The Game 20.

1. dubna 2018 v 23:40 | Kayleigh |  The Game

Dobrý den, děti. Nejnovější povídka na blogu se konečně začala strochu rozvíjet, tak vám nesu další díl. S odstupem, ale viňme mé státnice, mou práci a mého šéfa. Za beta děkuji Hifi.

Luke a Calum se skutečně zvednou a odejdou do kuchyně.

"Jsou teplejší, než jsem si myslel," zamumlá Luke.

"Jako bys nesnil o tom, že přesně takhle ho budeš mít v náručí ty," prskne Calum a otevře ledničku, aby našel těsto na pizzu.

Luke moudře neodpoví. Ashton, který odmítá hnout prstem, aby náhodou Mikeyho nevytrhl z jeho rozpoložení, sice jejich debatu z kuchyně slyší, ovšem nevadí mu ani tón, kterým spolu mluví, ani jejich vztek. Mluví spolu - to je velice důležité. A pokud si vzpomenou, jak mnoho pro sebe znamenali, mohou se ke stejnému pocitu vrátit, a třeba se také pohádat a třeba se také znova sblížit.

"Myslíš, že to vyjde?" zeptá se po více než hodině hašteření, které se ozývá z kuchyně, Michael.

Ashton má na tváři permanentně jemný úsměv, už mu z toho trochu brní čelist, ale ani za nic se nedokáže přestat usmívat. "Myslím, že už to vyšlo."

Michael se zahledí do očí svého přítele pátravě, ale Ashton se dívá na obrazovku televize, aniž by kotěti ve svém klíně věnoval byť perferní pohled. Ví, co dělá. Nečekal, že dnes bude Michaela držet v náručí, doufal, že by se mohl alespoň zastavit, dát si pivo, pokecat. V tuhle intimitu už nedoufal, a vida, bohové se slitovali.

"Kromě toho," ušklíbne se drummer. "Kočičky nemluví, Mikey."

Michael protočí oči, ale přece jenom už nepromluví. Když se Luke a Cal vrátí s jídlem, jsou sice trochu poštěkaní, ale nemají problém se posadit vedle sebe.

Ashton si začíná myslet, že tohle všechno přece jenom dopadne. Za pár dní se vracejí na tour a tohle by mohla doopravdy být… zábava. Možná, že se nakonec pročistí vzduch a kdoví, třeba to doopravdy změní jejich dynamiku.

Když se Luke vrátí domů, přivítá ho poněkud chladná přítelkyně. "Musela jsem se starat o psa."

"Je to náš pes," nechápe Luke.

"Měl ses vrátit za hodinu, ne za půl dne."

"Protáhlo se to," pokrčí Luke rameny. Neíbí se mu její tón.

AZ pokrčí rameny a odejde zpátky do ložnice. Luke se odmítne vztekat, místo toho si dá sprchua zapadne vedle ní do postele. Když leží několik minut, AZ k němu pootočí hlavu. "Nic? Ani vysvětlení? Ani sex?"

Luke protočí oči. Nejspíš je načase přemýšlet do budoucna, teď, když se mu otevřely další dveře. "Jen… mám o čem přemýšlet."

Poraženecký tón, jakým to řekne, přinutí dívku se otočit v posteli čelem k němu. Pohladí ho po tváři. "Promiň. Myslela jsem, že jsi šel pařit nebo tak něco. Pokud jsi byl jenom s nimi, je to v pořádku."

Luke se přece jenom usměje. "Jo, byl. Mluvili jsme… hodně. Jak… to bude do budoucna. Byla to trochu krizovka."

AZ se povzbudivě usměje, aby Luka popohnala k dalším drbům. "A jak to dopadlo?"

"Dobře," míní Lu. "Dobře. Cal a Mikey se udobřili a… já s Cal taky. Je… vypadá... vypadá to dobře. Zatím to… vypadá dobře."

Arzaylea mlčí. To není úplně přesně to, co chtěla slyšet, očividně. "Aha."

"Myslím, že se na tour vrátíme v lepší kondici. A… a že i do budouna to vypadá líp."

"Takže prodloužíte kontrakt?" zeptá se AZ bez emoce.

Luke si podloží dlaní hlavu a zasněně se zadívá z okna na noční město. "Jo… vypadá to, že jo."

A všichni.
 


Komentáře

1 Zdena | 3. dubna 2018 v 20:22 | Reagovat

💜

2 Annie | 6. dubna 2018 v 18:56 | Reagovat

Ash s Mikeym, asi se rozteču láskou k nim ❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama