikeymu snídani, aby do sebe zase nenaházel vodní meloun, šlehačku a šunku."

Darylovu tvář zkřiví výraz znechucení. Jeho syn je fakt hovado. Navíc úplně blbé hovado. "Copak ho nenapadlo, že to nemůže skončit dobře?"

"Ne, nejspíš vůbec ne, vzhledem k tomu, že jsme měli první hodinu tělocvik," pokrčí rameny Cal a otevře ledničku.

Daryl se nadechne, že by třeba řekl, že oběma dětem nachystá něco k snědku, ovšem Calum už vytahuje máslo, salátovou okurku, rajčata, šunku a jahody, což Daryla trochu zarazí. "To je… zvláštní kombinace."

Calum pokrčí rameny: "To řekněte svému synovi. Normální kombinaci do něj nedostanu. Jestli chcete pomoct, můžete udělat tousty s nutelou."

Daryl se na okamžik zamyslí, poté se prudce nadechne, aby něco řekl, ale nakonec jenom odevzdaně sáhne pro toustový chleba a udělá, jak Calum žádá. Zatímco čeká, než se chleba opeče, sleduje, jak ten maličký patnáctiletý pidižvík obratně chystá jeho synovi snídani. Jahody pečlivě omyje a zbaví je nečistot i stonku, okurku nakrájí na kolečka, cherry rajčata na poloviny, která opepří, ale neosolí. Další toustový chleba namaže máslem, plátky šunky sroluje a dá na talíř zvlášť. Tousty s nutellou dá Calum do misky, chvíli váhá, ale pak z ledničky vytáhne jablečný džus. Tím snad nic nezkazí.

Daryl skoro nevěří vlastním očím, když Cal všechno naskládá na tác a vydá se nahoru. "A oltář mu postavit nechceš? Pokud chce jíst, ať si pro to přijde, když už jsi mu nachystal královskou krmi."

Calum se zcela upřímně krátce zasměje: "Chcete, aby šel do školy, ne? Proto ho musím uplatit."

Daryl neřekne ani popel. Toho chlapce mu seslali bohové. A kdo ví, možná právě ti Calumovi.

Ještě než pišiškvor s tácem, který je skoro větší než on, zmizí v mezipatře, Daryl na něj houkne: "Proč… tohle děláš?"

Calum se podívá na otce svého nejlepšího přítele skoro uraženě: "Proč vy?" a zmizí Darylovi z očí, nikoliv však z mysli. Měl by si na tohohle kloučka dávat jo pozor, než ukradne duši jeho syna, a pak i jeho srdce. Ať už se v Michaelově soukromém a osobním životě děje cokoli, Daryl si po tomhle víkendu připadá setsakra z obliga.
 


Komentáře

1 Zdena | 5. března 2018 v 6:50 | Reagovat

Kraaaaasnyyyyy 😍

2 Hentai no Kame | 7. března 2018 v 0:30 | Reagovat

Relationship goal

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama