The game 29.

3. září 2018 v 15:24 | Kayleigh |  The Game
Zdravím,

tady se vyskytl další díl. No já vám povím, tady člověk flirtuje se šéfovým nadřízeným, a šéf se mnou přestane můuvit. Jako, at all. I jako, ohledně práce. Tak nevím. Asi erupce na slunci. No za beta děkuji Narci.
Luke se natáhne přes Cal a sáhne do krabičky. Nevidí sice, jaký lísteček bere, ale spoléhá na to, že mu Michael trochu pomůže hrábnout, kde je potřeba. Tajně doufá, že Mikey dostojí své povaze a jeho prsty nahmatají ideálně penis. Bohužel ale zdá se, že tam ještě nejsme. Nahmatá pouze zelený lísteček, který si přidrží před očima.

"How many times did you catch the boys masturbating?" Luke se rozesměje. "Je tady ještě pod tím napsáno, myslím si, že to psal Louis William Tomlinson-Styles, a je to v závorce a je to ručně, "describe their way to go".

Jistě, zasmějí se všichni, což o to, ale ani nemůžou skrýt to, jak se červenají. Už dlouho spolu nemají takový vztah, aby se o tomhle mohli spolu otevřeně každodenně bavit.

"No, asi víckrát než jednou," začne Ashton. "Každého z vás."

"Zato já tebe ne," reaguje Michael. "Honíš si ho vůbec?"

Cal protočí oči. "Už zas s tím začínáš?"

"No ne," brání se Michael, "ale jako, když se nad tím zamyslíš, tak prostě, přistihl's ho někdy?"

"Zase se o tom bavíš, Mikey?" dobírá si ho Luke.

Cal se chytí za hlavu. "No fakt, tohle je nejčastěji probírané téma 5sos, jestli Ash masturbuje, nebo alespoň ví, co je to masturbace, protože ho při tom nikdy nikdo neviděl, ani nikdy nikdo neslyšel."

"Ale já mluvím vážně?" brán se Mikey. "Jako fakt. Masturbuješ ty vůbec?" zeptá se Mikey otevřeně.

"To je to fakt tak časté téma?" podiví se Ashton, červený jako rajče a očividně mírně zahanben.

"Jo!" odpoví hlasitě a rázně Michael, Cal a Luke.

"No tak pardon, ale jako ano, jistě, že masturbuju. Akorát při tom nesténám na celé patro hotelu."

Michael má alespoň tolik slušnosti, že přistiženě zčervená.

"No tak promiň, nemůžu za to, že si to umím udělat nejlíp."

"To chceš jako říct, že já sténám přes celé patro hotelu?" ozve se Luke.

Michael je očividně uražen. "Proč bych jako nemohl sténat přes celé patro hotelu. To je snad moje věc, ne, pokud se mi líbí to, co se děje, tam mám snad právo si to užít!"

Luke mu přizvukuje. "Tak jako je jasné, že jako nebudu úplně ticho, když jsem v tom pokoji sám. Ale jestli ti to tak vadí, tak jako jsi měl něco kváknout."

"Ale já neříkám, že mi to vadí," zarazí ho Ash. "Já jenom říkám, že prostě jako to, že to třeba nedávám tak okatě najevo jako někteří, neznamená, že jako si nehoním, anebo že si to neužívám, nebo že se neumím udělat tak dobře. Prostě jsem holt ten typ, který u toho jako… mlčí, no."

Michael nechápavě zamrká. "A kde je v tom ta svoboda?"

"Co?" nechápe Ash upřímně. "Cože?"

"No… jako, jak… jako jak si to potom… užiješ," přizvukuje svému kytaristovi Cal. "Jako… když… prostě, když u toho neděláš žádný hlasový projev."

Ashton se zarazí a chvíli nad tímto konceptem přemýšlí.

"Je to… jako, já nevím, prostě ten pocit to zdůrazní. To uvolnění, myslím," pokrčí rameny Luke.

"Je to… nevím, součást orgasmu, myslím? Jako… to uvolnění," pomůže mu lead.

Ashton pomalu přikývne. "Hm. Asi… asi chápu… where are you coming from. Každopádně jsem vás všecky slyšel a dokonce párkrát viděl. Luka teda. Ve sprše. Akorát jsem nikdy… jako, neviděl… způsob, to jsem nezkoumal…"

Ashton se trochu nervózně uchechtne.

"No jo, on totiž vůbec nechápe náznaky," brblá Michael nespokojeně a otočí se na bok to spoon his Maori friend. "Já si honím nahý a otočený ke dveřím, aby se ke mně připojil, až ty dveře otevře, a on místo toho jenom křikne omluvu a rychle ty dveře zase zavře."

Calum se tiše směje, ale vpravdě jenom nehorázně žárlí, protože si je skoro jistý, že Michael mluví zcela vážně, stejně jako je docela pravděpodobné, že pouze žertuje. To je zkrátka věc, kterou u svého nejlepšího přítele nikdy neuměl poznat. Michael je totiž ten typ člověka, který s vámi bude žertovat o blowjob, ale ve chvíli, kdy projevíte zájem, to myslí smrtelně vážně.

"Um, co, Mikey, kolikrát jsme se vzájemně přistihli?" zeptá se Cal tiše a sáhne dozadu za sebe, aby jej uchopil za zadek.

"Přistihli, jo?" zasměje se Mikey. "Dyť jsme si honili vedle sebe v posteli. Dokonce ještě občas i na prvním tour."

Lukovo obočí vystřelí vzhůru: "Co?!"

Michael se rozesměje a Cal mu zdatně přizvukuje. "Jo, má strašně zvláštní techniku. V podstatě si jenom masíruje uzdičku, vůbec si nehoní jako normální člověk."

"No ty zase toho svého macka ani nemůžeš pořádně chytit do ruky," směje se mu basák. "Takže se držíš oběma rukama."

"No tak pardon?!" ohradí se Mikey skoro dotčeně.

Ashton schovává smích i zčervenalou tvář do dlaně. "Já ani nejsem překvapen, že tohle o sobě víte."

"Měli bychom to o sobě vědět," míní Mikey. "Přešla by tě tahle stydlivost, kdybychom se takhle bavili běžně. No ale jsem rád, že jsme teda zjistili, že Ashton není úplná jako nun, nebo tak něco-!"

"No to snad ne?!" vyletí bubeník. "Jenom proto, že při tom nesténám jak šlapka, jste si jako mysleli, že nemám sex vůbec?!"

"No… občas to tak… trochu vypadalo. Mám akorát, no… jako, rozhodně chodíš nejčastěji na rande, to jako jo. Ale že bys… no, řekněme…" Luke si není jistý, jak to popsat.

"Nebyli jsme si úplně jistí, jestli náhodou nejsi ten typ, co si to nechává až po svatbě," vysvětlí Cal. "Občas to tak vypadalo. Ani s náma ses nechtěl mazlit. Teda, až na Mikeyho, když jste úplně sami dva a nikdo tě nemůže obvinit z homosexuálních tendencí, pane heterosexuální."

"To není pravda," brání se chabě Australan a trochu provinile přitulí nos k Lukovu ramenu. Dokonce i on se občas poddal jejich cuddles, když byli mladší a v Londýně tak neskutečně sami. "Já se mazlím rád, ale asi… ne tak často."

Cal s Lukem si pohlédnou do očí; mluvili o tom, proč je Ashton poměrně odtažitý, a shodli se na tom, že to je výchovou. Jeho matka není zrovna mateřský typ. Ostatně, má děti se třemi různými chlapy, a nikdy se žádnému dítěti tolik nevěnovala, vyjma nejmladšího sourozence. Michael si vzal Ashtonovu převýchovu na starosti, ale vzhledem k situaci… na svůj slib udělat Ashtona šťastným a emocionálně vyrovnaným a nahradit mu mateřskou lásku tou svou, tak trochu pozapomněl.

"Jo, my… víme," zahuhlá Luke a natáhne dlaň za sebe, aby mohl Ashtona pohladit ve vlasech - na zadek si mu sáhnout nedovolí. Ještě ne.
 


Komentáře

1 Zdena | 16. září 2018 v 13:32 | Reagovat

👍

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama