The Game 27.

9. července 2018 v 20:04 | Kayleigh |  The Game

Za beta děkuji Narci.
Luke nechá ruku na Michaelově rameni, když se natáhne pro další zelený lísteček, a ještě, než ho přečte nahlas, se rozesměje:

"What the weirdest and the most awkward sexual experience you've ever had?"

Ashton začne: "No, jako, já úplně asi nemám jako nejtrapnější nebo tak něco moment, spíš jsou to asi takové věci jako třeba že já jsem doufal v sex, když jsem byl mladší, a ono se to vyvrbilo jinak, jako že mě ty holky nechtěly, ale přímo při sexu že by se jako stalo něco nepředpojatého, to bohužel asi úplně ne."

Luke pozvedne obočí. "Bohužel?"

Na to velmi reaguje Michael. "No pochlub se, pochlub."

"To zavání nějakou historkou," souhlasí Cal.

"No, já jsem si takhle jednou, myslím, že mi snad ještě ani nebylo osmnáct, vzal po koncertě dvě slečny do hotelu, a doufal jsem, že to jako bude super, protože jsem nikdy předtím neměl trojku, a vlastně ani nikdy potom, řekněme si upřímně."

Cal půl okem zaznamená, že se Michael kácí smíchy, a zamrzí ho, že ztratil s Lukem kontakt a Michael očividně o té historce ví a Calum ne. Ale zdá se, že to Calum všechno rychle dožene.

"No, a tak jako všechno to začínalo poměrně dobře a já jsem teda jakože, no, jako, došlo i k tomu, že s tou jednou jsem se jako vyspal, a ta druhá tak jako asistovala, ale říkám, byl jsem mladý, byla to první trojka, byl jsem nadšený, no a tak jsem se udělal velmi rychle. Velmi rychle, dokonce i na své poměry. No a ony se mi obě dvě vysmály, samozřejmě, a jako dost ošklivě se mi vysmály, a začaly si tak jako hrát samy se sebou, a vlastně mě tak jako vyhodily z mého vlastního pokoje, že se mám vrátit, až skončí, takže jsem byl vyhozen na chodbu, navíc jenom jako ve spodním prádle a v jedné ponožce, a čekal jsem tam celé tři hodiny, no, než mě našel Mikey, ujal se mě a odvedl mě do svého pokoje, dokonce mi půjčil svoje oblečení."

Ashton se tomu celé jeho vyprávění upřímně směje. "No, aspoň jsi něco takového zažil, a člověk se u toho aspoň zasměje. Já žádné takové historky nemám."

"No tak to třeba já," začne Mikey. "No s holkama, to jako nevím. Asi jako ne. Ostatně když já jsem byl mladý, tak mě žádná ani nechtěla. A když už jsem byl starší, tak se víceméně stalo to celé s Abigail, a o tom všichni víte, a potom teda akorát s klukama, jako, no, jednou jsem si přivedl takového poměrně mladého fanouška, pokud vás to teda jako zajímá, přece jenom jste chtěli slyšet asi jako slečny a chlapcema vás nechci jako znechutit…"

"Ne, nás to zajímá, pokračuj, pokračuj!" podporuje ho Ashton.

"No dobře, no, tak jako on, že jako chce, abych já byl v dominantní pozici, a jako já, no, mně se ani nepostavil. To bylo trochu frustrující na obou stranách. A nebo vlastně jak su zjistil, že jsem bisexuál, to jsme byli v Japonsku poprvé, a my jsme se dali dokupy jako s jednou slečnou, na baru, začali jsme se bavit, pak jsem se do toho ještě trochu opili, a ona byla nádherná, měla šatičky na sobě, podpatečky, dlouhé vlásky, sponečku, a ona, no, eventuálně jsem si ji teda pozval do hotelu, no a když na to došlo, tak jsem zjistil, že je to chlapec."

Cal vybuchne smíchy. "No a jak to dopadlo?"

Mikey pokrčí rameny. "No su bisexuál, no."

Luke uznale protáhne obličej. "Way to come out, Mike."

"Tak o mém nejtrapnějším momentě všichni víte," řekne Cal. "Ten leaknutý snap, to byla nejtrapnější věc, co se stala, no."

Kluci se zatváří chápavě a dál to nerozebírají.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama