Za zdí 14.

4. října 2018 v 12:57 | Kayleigh |  Za Zdí II.

Dobrý den,
sedím tady takhle si v pracovně a přemýšlím o tom, jak velká jsem píča. No asi dost velká, protože plánuju dokončení naprosté většiny svých povídek tady, no a aby to nebylo málo, plánuju nové. Člověk se musí trochu bavit, že, no a tak vám o svém plánu řeknu v dalším pornočlánku, už dlouho nebyl, pravda. Inu, za beta děkuji Andy.

Louise zaujalo další křídlo laboratoře, a zatímco Zayn je očividně v šoku, Louis konečně dojde k tomu, co chtěl v těch sklepeních na Základně v Sektoru 0 vždycky najít, ale nikdy u to nedovolili.

"Není nádherný?" posteskne si Voják zasněně a prostrčí ruku přes mříž.

"Ano, to jistě je, ale taky je nebezpečný - jistě chápeš, že není nejlepší nápad odemykat tu mříž a sahat na něj," domlouvá mu Zayn, zatímco Plukovník odemyká mříž a sahá na něj. Tedy, na toho nádherného mutantního leoparda v kleci, ne na Zayna. Medik svěsí ramena a povzdechne si. Budou mu muset znova dávat kožní štěpy, sotva se Voják uzdravil.

Zayn už-už sahá po mobilu, aby rezervoval jeden sál v laboratořích v prvním patře, ano, bude nejspíš nutné aplikovat nové kožní štěpy a možná přišívat ruce a nohy, ovšem to, co uvidí, ho přinejmenším zarazí. Louis spravedlivým násilím odstraní mříže klece a posadí se mezi zvíře a to, co pro leoparda znamená volnost. Louis musí něco... dělat, musí nějak… musí určitě nějak soustředit svůj SILK, jinak si to Medik neumí vysvětlit, protože to obrovské a nebezpečné zvíře se ani nepohne. zvedne hlavu, cautiously, jako by čekalo, co je Louis zač, až se dá poznat, až prozradí svůj pach. Zayn by čekal, že se šelma bude strachy krčit v rohu, nebo zaútočí - ale nestane se ani jedno. Leopard zvedne hlavu, posadí se, chvíli si měří vetřelce a poté se vydá k němu. Zayn s vytaženým obočím sleduje, jak Louis natahuje ruku a hladí zvíře mezi očima, po hlavě, po těle. Pak se šelma položí na bříško vedle Louise - a i v leže je dvakrát vyšší než sedící Louis - a pravděpodobně znova upadne do polospánku, ve kterém byla, než ji Louis vyrušil.

"Úžasné," vydechne Zayn. "Jak - jak jsi to udělal?"

Louis trhne rameny a nepřestává zvíře hladit. "Šelma šelmu pozná. I vězeň vězně."

"Měl jsi někdy pocit, na Základně, že jsi vězeň?" podiví se Zayn, přiblíží se na dva kroky, pak zůstane stát, raději. Upřímně neví, čeho nebo koho se bojí víc. Jistě, Louis není agresivní dokonce ani ve stresových situacích, ale to neznamená, že by se v jeho přítomnosti cítil Zayn v bezpečí. Šelma, která je zde v podstatě jenom na pokusy, to je věc druhá.

"Někdy… jo. Třeba pokaždé, když mě zavolali do laboratoří. Nebo pokaždé, když jsem nesměl na misi, že to teď není vhodné, nebo co. Nebo když jsem byl dítě. Nutili mě neustále být s ostatními dětmi. Nesnášel jsem to. Nesnášel jsem taky týmové hry a všechny tyhle pičoviny. Ale to jsem aspoň chápal, k čemu je - Vojáci museli být sehraní, aby dobře plnili mise."

"Hlavně proto, že ty jsi těm misím většinou velel, pokud si to dobře pamatuju. Nečetl jsem… všechno, jenom -"

"Posaď se," přeruší ho Louis a kývne k šelmě. "Znervózňuješ ho. Teď se mazlíme."

Louis zvedne druhou paži, jako by to něco znamenalo. Zayn tomu sice nerozumí, ale poslechne vojáka, který očividně šelmě vedle sebe rozumí, co se řeči těla týče. Nejspíš za to taky může SILK.

"Ehm," odkašle si Zayn a posadí se tam, kde před chvíli stál.

"Mazlíme," houkne Louis a pokyne mu ještě jednou paží.

"A...aha. Ehm," Zayn vstane a velmi nejistě popošlápne na místě. "Ne-ehm. nejsem si jistý, zda je to dobrý nápad."

"Dobrý nápad není dráždit SILK neposlušností," ujistí ho Louis taktně. "Případně instinkty laboratorně upraveného leoparda."

Ano, uzná Zayn, to je dobrý argument. "D-dobrá. Ale nejsem z to ho zrovna nadšený."

Louis ostentativně zabručí a počká, než se Zayn usalaší naproti němu, vedle šelmy. Louis velmi pomalu natáhne ruku a položí ji Zaynovi na koleno. "Mazlíme."

Zayn se rozhodne nechat svou dignity za mřížemi a na mírně násilné dotírání se skutečně položí hlavou do Louisova klína. Šelma se pohne, otočí se, a Zayn spatří její hlavu. Jeho tělo polije horkost a on křečovitě zavře oči, na moment si je jistý, že skončí jako další chod (ačkoliv šelma dnes už najíst dostala) - ale zvíře si protřepe srst, protáhne si tlapy, dvakrát, třikrát vytáhne drápy a zase je zastrčí, zazívá na celé laboratorní křídlo a znova složí své zabijácké modifikované tělo těsně vedle nich, tentokrát ale s hlavou za Louisem. Medik si uvědomí, že má tělo obrovského zabijáka složené k nohám, a potom ho napadne, že největší zabiják v místnosti je ten, kterému Zayn nyní leží na klíně. Několik desítek minut je ticho. Pak se Louis začne prohrabovat jeho vlasy.

"Je až směšné, nakolik tě může ovlivnit něco tak primitivního, jako je dotek," promluví pak po více než hodině Louis.

Zayn tuší. Četl některé věci, kterým ani nechtěl věřit, že se doopravdy staly. Je rád, že se narodil za Zdí a ne na Základně.

"Nevěděl jsem přesně, co mi chybí. nevěděl jsem… co to je. Až… až Harry…"

Zayn slyší v Louisově hlase pláč, ale ani se nepohne, ani nepromluví, snad ani nedýchá.

"Vždycky jsem si… dělal, co jsem chtěl, nikdo mě nezastavil. Tehdy jsem ještě nevěděl, že to je proto, že jsem v podstatě Heechulův syn. Pak už to asi nebylo jenom proto, prostě jsem… vždycky jsem viděl, že jsem jiný, jenom mi to bylo jedno. A pak jsem pochopil, co mi SILK vlastně bere. A Harry... "

Zayn tuší, že je mezi Louisem a oním Harrym, který zemřel ve zdejších izolovaných JIPkách, obrovský a silný příběh. O tom, jak se pološílený a geniální Louis setkal s průměrně nadaným Harrym. Co se mezi nimi stalo? Jak došel jejich vztah tomu, že Harry byl jediný člověk, kterého Louis kdy poslechl, kterého uměl Louis respektovat a podřídit se mu? Co všechno se muselo stát, na jaké misi se museli potkat, co musel Harry vidět a vědět, aby si k Louisovi, který nikdy nebyl schopen pracovat s vrstevníky, vlastně s kýmkoliv, vypěstoval tento vztah?

Louis zavrtí hlavou a nechá několik slz dopadnout na Zaynovy vlasy. "Teď už je to jedno."

Zayn mlčí. Přemýšlí o tom, jak Harry umřel. Umíral jinak než ostatní, pomaleji. Jako by se k něčemu upínal. Zůstalo mu dost kůže na to, aby byl schopen přežít, kdyby se uchyti jeho štěp SILK. Když ho aplikovali, byl už nejspíš příliš slabý. Nestihli to. Zayn se snaží se rozpomenout na to, co všechno o kapitánovi Harrym Stylesovi kdy četl. Nebylo toho tolik, jako ty miliony popsaných stran, většinou ručně, které našli v Sektoru 0 a 1 o plk. Louisovi Williamovi Tomlinsonovi, ale něco si pamatuje. Měl jednu z nejvyšších úrovní SILK, v jeho těle se zkrátka držela. Neměl navýšenou žádnou schopnost ani vlastnost. Vlastně to jediné zajímavé na něm bylo to, že z nějakého důvodu právě on dokázal navázat s Louisem nějaký vztah, záhy přátelský a nejspíš by byl býval i milenecký, kdyby bylo dvojici ponecháno více času. Jeho SILK byl stabilní, tak neskutečně intenzivní a stabilní, že se mohl rovnat snad jenom legendární úrovni štábního generála Heideggera.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama