Given a Chance 185., Hovno bůh, then.

18. října 2018 v 1:04 | Kayleigh |  Given a chance

No já tady jenom nechám.... věc... a nejspíš zase půjdu. To víte, mám hodně práce, chápete, čeká na mě králíček, můj počítač, šéfovy data, moje omalovánky, celý kancl holek v sukních, nový kolega, mám spoustu práce. Spoustu. Za beta děkuju Danča.
"A teď, když jsme si ujasnili, co máš a nemáš Gee posílat, pojď, čtvrťáci dneska mají přespolní běh a já musím vidět Louise v upnutých jeggings."

Luke se usměje a trochu zčervená - je rád, že není s okukováním Louise sám. Přece jenom, je to bůh. "Zayn je dneska na tělocviku taky."

"COŽE?!" vykřikne Calum, oblékne si tričko naruby, sebere Michaelovu lahev s vodou a vystřelí na hřiště.

"To bylo chytré," protáhne uznale obličej Michael. "Konečně mě přestal školit."

"My-myslí to s tebou dobře," pípne Luke, oblékne si kalhoty a zaváže boty, přičemž zvládne jenom dvakrát zavrávorat a jenom jednou zakopnout, což je úspěch.

Michael ho s úsměvem pozoruje, počká, než bude Luke hotov a schopen chůze, a až potom pokyne Lukovi, aby vyšel ze dveří jako první. Luke si nemůže pomoct, shledá to neskutečně galatním.

"Okay, okay. Páni, wow."

Zayn a Louis vedle sebe. V jeggings. Široce rozkročeni. Předkloněni. S rukama skoro na zemi. Očividně to má co dělat s jejich šlachami a svaly, to nedokáže punkrocker posoudit, ale dokáže posoudit, co přesně to dělá s jeho svalem.

"Ať si Dr. Zloun říká, co chce. Tohle je božské."

Luke nemůže s Michaelem nesouhlasit. Dokonce i on by měl tendence jim svléknout kalhoty, zlehka jim naplácat, a pak se do nich zabořit jazykem napřed, než by měl dostatek odvahy roztáhnout jejich dírky a pomalu do nich proniknout a to se Luke považuje za spíše submisivního milence - tedy, ne že by se snad někdy miloval, to samosebou ne, ale tak nějak má pocit, že to tak jakoby asi jednou, jestli k tomu vůbec někdy dojde, bude.

Cal sedí v první řadě na tribuně a fandí, pokud se to slintání dá označit za fandění. Michael přemýšlí, jestli má jít fandit vedle Cal, a nebo jim najít nějakou výhodnější pozici, například tu, kterou zaujal Caspar - ten leží na zemi na zádech asi metr od božské dvojice a vzhlíží ke svým bohům jako peasents na Olymp. Michael se rozhodne být kamarád a než se zhroutí vedle Caspera, zajde si pro Caluma a až společně s ním se tak trochu omylem zhroutí na Caspera, který si v hlavě poznamená, že ho má seřvat, ale až později, protože teď má jeho mozek na starosti mnohem důležitější věci, třeba creepit, fandit a slintat. Michael naopak zneužije svojí pozice k tomu, aby si Casperovým tělem podložil hlavu a měl tak lepší výhled. Přátelská výpomoc. Teď už chybí jenom něčí ruka ve slabinách a Geordin penis v análu. Jako nepohrdnul by ani jako Calumovým nebo Lukovým, což o to, Michael není vybíravý, on by klidně nabídl ruku, pusu, cokoliv, stačí jenom pohled na bohy a udělá cokoliv nebo kohokoliv, pokud u toho může koukat na bohy, do čehož Calum dostane spásný nápad; zahrnuje to jeho ruku, Zaynovy jeggins a násilnou výpomoc gravitaci, přičemž jedna ruka uchopí jeggins a začne je velmi pomalu stahovat dolů, přičemž druhá ruka se bude velmi nenápadně plížit na jih, ačkoliv leží hlavou na sever.

"Vidíš, a to je přesně ten důvod, proč nechodím na tělocvik," povzdechne si Zayn.

"Nevím, jestli mám žárlit, anebo si jít lehnout k nim," přizná se Louis.

"Oni mě tady svlíkají a ty je chceš ještě podpořit?"

"Pravděpodobně dostaneš pátou blowjob ještě před obědem a stěžuješ si?"

"Tak ty vole nestačí ti v posteli Haz, ještě si tam budeš tahat ty vole profesionálního creepiče a dva koloušky pod zákonem?"

"Jo tak tebe zajímá morální stránka věci," pochopí Louis. "No tak to jo, no dobře, tak já ti seženu jiné fanynky, no."

"No úplně stačí, žes mi představil Luka," zabrblá Zayn.

"Toho jsem ti nepředstavil, ten mě srazil na rohu mezi knihovnou a jídelnou."

"A ty se mu divíš? Před tebou poklekne každý."

"Ty vole Zee, tady platíš za boha hlavně ty, já nevím, co všichni mají. Na mně přece nic božského není."

Zayn se narovná, aby milenci viděl do očí: "Ty vole, viděls někdy svůj zadek? To je očividně dílo Boží."

"Zee, ty jsi muslim."

"To se nevylučuje. Věřím v něco, co je vyšší než já, na náboženství nehraju, takže je jedno, jestli mluvíš o Bohu nebo o Allahovi, mně je to jedno. Kromě toho, jenom si to představ, sténat při sexu oh, Allah!"

"Tak ty vole, ty jsi píča," rozesměje se Louis. "Ti do oběda nevykouřím už."

"Jako bys tomu aspoň ty věřil - to nevydržíš tak dlouho, zatáhneš mě do sprch možná ještě před startem."

Calum, Caspar a Michael začnou velmi horlivě a velmi slintavě fandit.

"No, nemohu říct, že bych o tom nepřemýšlel…" přizná Louis, což podpoří další slintání a fandění a tleskání, které je ale přerušeno příchodem Kouče na hřiště.

"Co vy tu, buzníte, teplouši? Vy ne, Maliku, Tomlinsone, vy buznit můžete," vyloučí je z kolektivu Kouč. "Na start, do pokleku, čekat na signál. Trasa je vymezená žlutými praporky pro kokotbalový tým, červenými praporky pro plavce a modrými praporky pro buzny - ne pro vás, Maliku, Tomlinsone. Vy dva vedete první ročník po bílé značce."

"Proč po bílé značce, Kouči? Ta přece vede přes řeku."

"Musíme zjistit, jestli první ročník líp plave, nebo skáče," oznámí Kouč překvapenému Louisovi.

"To nechápu," zamračí se Caspar ze země, kde hladí Michaela ve vlasech, aby se mu lépe slintalo.

"Potřebujeme nové posily do atletického a plaveckého týmu," vysvětlí Kouč.

Calum by se byl zjebal na zem, kdyby na ní býval byl již neležel. Luke, který se doklopýtal až do středu dění a slyšel sotva poslední Koučovu větu, se trochu zarazí. Trvalo mu přes pět minut překonat vzdálenost dvou set metrů čistě proto, že neustále popozakopával a slintal zároveň, upřímně nevěděl, kam dřív koukat; dva bohové a tři slintající teplící fanynky, člověk se mu nemůže přece vůbec divit.

"Takže utopíte prváky," dedukuje Zayn. "To je velmi zodpovědné, Kouči, na to jste přišel sám?"

"Ano," zazubí se ten tyran. "A teď na start. Všichni."

Luke si není jistý, co se od něj očekává, ale doufá, že se Bohové slitují a všechno mu vysvětlí a možná mu i trochu pomůžou.

Kouč odkráčí a Louis se Zaynem si natáhnou jeggings, načež pomohou těm třem ležícím sudičkám na nohy. "Ty vole, kdo mu svěřil prváky?"

"Nejspíš Mamba," míní Calum. "Je skoro stejný tyran jako Kouč, a ještě z toho má srandu."

"Gee tvrdí, že je to neskutečně sexy a že by chtěla vidět buď jejich hate sex, nebo vykouřit Mambě v jejím kabinetu pod stolem, zatímco ona by opravovala naše ročníkovky," vzpomene si Cal na jeden jejich rozhovor před tréninkem.

Louis se nad tou představou zamyslí, načež zatřepe hlavou: "Tohle jsem si úplně představit nechtěl. Já jsem zdatný bůh, ale na tohle nemám."

"Hovno bůh, then," prskne jeho směrem Zayn, chytí Cal a Luka každého za jednu ruku a vede je na start. "Povídej, zlato, říkala i nějaké detaily? No tak, vsadím se, že Gee je na pěkné čuňačinky, popisovala to detailně? Neměl by třeba někdo k té blowjob pod stolem přijít? Mi to taky přijde neskutečně sexy…"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama