Za zdí 12.

16. září 2018 v 18:12 | Kayleigh |  Za Zdí II.

Dobrý den,
víte, v práci nic mo, docela nuda, no a tak tam píšu porno. Klasika. Děsím nově příchozí kolegy, a taky ty staré, a dostala jsem králíčka. No a pak se někdo diví, že ho mlátím vedle klávesnice na stole nového kolegy papučí. Která taky není moje. Ale k věci; za beta děkuji Andy.
"Plukovníku?" osloví ho Zayn opatrně, když se pohledy mezi třemi muži zdají být nepřístojně významné, ale nikdo nechce adresovat onoho pověstného slona v místnosti.

"Plukovníku, pane, to je správné oslovení," zahuhlá Louis mimoděčně a prohlíží si plány ventilace načrtnuté rukou někdy před dvaceti lety nebo kdy. "Ty šachty jsou špatně. Před pěti lety proběhla rekonstrukce ubikací, horní apartmány mají vlastní vodovodní, plynové i elektrické rozvody. V podstatě Generálové a vojíni pijí jinou vodu než důstojníci mezi nimi. Kadeti a Plukovníci mají taky vlastní zdroje vody než ostatní. Jsou to… bezpečnostní opatření po tom, co se zjistilo, že jste naživu, Doktore Gackte, pane," oznámí svému nadřízenému, aniž by vzhlédl.

Heechul poplašeně sleduje první povedený pokus, který se prohrabuje dalšími a dalšími plány na zemi.

"A-ano, já vím, ten… rozkaz vydal Armádní generál Heidegger."

"Já vím," zachichotá se Louis. "Pouštěl za Zeď Karkulky a ty chodily s košíčkem plným dobrot za zlým a protivným vlkodlakem, co kreslí na okna spirály…"

"Co prosím?" nechápe Zayn.

Heechul využije toho, že je pokus na zemi zaneprázdněn nějakými papíry a pokusí se mu nenápadně vzít Miguel. Pokus na zemi ale cítí, že se mu někdo pokouší vzít mazlíčka, takže hrdelně zavrčí. Heechul zavrčí v odpovědi a Gackt si jenom postrčí brýle na nose, aby nebylo vidět, jak protáčí oči. "Pokud na tom trváš, zlato, pořídíme ti nový plamenomet."

"Dobře," odpoví oba dva Vojáci zároveň.

Zayn věnuje výmluvný pohled doktoru Gacktovi, který situaci odmítne komentovat. Čistě proto, že neví, jestli si Louis onoho slona v místnosti uvědomuje nebo ne. Možná je to tak zjevné, že to SILK ani nepovažuje za důležité, zcela upřímně, i to je možné. Gackt si může jenom domýšlet, jak nyní funguje Vojákův mozek, nakolik adaptoval SILK jako svou vlastní součást, nebo kolik ze SILK DNA může vlastně bývalý plukovník využívat. Ale to zatím nejspíš neví nikdo v této místnosti. Zrovna když se chce Louise zeptat, zda pociťuje nějaké zásadní změny co se únavy týče, Louis proti dotírajícímu Heechulovi, který se stále pokouší ukrást Miguel, milovanou zbraň otočí a sežehne ho od hlavy k patě.

"Ale ne," Zaúpí Zayn, když se spustí alarm a ze stropu začne po celých laboratořích téct voda. "Už zase?!"

Zatímco Zayn vyběhne z trezoru uklidnit všechny přítomné vědce a mediky, že je všechno v pořádku a nikde nehoří, ano, zase, jedná se o další požární cvičení, ano, zase, ano, je nutné pořádat požární cvičení dvanáctkrát týdně, ano, pardon, říkají to předpisy, ale nemusíte se stresovat, potračujte v práci - no jak, jak, Herberte, vezměte si pláštěnku a šnorchl a pokračujte, sakra! - doktor Gackt učiní prohlášení dnes večer, děkuji za pozornost. Když se Zayn, promočený na kost, vrátí do laboratoře, aby zastavil tu povodeň, Louis drží plamenomet proti jedné z trysek a maniakálně se směje, zatímco Gackt tiše úpí do ramene bývalého armádního Generála Heechula.

"Můj nerv," huhlá vědec. "Můj poslední nerv. Já jsem takový hodný bůh. Čím jsem si to zasloužil. Můj poslední nerv…!"

"Klid, miláčku, to bude dobré, je to jenom pokus, ššš, ššš," tiší ho bývalý armádní generál, zatímco Louis zběsile mává rozohněnou Miguel okolo sebe.

"Moje celoživotní dílo," pláče Gackt. "Můj celoživotní úděl…!"

Zayn si povzdechne a snaží se Gackta obléci v průhlednou pláštěnku, čemuž ani doktor Gackt ani generál Heechul nejsou nijak nápomocni. "Klid, pa, hlavně klid."

Louise ani nenapadne přestat pálit z plamenometu, což ovšem prodlužuje a zvětšuje vodní proudy z trysek. Ještě chvíli a spustí alarm v hasičárně na druhém konci města. Zase.

"Plukovníku, pane," osloví ho Zayn nejistě, stále se snaživ navléct plačícího vědce do pláštěnky.

"Ano?" otočí Louis hlavu, aniž by přestal perfektně mířit na cíl, trysku číslo sedm nad Gacktovým oblíbeným stolem. Tím, co má tři šuplíky a červenou lampičku.

"Myslíte, že je to nutné, pane?"

"Co?"

"Tohle," rozhodí rukama Zayn.

"Ta pláštěnka? Řekl bych že ne, mediku. Gacktovo i Heechulovo DNA je částečně syntetické a oba dva jsou tudíž nerozpustitelní ve vodě."

Gackt začne plakat hlasitěji. "Já tohle dělat nebudu, já jsem zdatný bůh, umím rozluštit kdejakou záhadu a umím syntetizovat téměř nulové DNA se SILKem, ale na tohle nemám. Prostě nemám."

"There, there," šeptá mu láskyplně Heechul, jehož se Gacktův shade v podstatě dotýkal, neli přímo týkal. "Zase bude dobře."

Gackt pláče, Louis hasí a Zayn se stále snaží natlačit Gackta do pláštěnky. Nejspíš to nepůjde, ale mladý Medik to zkouší dál.

"Myslím, že to pro dnešek stačilo," míní tiše Heechul a nechá Gackta spadnout na zem, kde je momentálně už nad kotníky vody.

"Je to fakt spíš žuchnutí," připustí konečně Zayn.

"He, cože?" zastaví se Louis ve svém zběsilém pálení z plamenotmetu proti vodní trysce.

"Ale, tuhle s Medikem vedeme takovou filosofickou debatu na téma, jaký to udělá zvuk, když doktor Gackt spadne tváří na zem. Podle mě je to spíš žuchnutí, podle Zayna je to spíš plesknutí."

"No já myslím, že teď to bylo spíš takové čvachtnutí," zachichotá se Louis.

Vážený doktor Gackt, obličejem pod vodou, vypustí z úst několik bublinek.

"Jé, asi pracuje na vodní odnoži SILKu!" zaraduje se bývalý armádní generál. "Já bych žábry ocenil."

Bublinky u Gacktovy tváře se stanou nějakým záhadným způsobem agresivnějšími. Louis se uchechtne, čapne si vedle váženého vědce a počítá bublinky. Armádní generál se rozhodne, že pro dnešek to bylo dost srandy, namačká kód na bezpečnostním protipožárním zařízení a vytáhne špunt pod Gacktovým oblíbeným stolem. Ještě než stihne zapnout ventilaci, aby tomu sušícímu procesu napomohl co nejefektivněji, Louis mu předá Miguel a vydá se dále do laboratoří, začíná se nudit, chtělo by to novou zábavu. Zayn za pomoci Heechula zvednou Gackta ze země.

"Dost bylo dnes zla," zamumlá Gackt větu, kterou mu po náročném utrpení, kterým si Gackt v dobách svého mládí procházel při příjmu úplně prvních pokusů o SILK, slýchával od svého profesora, doktora Gasta.

Heechul ho mateřsky políbí na čelo a odvede ho ven z laboratoří. "Zůstaň s Vojákem a pokus se mu zabránit v dalších věděckých katastrofách. Tvůj otec potřebuje odpočinek."

Zayn sice není nadšený svým údělem, ale musí uznat, že ho k Louisovi něco táhne. Je to zvláštní člověk, zvláštní sloučenina. Louisova osobnost je lidská jenom z části, za zbytek pravděpodobně může jeho chemický SILK, který doslova a do písmene zmutoval a částečně přeměnil jeho DNA. Jistě, dr. Gackt se kdysi pokusil o totéž u Heechula, ovšem toto nemělo zdaleka žádaný účinek. U Louise naopak nechtěl nikdo dělat nic, dokud nebude SILK dostatečně stabilizovaný, ale dokonce i tak nebyli vědci schopni zjistit, co se vlastně s tímto chlapcem po dobu jeho vývoje dělo.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama