The Game 25.

30. května 2018 v 23:55 | Kayleigh |  The Game

Aye. Další game. Jde to rychle, co...? Sexuální deviace, to je moje, no jo, dyť mne znáte... Za beta děkuji Narci.
Pro další lístek sáhne Cal. Když si ho přečte, mírně se uchechtne.

"Talk about your secret sex imagines. Discuss each image."

Luke se zalkne na slině. Tohleto kurva nečekal. Inu, čekal, ale doufal, že to nepřijde.

Všechny oči se stočí na Michaela. Je nejotevřenější, bude s tím mít nejmenší problém, a kapela to ví. Vlastně i Michael to tak nějak ví. Aniž by se nad tím pozastavil, začne přemýšlet nahlas:

"Nemyslím, že by to mělo být něco úplně jako nevhodného… vlastně v poslední době zkouším tak spíš jako… ne… neortodoxnosti, a upřímně mi docela chybí takový jako, běžný sex. Pravda, teď mám třeba Crystal, ale chtěl bych zažít třeba sex u bazénu, třeba jak jsme byli na Bali, jako venku, ale ne aby byla možnost, aby nás někdo chytil, a třeba večer, spíš jako třeba skrytí vegetací, částečně. Jo, asi tak něco."

Ha, pomyslí si Ashton, čekal bych něco víc v Michaelově stylu. Jako třeba masírování prostaty v kině během dalšího marvelovského filmu.

Luke ani Cal se nechystají promluvit, a tak si Ash vezme slovo. "Inu.. Já zas jako… Dycky narazím… na takový ten typ, který pod váma tak jako... leží. Takže by jako bylo fajn zažít třeba, no, tak třeba… no neříkám jako třeba public sex, to jako nemusí být, ale třeba jako aspoň mimo ložnici."

"Oh, to mě mrzí," polituje ho Luke. "Není nic horšího než špatný sex."

"Špatné vyhonění," odporuje Cal.

Všichni čtyři bolestně zaúpí. "Pravda."

"Ale abych odpověděl na otázku," ozve se baskytarista znovu, "jsou věci, které bych chtěl zažít, ale na to taky člověk musí mít správné lidi, a asi ne každý druh sexu je jenom o poloze a situaci. Sex je vždycky o lidech. Aspoň pro mě. Takže… bych asi chtěl zažít sex s někým, před kým bych se nemusel stydět říct i třeba svoje největší kinks. Takže ve své podstatě bych chtěl zažít sex, který by nebyl ani o poloze, ani o situaci, ani o sexu jako takovém, jako spíš o tom, že jsme spolu, a že nám to vyhovuje, a že to má význam pro naši budoucnost."

Mezi přáteli se opět rozhostí ticho. Hlavně proto, že všichni tuší, že s tím souhlasí. Při jejich pozici, a tom, co si zažili, a jak mladí jsou, v podstatě nejvíc touží po tom se usadit a najít domov.

Ashton si odkašle a pohlédne na Luka. Luke pokrčí rameny, protože po tom, co řekl Cal netuší, jak odpovědět. "Asi souhlasím s Cal, je to spíš o osobě, ale chtěl bych zkusit anální sex."

Má alespoň tolik slušnosti, že zčervená. Ale shodli se, buď pravdu, nebo mlčet.

Cal se chce strašně moc zeptat, ale nezeptá se. Neměli by spolu mluvit vyjma vybraných témat Hry. Alespoň teď by se toho měl držet.
 


Komentáře

1 Birk | 31. května 2018 v 3:02 | Reagovat

Hehe. He. Ehmmm. Inteligentní komentář, není-liž pravda?
Uvidíme, co bude dál :D Tohleto se ještě určitě zajímavě vyvine.
(A propo - zabrousil jsem do starších jednorázovek - znovu čtu Home, sweet home. Rodině se můj řehot vysvětloval špatně...) :-D

2 Hentai no kame | 31. května 2018 v 21:41 | Reagovat

Mamča na to ide zostra! ♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama