Given a Chance 178., Kyklopové a Koule.

14. června 2018 v 10:55 | Kayleigh |  Given a chance

Tento díl je trochu crack a trochu dlouhý, moje humoresky.
Ale to nám asi nevadí, ne? My se přes to přeneseme... za tu nemovitost a sublimování se omlouvám, svedu to na jisté ilegální substance, a musel su tuto rozdělit na dva díly... Za beta děkuji Hif a Hele."A co ty, prcku, jak ses měl? Jo, promiň mi za to ráno, to bylo trochu nepředpojaté. Použil bych neortodoxní, ale… eh, no, to je na jindy. Takže, předpokládám, že Jack asi přece jenom není bi, co? Škoda, po tom všem s Ashtonem a Zaynem by se mi nějaký sexoš hodil. No a vysokoškolák, hm, hm, to bych si nechal líbit, pan psycholog, rozumíš… no ale on musí šukat jiné holky, totiž, věnovat se studiu, než trávit volno s kámošema na staré dobré chajdě. Takže chajda, no ano. Jede se hned tunáhen po Akademii, bude se slavit, rozumíš. Vzhledem k tomu, že hlavní číslo večera je ta vole jejich přijebaná pičovina, pochybuju, že se dožijem odjezdu, takže bych to viděl místo hromadného odvozu spíš na pohřební průvod, ale Mamba mi řekla, že to ze školního fondu nezaplatí. Drzé, co? Ale to jsem… zase… odbočil někam doprdele, kam jsme vůbec… jo! Matika. Máme spolu matiku. Proč spolu máme matiku? Ty máš vlastně pokročilou. A jo, vlastně jo. Uvidíme se na matice? Myslím že nějakou dneska máme. Ne?"

"Uh, ne, dneska… ne, až ve středu," zahuhlá Luke.

"Až ve středu?! A to jsem se dneska, já debil, těšil na matiku!"

"Máme spolu jenom nepovinný seminář," ujasní blondýnek.

"Nepovinný!" zaskuhrá zhrozeně třeťák. "Nepovinný! Já tam umírám, kontroluju na kalkulačce i jedna plus jedna, musím tam každý čtvrtek-!"

"Středu," opraví ho něžně Luke.

"KAŽDÝ ČTVRTEK!" prskne Caspar vztekle. "A on si tuto pičovinu dá dobrovolně, jako nepovinný předmět…!"

"Pro tebe je ten seminář povinný?" podiví se Luke.

"No, pokud chce být připuštěn k SAT, pak ano," zasměje se známý hlas po Lukově levici.

"Kapitáne!" zasalutuje Cas.

"Pohov," mávne rukou Louis a Cas se konečně přestane tvářit jako kokot a spustí ruku podél těla, pořád našponovaný jak naprcaný kačer.

"To… je normální?" zeptá se Luke zmateně.

Louis se uchechtne a prohrábne Lukovi vlásky v ofince. "U něj ano."

"Kdyby mu to kapitán přikázal, he'd start to lick over his own balls," rozesměje se Zayn a Lukovi málem vypadnou oči z důlků. Tak nádherné stvoření takový kousek od sebe ještě nikdy neviděl. Jistě, občas Zayna zahlédl mezi oblíbenými čtvrťáky, občas se mu podařilo na něj narazit v jídelně, ale vždycky od sebe byli alespoň patnáct metrů. Takhle, ze vzdálenosti na nataženou paži, si je Luke jistý, že mezi něj a jeho kolegy zavítal minimálně anděl, ne-li bůh osobně. Navíc přímo odpovídal na Lukovu otázku, což znamená, že ho vzal v potaz…?! Lukovi se zamotá hlava, když tiše pozdraví, v šumu hovoru to ale zanikne.

"Případně by je olizoval kapitánovi," zasměje se právě příchozí.

Lukovi sjede mráz po zádech. Nemusí se otáčet, aby ten hlas poznal.

"A já si říkal, proč se mluví o balls, jako by to šlo jinak, když tu stojí sám mistr, haha," zasměje se Michael. "Čau, kapitáne, nabaluješ mi Luka?"

"To bych si nedovolil," ušklíbne se Kapitán.

Michael pokýve hlavou na souhlas a na Luka mrkne, zatímco na Zayna se podívá trochu opatrně. Přece jenom je to bůh a Michael si je jistý, že jenom během dnešního rána zhřešil tak třicet tisíc krát. Zayn ale sjede druháka poměrně milým pohledem, na to, že dostal dnes ráno jenom jednu blowjob.

Luke rychle vzpomíná, jestli si na přednášku o sublimaci přeci jen nevzpomene. Dost by se mu to teď hodilo. Stojí víceméně uprostřed kroužku, který se v chodbě utvořil, a nemá, kudy utéct. Není si ovšem jistý, jestli se teď zvládne Michaelovu odmítnutí a výsměchu postavit. I když - moment. Moment, Luke si musí něco… uvědomit. Jak že se to teď Michael vyjádřil. Že… Kapitán nabaluje Luka… Michaelovi? Eh? Komu čemu, třetí pád? To by mělo znamenat, že - prvák ztěžka polkne - Luke patří Michaelovi, jakkoli v humoru, a Kapitán mu ho přebírá… ?! Luke asi už nechápe vůbec nic. Michael si ho nárokuje?

Což o to, Luke bude rád předstírat nemovitost, aby si ho mohl Michael nárokovat, že ano.

"Jak jako nabaluješ? Kdo mi tady nabaluje mého boyfrienda?! Já jsem si ho nabalil první," ohradí se Caspar. "A on mi nabalil svačinu."

Jak dělá nemovitost? Kvočna kvoká a husa husá, ale co dělá taková nemovitost? No, nemovitost v prvé řadě nemá, to s ní má Luke společné, protože Luke na tohle také nemá, takže se mu to předstírání nemovitosti alespoň bude dařit.

"No počkej. Když nabalíš Luka, dostaneš k němu i svačinu?" zeptá se Kapitán. "To je výhodné balení."

Jenom si není jistý, jestli může fyzická nemovitost nemít, když je fyzická. To je povinnost nemovitosti. Musí být movitá, tedy hmotná. Což se vylučuje s Lukovými pokusy sublimovat.

"Je to výhodné balení a je to moje výhodné balení!" vysvětlí Caspar.

Když kráva kraví a kůň kůní a nemovitost nemá… jak asi dělá sublimace?

"Jak jako tvoje výhodné balení, ty už jsi dneska jednoho Hemmingse sbalil!"

Subli-bubli?

"No ale k tomu jsem nedostal svačinu!"

Luke popošlápne na místě. Což by neměl, protože pokud je nemovitost, nemůže se hýbat, a pokud sublimoval, nemá tělo.

"Víš, že cesta do jeho srdce vede přes žaludek," ozve se Zayn. "Vlastně… jsem myslel, že přes žalud. Ale to už jsme zase u jiných kokotů."

...Luke, přestaň tady larvit takové housenkoidní červíkoviny.

"Což nás přivádí zpátky k těm koulím," rozumuje Michael.

Luke nechce přemýšlet nad tím, o čem se mluví. Nechce, aby se mu zase postavil, takže si tady hezky bude sublimovat svoje nemovitosti a bude tiše.

"Na ty si beztak taky sáhnul," zabrblá Kapitán.

"Jak jsem mohl sahat na koule, když jsem měl ruce na jeho polokoulích?!" brání se Caspar.

Od po-klo-pu k po-klo-pu, ky-klop kou-lí kou-lí, pomyslí si Luke zcestně.

"A to si stěžuješ?" zeptá se upřímně Zayn.

Luke se do téhle konverzace nemůže zapojit, ani o ní přemýšlet, protože kdyby si dovolil o tom přemýšlet, vylezlo by mu z toho, že ho chce Michael sbalit a že Caspar preferuje Luka před Jackem, kterého už sbalil. A na to prvák nemá, takže o tom odmítá přemýšlet.

"JO!" zařve Kapitán.

"Počkej - jaký druhý Hemmings?" zastaví se Michael. "Ono se tady mluvilo o balení jiného Hemmingse než toho mého? Tak toho si klidně nechte. Ostatně, na co by mi byl, když nemá svačinu."

"Na sex?" nabídne Zayn nevěda, o kom se vlastně mluví.

"Na to mám Cal," pokrčí Michael rameny.

"No tak víš jak, náhradní koule se vždycky hodí. Podívej - já jsem si taky k Louisovi musel pořídit Haz."

"Hm. A vyplatilo se ti to?" zeptá se skepticky Michael, sleduje hádku mezi Cas a Louisem, kterak po sobě řvou uprostřed chodby něco o nějakých dalších Hemmingsech, strčených jazycích, tleskajících koulích a podezřelému nedostatku důkazního materiálu, který by byl Cas ochoten slízat. Ten důkazní materiál. Kdyby k němu došlo. Tomu důkaznímu materiálu. Který by býval byl slízán.

Michael sice není nijak chytrý, ale nehádají se o nějaké blowjob…? Jestli by byla ta blowjob k mání, Michael by se byl k hádce býval přidal.

"Pravda, dneska jsem dostal jenom jednu blowjob," kalkuluje Zayn.

Luke je červený až na ploskách nohou a stále odmítá tuto konverzaci vzít na vědomí.

"Kolik jich dostáváš běžně?" zeptá se Michael zvědavě.

"Tak… tři až osm," počítá Zayn na prstech.

Michaelovi vypadnou důlky z očí.

"...během dopoledne," upřesní Zayn. "Ve všední den."

"Proto potřebuješ dva milence," pochopí Michael.

"A ještě Pezz. Doufal jsem, že by se přidal Cas, ale ten nám utekl."

"Jak jako utekl! Já jsem byl surově vyhnán, já jsem byl surově a bezprecedentně vyhnán-"

"Páni, to je slovní zásoba," protáhne Michael uznale obličej.

"Učí se na SAT," odfrkne Louis. "Takže teď dělá machra."

"Ačkoli jsem chtěl participovat, dokonce jsem se smířil s tím, že budu až čtvrtá blowjob v pořadí, i do vany bych kvůli němu vlez, když ho to pořád tak sere, i Ashtona bych trikem dostal do jeho postele, kdybych mu lhal o Harrym, aby si mohl v té vaně užít tu trojku, kterou tak chce, a bylo mi násilně doporučeno, abych si laskavě sebral svých pět straight švestek, ačkoliv jsem nabízel okurky, banány, mrkve, petržel, celou mísu zeleninového salátu…"

Gee na druhé straně chodby prudce zvedne hlavu.

"...a přesto mi bylo málem obskurně naznačeno, že jestli se okamžitě nevypařím po anglicku, hrozí mi okamžitá defenestrace, a to i v případě, že si místo v posteli koupím tleskáním."

"Proč zrovna tleskáním?" zeptá se nevinně Luke.

"Ono nejde o ten samotný zvuk, maličký," vysvětlí mu něžně Zayn. "Jde spíš o to, jakými částmi těla ten zvuk vydává."

Luke si to představí až příliš živě, načež se málem zadusí na vlastní slině. Díky dále pokračující konverzaci se může dusit nepovšimnut ostatními účastníky zájezdu.

"Přestaň ohrnovat nos, Zee," prskne vztekle Cas. "Se vsadím, že jestli tenhle trik vytáhne Harry na tvých narozeninách, vysrkneš ho do poslední kapky."

"Nechtěl jsi říct až, místo jestli?" zeptá se Michael.

"I thought you were straight," zamračí se Kapitán na Michaela.

"None of me friends are, the fuck would I even bother for?"

To zase zaujme Zayna: "Cal's not straight?" Zayn by toho s dovolením mohl pod rouškou alkoholu zneužít. Což o to, on by si bůh s dovolením také vzal, že ano.

"Cal je v prvé řadě kokot," ozve se za Zaynem Calumův hlas, "že Michaela nebere na fotbalové akce častěji."
 


Komentáře

1 Zdena | 14. června 2018 v 13:18 | Reagovat

Bože ......... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama