The Game 28.

21. července 2018 v 9:19 | Kayleigh |  The Game

Za beta děkuji Narci."Takže co teď, můžeme dát druhé kolo?" zeptá se Ashton.

Calum přikývne. "Ano, bohové nemluvili o tom, že bychom měli každý den hrát jenom jedno kolo. To je asi na nás, jestli chceme všichni."

Luke sebere papír s pravidly, který ležel opomenut na stole: "Akorát zapomínáme dodržovat pár pravidel. Třeba tady, měli bychom pokaždé mít jiný zasedací pořádek, a měli bychom se mazlit, a měli bychom vždycky nechat prvně promluvit Cal."

Michael je první, který vyskočí ze svého křesla a vede cestu zpátky nahoru do prvního patra. Cal a Luke se zvedají poslední ze stejného důvodu. Mazlit se spolu? V posteli? To není dobrý nápad. Ale Michael chce, Michael dostane. That's the rule of the band. They're not making up the rules.

Když Cal dojde do ložnice, Ashton a Michael leží každý na jedné straně postele, mezi nimi je očividně místo pro dva lidi. Oh shit, pomyslí si Calum. Fucking fuck, pomyslí si Luke.

Cal automaticky vleze na postel blíž Michaelovi, Lukovi tedy nezbude než se usalašit mezi Ashtonem a Cal. Bude se jim blbě sahat pro zelené lístečky, které si Michael posesivně tiskne na hrudi.

"Tobě se ta hra velmi líbí, že jo, čiči?" zavrní Luke a podloží si dlaní hlavu, aby na svého oblíbence viděl přes Calumovo rameno.

"Yup." Mikey sáhne do krabičky: "What's the best thing about living together on tour? Oh," pokračuje hned Mikey. "Cuddles."

"The general closeness," Ashton opts.

"Naše rituály," zmíní Cal.

"Asi to, že vždycky zapadneme to jistého druhu dynamiky, který nám vyhovuje," odtuší Luke. "Jasně, ne vždycky je to snadné, a většinou se musíme rozpomenout na to, jaké jsou naše závazky a hranice, ale vždycky se na tour trochu sblížíme. Možná proto mi tour chybí. A hlavně teď mi to chybí, že je to náš vlastní svět, který nejde nikomu vysvětlit a ani to není asi potřeba."
"Asi se mi ještě líbí, že nám zůstala ještě jedna společná věc, a to je to, že objevujeme nová místa a nové kultury spolu, že to je jenom naše věc, co děláme jenom my," řekne Cal.

"A určitě je to třeba i to, že ať už se cítím jakkoli a potřebuju si o tom pokecat, zbytek kapely rozumí, protože pocity jsou většinou stejné. Protože kdybych cestoval sám, jako solo artist, tak to musí být velice frustrující a nudné," přidá Ash.

Calum se na chvíli zamyslí. "Takže se vlastně shodneme, že nám tour chybí."

Kluci mu přikyvují. V podstatě to byl celé čtyři roky jejich život. Být na cestách a být spolu.
 


Komentáře

1 Black Blood | Web | 21. července 2018 v 10:28 | Reagovat

Moc pěkné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama