The Game 21.

16. dubna 2018 v 23:18 | Kayleigh |  The Game
Takže dobrej večír,
tady nesu další to pičovinu kterou absolutně nechápu ale to asi nevadí also wheres the fucken interpunction idk man probably in hell where i go as well for this bullshit now bye. (A za beta děkuju Narci. Budiž pochváleni.)

Calum chtěl strávit se Zaynem skoro celý den. Měl strach, že kdyby se zdržoval příliš blízko jeho a Ashtonova domu, Ash by došlo, že ho vlastně ruší. A tak sotva vstal ráno z postele, zmizel najít svého boha. Michael, pravda, zůstal s Ashtonem, ale to je jiné. On a Ashton… to je něco úplně jiného. Luke nedokázal v bytě se svou přítelkyní vydržet. Dorážela na něj, mluvila o tom, jak je celá ta věc s kapelou nejistá a jak by se měl Luke soustředit na budoucnost. Byl tak rozladěn, že najednou ani nevěděl jak, našel se u domu svého dávného přítele. Přišel mu otevřít Mikey. Který na sobě měl jenom svetr. Jenom. Luke mohl vidět spodní rýžku jeho zadku, když šel za ním do kuchyně, kde tušil Ashtona.

"Lu," usmál se poloviční pán domu, když přítele spatřil. "Jsem rád, že tu jsi. Co kdybys mi zabavil kočičku, než mu připravím trochu ovoce?"

Luke pozvedne obočí. To je všechno? Dál nic? Žádné "co tu děláš, proč tu jsi"? Nic? Jenom… zabav mi kočičku?

Mikey se zasměje a vyhoupne se na jídelní stůl. Luke nakloní hlavu na stranu a vydá se pomalu k řečené kočičce.

"A eventuálně bys ho mohl oblíknout. Což o to, mi to nevadí, ale on občas vyběhne ven a sousedi jsou hovada, která neumí ocenit jeho božské pozadí," zaxichtí se Ash a Mikey se zachichotá.

Luke nejspíš v životě nežárlil tak, jak žárlí teď. Obejme Mikeyho okolo pasu a složí si hlavu na jeho rameno. "Mám tě odnést nahoru?"

"Hm, hm. Nic tu nemám, půjčím si věci Cal."

"Kde… vlastně je?" zeptá se Luke jakoby mimochodem.

Ashton a Mikey po sobě střelí milým pohledem. Věděli, že ti dva se usmíří.

"Nejspíš šel za Zaynem, řekl bych," usměje se Mikey.

Luke ho políbí na nos: "Kočičky nemluví, Mikey."

Michael se rozchichotá a obejme Luka okolo ramen, ten si jej vysadí na bok a odnese ho do patra, odkud se záhy ozývá jakési výskání, chrchlání, nadávky a smích, spousta smíchu. Ashton se pro sebe usmívá jako ten debil. Už mu ke štěstí chybí jenom Calum.

Cal leží v natažené síti v zimní zahradě svého boha, ruce za hlavou, jednu nohu přes okraj, jemně se pohupuje a přemýšlí. Zayn nechal chlapci soukromí skoro hodinu, pak se vydal zpátky za ním. "Kde jsi, Kukupa?"

Zeptá se míšenec lehce a prohrábne chlapci vlasy.

"Nevím, asi... asi pořád tady, jenom... "

Zayn se posadí na zem vedle svého svěřence, vyhoupne mu nohu do sítě a začne ho jemně houpat sám.

"Jak to všera probíhalo?" zeptá se Zee.

Jistě, Lou měl pochyby, i Zee je měl, ovšem dle Calumova výrazu a poměrně klidného výstupu se zdá, že to nedopadlo nakonec vůbec špatně.

"Havin'... a bit of second thoughts I guess," přizná Maori.

"Hm, hm," pokývá Zee na souhlas hlavou.

"I mean," začne Cal rychle. "It's jus that I… víš, jak… jak se to… vyvine, jak to bude pokračovat, pochopili jsme, kam to… vede a… a co když… víš, ta hra skončí, a co… co potom?"

"To je dobrá otázka, Kukupa mea," zamumlá Zee a pohladí chlapce po lokti přes látku houpací sítě.

"A jak… jak… jak to dopadlo pro vás - jak… ta hra vás určitě hodně změnila. Hodně… hodně se změnilo. Museli jste… hrát, když jsme byli s váma na tour. Ne?"

"Ano," potvrdí bůh líně. "Proto se nemusíš ptát, jak to dopadlo. Je to očividné, že ano."

"Kapela se rozpadla," zamumlá mladší z dvojice.

"Ah, Kukupa," povzdechne si Zee a zvedne dlaň, aby ji mohl položit chlapci na tvář. "Skončili jsme dočasně s tímhle hektickým životem, abychom měli čas jeden na druhého."

Calum se zadívá na svého boha pátravě. Tahle možnost ho nenapadla.

Zayn se něžně usměje a ujistí svého miláčka: "Všechno je v nejlepším pořádku. A naše skupina skončila pro naše dobro. Ne Hře navzdory."

Calum pár minut přemýšlí, načež si uvědomí, že kdyby jejich kapela skončila proto, že by chtěli mít čas sami na sebe, žít spolu a vypěstovat spolu vztah, nejspíš by mu to nevadilo. Navíc… je to jenom dočasné.

"A když už mluvíme o Hře… nemáš náhodou nějaké povinnosti?"

"Hm? Co?"

"Žlutá kartička. Kdo si ji vytáhl? A co na ní bylo?" vyzvídá Zee.

"Oh. Mikey, vytáhl si… že nemůže odpovídat na ano a ne otázky slovně, ale může jenom pusinkovat a kousat."

"Oh, tu si pamatuju. Vytáhl si ji Louis, jistěže, a v životě jsem neviděl nic roztomilejšího…" vzpomíná Zayn trochu zasněně, čemuž se Calum chápavě usměje.

"Byla… uvědomil sis, že Louise miluješ, díky téhle Hře?" zeptá se po chvíli Cal.

"Hm? Ne, jistěže ne, ne. Ale pomohlo nám to dát tomu všemu smysl. Najít řád. A nakonec… ho porušit, abychom mohli mít opravdový vztah."

Calum dlouhé minuty mlčí. Přál by si, aby to takhle odpadlo i pro něj.

"No?" popožene ho Zee po chvíli. "Nemáš náhodou někde koťátko, které na tebe čeká?"

Cal se přistihne, že se usmívá.

"Nějak to dopadne, Kukupa mea. Neboj se." Nemáš čeho, pomyslí si Zayn. V těch koťatech čte jako v otevřené knize.
 


Komentáře

1 Zdena | 17. dubna 2018 v 21:07 | Reagovat

😍

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama