The Game 23.

5. května 2018 v 11:54 | Kayleigh |  The Game
Ahoj,
dneska jenom krátce. Nejak se mi nechce. Za beta děkuju Narci.

Všichni se usadí ke konferenčnímu stolku a Mikey sáhne do dózičky pro zelený lísteček. "Hm, můžu… si vybrat, nebo musím vzít ten, který leží jako první?"

Všechny oči se zvednou ke Cal, ale ten pokrčí rameny: "Nevím. O tom bohové nemluvili."

"Možná bychom měli alespoň ještě pár kol dodržet pořadí," míní Ash. "Možná je to nějak seskládané, aby to dávalo větší smysl."

Všichni mlčky souhlasí, a tak si Mikey vytáhne lísteček, který leží na hromádce jako první. "Is there a secret you are holding back because you know it will ruin your band?"

Rozhostí se ticho.

"Včerejší pravidlo platí, ano? Buďto budeme ticho, nebo řekneme absolutní pravdu," připomene Luke.

Calum nerad přikývne. Tahle hra by ztratila na smyslu, kdyby si lhali.

"Možná… možná takové tajemství mám," zamumlá ku podivu všech Ash. "Možná jo. Nejsem si jistý."

"Takže je odpověď ne," opraví ho Calum. "Když… si nejsi jistý, jestli by to kapelu položilo, je to ne, nemáš takové tajemství."

Ashton pomalu zamrká, načež nejistě přikývne. "A… vy?"

"Já ano," řekne Cal bez jediného škobrtnutí v hlase. "Mám."

"Já taky," přizná se Luke. "A vím, že by nás to zničilo. Minimálně teď."

Michael se vůbec netváří překvapeně. Tušil, že tu něco takového bude. Ostatně, kdyby ne, nebylo by této Hry potřeba a oni by asi nikdy nepřestali být přátelé, takže teď záleží - a Michael musí být upřímný - má on sám nějaké tajemství? A pokud ano, jaké? Zničilo by to kapelu? Nemyslel si, že kdy v životě dokáže být neupřímný, zvlášť, co se jeho přátel týkalo, protože kdyby byl neupřímný on, jejich přátelství by dost možná ani nevzniklo. Jistě, určitě přemýšlel o tom, co ke svým přátelům cítí, ale že by to bylo tajemství? Včera řekl poměrně jasně, he won't mind. He won't mind. A když na to přijde, byl si jistý, že kluci taky, akorát se k tomu musí propracovat. A tahle Hra má nejspíš velký potenciál v tom jim ukázat, že pravidla ke hře prostě patří. Bohužel nezáleží jenom na něm, ostatně kdyby to bylo na něm, mohli by si spoustu nepříjemností ušetřit, ale, a Michael si vzpomene na včerejší události s Cal, ani to vlastně není pravda, vždyť i on pár věcí slušně zruinoval, a hlavně málem zruinoval Cal. Jediná věc, kterou v životě nechtěl posrat. Tolik se bál, že to zkazí, až to skutečně, zcela a naprosto zkazil. Pokud by mu Cal neodpustil, Michael by netušil, co se svým životem dělat, život jímaje Cal a Cal pouze. Má tedy tajemství? To, že se ze všeho v životě nejvíce bojí, že ztratí Cal? Je to vůbec tajemství? A zruinovalo by to kapelu? Nah. Everyone knows he loves Calum more than the other members. One way, or another.

"Já takové tajemství nemám. Kdybych ho měl, tahle kapela by přestala fungovat už dávno."

V místnosti se rozhostí ticho. Luke and Calum, then. Ostatně, nejspíš se to dalo očekávat, že zrovna oni dva. Michael si je jistý, že je jejich tajemství se týkají hlavně toho druhého. Ono, čeho taky jiného.
 


Komentáře

1 Ukyoshi Kurumishiki | Web | 9. května 2018 v 18:48 | Reagovat

Pěkný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama